• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Yoldaşlık İçi Toplu Mesaj

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhaba.
Biliyorsunuz yoldaşlık şehir içi yardımlarda bize çok katkı saglıyor.Fakat yoldaşlık içinde tanımadıgımız üyeler olabiliyor.Yardım istemek ya da diğer konular için genelde sohbeti kullanıyoruz.Ama aktif üyeleri göremediğimiz için ya sohbete bakmıyoruz ya da oyundan çıkıyoruz.Biz gelene kadar sohbette cümleler kelimeler cirit atmış oluyor :)
Bunun için yoldaşlık içinde toplu mesaj sistemi olması ve bu sistemin sadece yoldaşlık içindeki kuruucu ve varsa yardımcıların kullanması çok güzel olurdu.
Örnek olarak ;

VLvZmj.png

DeletedUser3

Guest
Merhaba ROSEMIA,

Bu sistem oyunumuzda zaten mevcuttur. Mesajlar penceresinden, mesaj yaz sekmesine gelin. Yukarıda toplu mesajlaşmak istediğiniz oyuncuların isimlerini girin ve bunları virgüller ile ayırın. Mesajınız sadece o oyunculara gidecek ve bir sohbet başlatacaktır. Sohbetten ayrılmadığınız sürece burayı anlık sohbetler için kullanabilirsiniz tekrar isimleri girmenize gerek kalmadan. Sizin örneğinizi düşünürsek, yöneticiler bu sistemi kullanarak zaten kendi aralarında sohbet etmektedirler.

DeletedUser

Guest
Bunu biliyorum yalnız.Benim bahsettiğim yoldaşlık yöneticlerinin sadece yoldaşlıkta bulunan üyelere (tek bir tıkla) toplu mesaj göndermeleri.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.