• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru Yoldaşlık İlerlemesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

window_border_large.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler

Yoldaşlık ilerlemesi ile ilgili hazırladığımız videomuza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türkçe altyazı için videonun sağ alt tarafında yer alan çark simgesine tıklayıp açılan menüden Türkçe'yi seçin!

Yoldaşlık ilerlemesi hakkında sormak istediğiniz tüm soru ve yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Pann

Eski Ekip Üyesi

window_border_large.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler

Yeni yoldaşlık ilerlemesi özelliği ile önümüzdeki hafta (Pazartesi günü) oyuna birçok yeni yoldaşlık özelliği ekliyoruz!

Türkçe altyazı için videonun sağ alt tarafında yer alan çark simgesine tıklayıp açılan menüden Türkçe'yi seçin!

Bir yoldaşlıkta yer almak, bizi birlikte daha güçlü yapar. Bu özellik sayesinde, yoldaşlık faaliyetleri, size yoldaşlık ilerlemesini geliştirmek için çok önemli olacak olan tecrübe puanları kazandıracak.

Yoldaşlık ilerlemesi, tecrübe puanı ile yükseltilebilen dört faydaya ayrılmıştır. Her fayda 10 seviye yükseltilebilir.

Faydalar:
  • Bilgi Puanı paylaşımı: Her gün, her takım üyesi bir miktar ücretsiz Bilgi Puanı alacak ve bunları, diğer yoldaşlık üyelerinden birine ait bir Kadim Mucize'ye yatırabilecek. Puanlar, kendi Kadim Mucizelerinizde veya Araştırma için kullanılamaz. Bilgi Puanı sayısı fayda seviyesine bağlıdır ve gün sonunda kullanılmayan puanlar kaybedilir.
  • Turnuva Arşivi: Yoldaşlık olarak turnuvanın sonunda, bir sandığı açmak için puan kazanmaya başladıysanız ancak sandık için gereken puana ulaşamadıysanız, bu puanlar bir arşivde saklanır. Böylece, bir sonraki turnuva sırasında kilidini açmak istediğiniz bir sandık için bu depolanan puanları kullanabilirsiniz. Depolanan puanların sayısı fayda seviyesine bağlıdır.
  • Kule Arşivi: Her Sonsuzluk Kulesi'nin sonunda, yoldaşlık olarak bir kule kristalinin kilidini açmak için puan kazanmaya başladıysanız ancak kilidini açmak için gereken puana ulaşmadıysanız, bu puanlar bir arşivde saklanır. Böylece bir sonraki kule döngüsünde depolanan bu puanları kule kristalini açmak için kullanabilirsiniz. Depolanan puanların sayısı fayda seviyesine bağlıdır.
  • Gelişmiş Yardım: Şehrinize yapılan yardımın süresi daha uzun sürecek ve bu oyuncuya geri yardım etmek dolayısıyla sikke ve erzak elde etmek için daha fazla zamanınız olacak. Bu süre fayda seviyesine bağlıdır.
Daha fazla bonusa sahip olmak için yoldaşlık faydalarını yükseltmeniz gerekir. Bunu yapmak için yoldaşlığınız ile birlikte tecrübe puanı toplamalısınız. Faydalar sadece Başbüyücü ve Büyücüler tarafından yükseltilebilir. Yoldaşlığınız her bir faydayı yükselttiğinde bir sonraki faydanın yükseltme bedeli artacaktır.

Faydalar sadece Başbüyücü tarafından sıfırlanabilir. Her ayın ilk günü ücretsiz bir sıfırlama mevcut olacak. Diğer tüm sıfırlamalar Elmas gerektirmektedir. Faydaları sıfırladığınızda buraya yatırılan tüm tecrübe puanlarını geri alırsınız.

Tecrübe Puanları, yoldaşlık üyeleri tarafından yapılan birçok faaliyet ile toplanabilir:

• Komşu Yardımı : Bir yoldaş başka bir yoldaşa yardım ettiğinde, Yoldaşlık 10 Tecrübe Puanı elde eder. Bu yardıma geri yardım yapıldığında yoldaşlık 20 Tecrübe Puanı kazanır.
  • Turnuva Sandığı : Yoldaşlık tarafından açılan her sandık, Turnuva sonunda 4.000 Tecrübe Puanı kazandırır.
  • Kule Kristali : Yoldaşlık tarafından açılan her Kule Kristali, Kule etkinliğinin sonunda 4.000 Tecrübe Puanı kazandırır.
Daha fazla bilgi için lütfen buradan Wiki sayfamızı ziyaret edin.

Yoldaşlık ilerlemesi hakkındaki tüm yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Mutlu tatiller,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.