• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlık İlerlemesi Soru ve Yorumlar

Bu ben duyuru okuyunca :))))
nTr.gif

Wezen

Çalışkan Üye
Beklenen yoldaşlık ilerlemesi sonunda geliyor :cool:
İlk defa bir yenilik biz yormayacak gibi duruyor ( artık o kadar çok etkinlik yenilik oluyor ki ben yoruluyorum :)) günlük , haftalık yaptığımız eğlenceyi daha faydalı hale getirmişler.

Wiki sayfamızda bu bilgi yok galiba paylaşayım dedim.
Seviye başına faydalar:
Bilgi Puanı paylaşımı:
Seviye başına 1 bilgi puanı, 10. seviyede bu rakam günde 10 bp olacak.
Turnuva Arşivi:
1 - 2,500
2 - 5,000
3 - 7,500
4 - 10,000
5 - 12,500
6 - 15,000
7 - 17,500
8 - 20,000
9 - 22,500
10 - 25,000

Kule Arşivi:
1 - 50
2 - 100
3 - 150
4 - 200
5 - 250
6 - 300
7 - 350
8 - 400
9 - 450
10 - 500

Gelişmiş Yardım:
1 - 4 saat
2 - 8 saat
3 - 12 saat
4 - 16 saat
5 - 20 saat
6 - 24 saat
7 - 28 saat
8 - 32 saat
9 - 36 saat
10 - 40 saat

Merhaba,

Turnuvada sandık başına verilen ilerleme puanı gösteriliyor

Ekran görüntüsü 16-12-2021 06.12.29.png

Peki neden kulede kristal başına herhangi bir ilerleme puanı gösterilmiyor bizde

Ekran görüntüsü 16-12-2021 06.13.03.png

Yabancı sunucularda var ama
Ekran görüntüsü 16-12-2021 06.43.19.png

Merhaba,

İlerlemede kule veya turnuva arşivi özelliğinde hiç puanımız olmasa da puan ekleme yeri ( artı işareti ) olmalı.
Mesele kulede bu şekilde :
Ekran görüntüsü 31-12-2021 04.47.29.png

üstteki yeşil artı işarete tıklayınca bu pencere çıkıyor:
Ekran görüntüsü 31-12-2021 04.47.42.png

hiç puanı olmasa da puan ekleme yeri mevcut.
Turnuva arşivi açan yoldaşlıkta herhangi artı işareti yok.
Olması gereken bu :

Ekran görüntüsü 31-12-2021 04.59.39.png

ama 2 seviye turnuva arşivi açan yoldaşlıkta hiç puan ekleme işareti yok:

Ekran görüntüsü 31-12-2021 04.45.27.png

Ekran görüntüsü 31-12-2021 04.45.56.png

Bu bir hata mi, yoksa bir değişik yapmışlar ve bizim bilmediğimiz yerde bu artı işareti var ?
Hata ise bildirmek lazım diye düşünüyorum.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba Pann,

Kule tecrübe puanlarında zaten herhangi sıkıntımız yoktu hatta geçen hafta kullandık bile, turnuva arşivi 2 seviyede ama hala depolanmış puanlarımızı kullanamıyoruz, kullanacak yer yok, yani kulede artı işareti olan yere tıklayıp depoladığımız puanları görüyoruz ve harcamak istediğimizde bunu yapabiliyoruz, fakat turnuvada bu özellik yok, veya varsa bizler bilmiyoruz nerde o, olması gereken yerde yok çünkü.
Biraz önce de baktım yoktu.
Ekran görüntüsü 06-01-2022 20.43.32_LI.jpg

Raithen

Özel Üye
Hahaha bende turnuva kisminda + var yine.. toplayin ben kullanirim.. : P Pann sanirim onu demiyor hani bir sorun soylemistin ya kulede ilerliyoruz ama sandiklardaki fayda puani görünmüyor diyordun.. ondan bahsediyor sanirim.. yani ilk mesajindan bahsediyor ben foto atmistim ya bende gorunuyor diye.. sandik basına ilerleme puani hikayesi..

Hahaha bende turnuva kisminda + var yine.. toplayin ben kullanirim.. : P Pann sanirim onu demiyor hani bir sorun soylemistin ya kulede ilerliyoruz ama sandiklardaki fayda puani görünmüyor diyordun.. ondan bahsediyor sanirim.. yani ilk mesajindan bahsediyor ben foto atmistim ya bende gorunuyor diye.. sandik basına ilerleme puani hikayesi..
İlk mesajdaki olay çözülmüş tarayicılarda artı işareti yoktu gelmiş sonra, turnuva için yazdım. Evet haklısın, alıntıya bakmadan hemen atladım bende. :) Per Aspera da kaç hafta olmuş kullanamıyoruz turnuva arşivinden puanları, Ad Astra da sıkıntı yok , zaten kule turnuva arşivi yok bizde. :)

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba Pann,

Kule tecrübe puanlarında zaten herhangi sıkıntımız yoktu hatta geçen hafta kullandık bile, turnuva arşivi 2 seviyede ama hala depolanmış puanlarımızı kullanamıyoruz, kullanacak yer yok, yani kulede artı işareti olan yere tıklayıp depoladığımız puanları görüyoruz ve harcamak istediğimizde bunu yapabiliyoruz, fakat turnuvada bu özellik yok, veya varsa bizler bilmiyoruz nerde o, olması gereken yerde yok çünkü.
Biraz önce de baktım yoktu.
3555 adlı eklentiyi görüntüle

Bozmuşsunuz oyunu :oops:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Ad Astra da olsaydı evet derdim de Pann, orada turnuvada rekorlar kırıyoruz, Per Aspera da uslu uslu 10 sandık açıyoruz yani bir yaramazlık yapmadık. :)

Evet, sonunda çözdük. Dünya haritasına giriş yaptıktan sonra alt barda yer alan turnuva simgesine veya üst sol köşedeki sandık simgesine tıkladıktan sonra çıkan ekranı kullanarak bu puanları ekleyebiliyorsunuz. Diğer ekrana bu özelliğin gelmesi için bir öneri oluşturabiliriz ama kabul edilip edilmeyeceği konusunda şu anda net bir şey söyleyemiyorum maalesef.

%20TF.png

TF2.png

Teşekkür ederim Pann, çok yardımcı oldunuz.
Neden ana menüde yapılmamış anlamış da değilim, umarım yaparlar.