• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bulundu Yoldaşlık Arıyorum

fatooo

Üye
Turnuvalara katılımın daha aktif olduğu bir yoldaşlık arıyorum. Turnuvalarda 3000 puan yapabiliyorum. Kule de ikinci katı zorluyorum. Yoldaşlık maceralarında aktif değilim. Sessiz sakin ve turnuvada aktif olan bir yoldaşlık arıyorum. İletişim için oyun içinden mesaj atabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

1604256982920.png

isbara

Çalışkan Üye
Tam bizim yoldaşlığı arıyorsun da yer yok şimdilik ama aklında olsun 4. sıradaki MUSTAFA KEMAL ATATÜRK C* ilerde falan aradığın yoldaşlık denk gelmezse,bizde de boşluk görürsen hemen yaz

fatooo

Üye
Turnuvalara katılımın daha aktif olduğu bir yoldaşlık arıyorum. Turnuvalarda 3000 puan yapabiliyorum. Kule de ikinci katı zorluyorum. Yoldaşlık maceralarında aktif değilim. Sessiz sakin ve turnuvada aktif olan bir yoldaşlık arıyorum. İletişim için oyun içinden mesaj atabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

2789 adlı eklentiyi görüntüle
!!GÜNCELLEME!!
Kendime uygun bir yoldaşlık buldum:D Şimdilik iyi gidiyor. İlgilenenlere teşekkür ederim.