• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni "YARIŞMA" Görev Serisi Hakkında Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu ve bunun gibi etkinlikler olacağı zaman görev listeleri önceden forumda yayınlansa güzel olmaz mıydı sevgili @Berhudarol?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser457

Guest
Etkinlik gerek görevleri olsun gerek ödülü olsun çok iyiydi ama yarışmadan ziyade zor bir göreve benziyordu.

DeletedUser457

Guest
Evet Bende dün bitirdim, gerçekten çok güzel birşey .

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Benim nedense uzun sürüyor bu etkinlik görevleri anlamadım. Gelişmiş olduğum için zor şeyler geliyor sanırım.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser328

Guest
yarışmayı bende bitirdim yalnız kazandığım rün parçalarının kırık çıkması kötü oldu.o kadar uğraş sonra kırık çıksın :eek::eek::eek:

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bu ve bunun gibi etkinlikler olacağı zaman görev listeleri önceden forumda yayınlansa güzel olmaz mıydı sevgili @Berhudarol?

İyi Forumlar
MisteR

Çok daha kapsamlısı ve ödüllüsü hazır yakında sizlerle...fakat şu görev listesi demekle ne demek istediğinizi anlayamadık Mister. :)

DeletedUser11

Guest
fakat şu görev listesi demekle ne demek istediğinizi anlayamadık Mister. :)
Merhabalar,

İzninizle anlatayım efendim.
Görevler toplam 17 adet mi? O halde forumda bize şöyle denilmesi gerek: "Yeni etkinlikte 17 görev sizleri bekliyor peki bunlar neler mi? Yapacağınız görevler aşağıdadır.
Görev Listesi:
1) xxx
2) xxx
.
.
.
17) xxx
"

Bu mümkün değil midir?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

İzninizle anlatayım efendim.
Görevler toplam 17 adet mi? O halde forumda bize şöyle denilmesi gerek: "Yeni etkinlikte 17 görev sizleri bekliyor peki bunlar neler mi? Yapacağınız görevler aşağıdadır.
Görev Listesi:
1) xxx
2) xxx
.
.
.
17) xxx
"

Bu mümkün değil midir?

İyi Forumlar
MisteR

Görevlerin gizli kalması daha iyi Mister :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bahsettiğim konunun gizli kalması aslında büyük bir sorun yaratmayacaktır. Görevleri zaten öğreneceğiz ama listesi önceden yayınlansa bizde ona görev hazırlık yapsak? Ona göre de görevleri biraz daha zorlaştırabilirsiniz en azından dengeyi sağlamış olursunuz? :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Maalesef ki görevleri bitiremedim. Malum "gelişim durumum" sonucunda " görev kala etkinlik bitiyor. Ben bu seviyedeyken tekrardan benden "4 binayı 5 seviye yap." görevi isteniyor ki bundan önceki görevler de kısa değil herkesin gelişim durumu farklı.
Düz hesap sürenin 10 gün olması gerekirdi bence ki bana bile yeterdi bu süre sadece 1 günüm daha olsaydı ya da 12 saat görevlerim bitecekti maalesef yarım kaldı yarım da değil %99'da kalmış durumda.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Maalesef ki görevleri bitiremedim. Malum "gelişim durumum" sonucunda " görev kala etkinlik bitiyor. Ben bu seviyedeyken tekrardan benden "4 binayı 5 seviye yap." görevi isteniyor ki bundan önceki görevler de kısa değil herkesin gelişim durumu farklı.
Düz hesap sürenin 10 gün olması gerekirdi bence ki bana bile yeterdi bu süre sadece 1 günüm daha olsaydı ya da 12 saat görevlerim bitecekti maalesef yarım kaldı yarım da değil %99'da kalmış durumda.

İyi Forumlar
MisteR

Görevler yeterince aktif olunduğunda erkenden bitirilebilecek şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bende diyorum ya işte herkesin oyuna giriş durumu farklı diye, anlamadığım tek nokta neden 9 gün? "Düz hesap" diye bir şey varken. :)
Birde 1 görev kala bitirememem insanı biraz şey yapıyor.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bende diyorum ya işte herkesin oyuna giriş durumu farklı diye, anlamadığım tek nokta neden 9 gün? "Düz hesap" diye bir şey varken. :)
Birde 1 görev kala bitirememem insanı biraz şey yapıyor.

İyi Forumlar
MisteR

Sadece çok aktif olan oyuncuların biraz daha fazla ödüllendirilmesi her oyunda doğal bir durumdur Mister. Amaç herkesin ödül alması olsaydı süre bir ayda yapılabilirdi. :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Zaten sizin bu forumda yaptığınız etkinliklerden de şansım yok sürekli çekilişlerde hep başkaları kazanıyor.
100 etkinliğe girdiysem 99'unu kaybetmişimdir.
Bir sonraki etkinlikte bakalım neler olacak bu sefer kolay yapın ama olur mu? :)

İyi Forumlar
MisteR