• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlık Macerası Güncellemeleri Yorumları

Virtus

Özel Üye
ThreadHead.png

Yoldaşlık Macerası Güncellemeleri

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
İlk maddeyi biraz detaylandırırmısın rica etsem

Raithen

Özel Üye
1. Madde super olmus.. o rozetlere dikkat etmeden topladiginda buyuk bir kayıp oluyordu..

benim anladigim 30k celik lazimsa sen 50k topladin.. 1 rozet alacaksin ama 2. Rozet icin de 20k hazirda kalacak.. 50k daha topladin 3 saat sonra rozeti 10k ile alacaksin.. sonra kalan 40k nin 30k si ile bir rozet daha alacaksin.. sonra 4. Rozet icin yine 10k kalmis olacak.. kim akil ettiyse aklina saglik..

Wezen

Çalışkan Üye
Eskisi kadar yoruculuk ortadan kalkıyor. 2 yıl önce filan 1.olduğumuzda 1 haftalık süreç şahsen beni 1 ay oyundan soğutmuştu :)

Ödüller iyileşmediği sürece o 2 yıl önceki maceraları yaşayacağımı zannetmiyorum. Artık etkinliklere ödül odaklı katılma bilincine sahibim.
Tr server da bu ödüllerle yarışa dahil olacak yoldaşlıklar az çok belli katılacaklara başarılar dilerim.

DNDR-ASR

Süper Üye
- Yoldaşlık Macerası rozetlerine yönelik ilerleme artık sınırlı olmayacak. Yani, bir rozetin gereksinimlerini aşan herhangi bir ilerleme artık kaybedilmeyecek ve bunun yerine aynı türden bir sonraki rozete sayılacak.

bu çok iyi olacak macera seviyorum bu şekilde çok daha keyifli olacak

- Şu andan itibaren, Yoldaşlık Macerası Sıralaması Ödüllerine önemli miktarda Yoldaşlık Tecrübesi eklenecek.

önemli miktar kaç acaba 40-50k kadar bir şey olur sanıyorum, 500k olsa bile 1 seviye eder hala değmez yapan yine eğlencesine yaparsa yapar

baş büyücü bir yol seçtiğinde diğer yollar kapansın oraya rozet atılamasın tümünü yapan yoldaşlıklar için fark etmez tabi ama tek yol yapıp sadece ödülleri alıp çekilmek isteyen yoldaşlıklar için sağa sola dağılmalar çok sinir bozucu oluyor

macera ile ilgisi yok ama yeni bir ödül tipi düşünüyorum; karşılıksız kadim BP limiti mesela turnuvada 1. olunca gelen 1000 sıralama puanı yerine ya da ona ilave olarak bir miktar kadim limiti elde edilse ya da macerada 1. olan yoldaşlıkta herkese bir miktar kadim limiti gelse yoldaşlık tecrübesi o kadar ilgimi çekmiyor böyle bir şey daha cezbedici olurdu zira şimdi her şey çok güzel de bu rünler bitecek elbet sonra sıkıntı olacak bu konu daha fazla turnuva yapmalıymışım dost düşman herkes daha fazla turnuva yapmamı tavsiye etti umursamadım keşke az laf dinleyen bir yapım olsaydı : )

Son düzenleme:

DNDR-ASR

Süper Üye
İmalathaneler falan neyse dikkatli olunca toplanıyordu çok zaman alsa da kayıp olmuyordu kayıp olanların çoğu da rahat toplanan önemsiz şeylerdi ama gizem kalıntısı toplarken çok fire veriyordu ayarlamak her zaman mümkün olmuyordu böyle çok güzel olmuş

Raithen

Özel Üye
Katilim daha fazla ve puanlar da daha yuksek oldu.. hatta benim gordugum en yuksek 1.lik puani oldu sanirim.. belli ki rozet ve yoldaslik puani katkisi baya fark ettirmis.. rozet toplama kismi eziyetten cikmis.. mucadele eden klanlara tebrikler..

DNDR-ASR

Süper Üye
zayiat vermeden toplamak çok daha keyifli oldu hatta maceraya ilgisi olamayan hesaplar bile bir şekilde rozet topladıkları için katılma şansı buldular
mesela ben turnuvaya dalmışken 1 savaş dur rozet topla 2 savaş bir daha topla üşeniyor toplamıyordum açıkçası bu sistemle buna gerek kalmıyor turnuva ile işim bitince dönüp hepsini tek seferde toplamak iyiydi
gizem kalıntısı toplamak da macera için çok daha maliyetli oluyordu hele 20+ getirisi olacak bir üretim toplayıp sonra sadece 1 gizem alabiliyorduk en çok fire onda oluyordu
şu an bir sıkıntı kaldı şişedeki hayalet, bir kaç sağlam turnuva yapan hesabı olan yoldaşlıkları etkilemez ama turnuvası zayıf olan nispeten küçük yoldaşlıkları çok etkiliyor, sanırım toplaması kolaylaştı diye onu 4e çıkarmışsınız bence yeniden 3e düşmeli

ayrıca 1. seviye imalat ve atölyeleri silerken silme onayı gelmesin direkt silinsin macera bitiyor derdi 2-3 gün daha sürüyor nasılsa 1. seviyede binaların ne maliyeti ne süresi var kazara silen olursa yeniden kurar macera için kurulanları silmek sıkıcı ve yorucu

Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Odul yok ki :) zaten etkinlikte yapiyi tamamladiysan 20 bilgi puani 1 kutuphane aliyorsun sanirim.. aslinda oyundaki en eglenceli keyifli etkinlik macera, hep beraber oynuyorsun bir kac klan yarisiyor filan.. heyecanli da.. ama odul konusunda bir turlu gelisme olmadi..

DNDR-ASR

Süper Üye
aslinda oyundaki en eglenceli keyifli etkinlik macera, hep beraber oynuyorsun bir kac klan yarisiyor filan.. heyecanli da.. ama odul konusunda bir turlu gelisme olmadi..

kesinlikle öyle ama kimse katılmıyor, katılmayanlar da haklı çok yorucu ve kesinlikle yorulduğuna değmiyor keşke ödülleri değişseydi ama bunca zamandır bu konu yazılıyor çok değişiklik yapıldı ödüller aynı kaldı belli ki değişmeyecek