• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi (CEVAPLI) Yoldaşlık içi komşu yardımı - 124

• Konuyu başlatan DeletedUser120
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser120

Guest
Öncelikle sunduğum öneri sadece yoldaslık içi geçerlidir.
Dünya haritasındaki komşularımız için geçerli değildir.

Bilindiği gibi salonumuzun sevıyesıne göre komşuya yardım yaptığımızda
örn:17.sevıye salonum ile yardım yaptıgım zaman 17100 sikke 1720 gibi erzak alıyoruz.
Ama bunu yaparken yoldaslığımızı sırası ile dolastıgımızda bıze kım yardım yapmıs ise ona yardım ettiğimizde 1720 erzak alıyoruz.
Bize yardım yapmayan oyunculara yardım yaptıgımızda sadece sikke almaktayız.
İnsanların özel sebepleri olabilir sırası ile yoldaslık içi yardım yapamayabilir.
Kimseyi suçlamıyorum bu konuda.

Benim önerim Online oyuncular düzenli hergün uğrayan kısılerın;
Karsılıklı uğramadan direk her oyuncudan 1720 erzağını alsın.(komsu yardımlarında yoldaslık içi sadece)
25 yoldastan 43.000 erzak alırlar buda 23 saatte bir olduğu için pek dengeleri etkileyecegını sanmıyorum.
Ama hiç değilse düzenli uğrayan oyunculara bır nebzede olsa ödül niteliğinde olur.
Belki böylece oyuncuya o an 8.000 erzak lazım ise aklına hemen bu uygulama gelip yoldaslıktan 6-7 kısıye ugramasını sağlar.

Küçük öneri gözüksede iş görür bu uygulama

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bazı sorularım olacak müsaadenizle.
Benim önerim Online oyuncular düzenli hergün uğrayan kısılerın;
Yani önerinizin gerçekleşmesi için gereken ilk koşul bu mu olmalıdır? Online olmak? Bu online olmayı biraz açmamız gerekebilir. Günde en az X saat girip en az Y kadar yoldaşlık içi oyuncuya yardımda bulunanlara mı direk bu tüm erzak verilmeli yoksa size göre şöyle olursa daha iyi olur dediğiniz bir başka fikir var mı?
Ne kadar detay eklersek o kadar doğru şekilde önerinizi iletmiş olacağım.

DeletedUser120

Guest
Merhaba
Online dan kastım düzenli uğrayan kişileri bir nebzede olsa önde tutmak için yazdım.Yani hemen hemen onlar için avantajlı olucak diye.
Yani öneriyi netlestiricek olursak
Yoldaslık içi çok online olanda az online olanda günde bir kez uğradıgında karsılık almadan yardım yaptıgında erzağını alabilsin.

DeletedUser3

Guest
Teşekkürler. Öneriniz en kısa zamanda iletilecektir.

DeletedUser3

Guest
Cevap: Ne yazık ki bu öneri oyun yapımcıları tarafından olumsuz bulunmuştur. Aktif olan oyuncuları ödüllendirici daha etkin özellikler getirilebilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.