• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlık Macerası

çok boş bir macera, arkadaşlarımızın hatırı için oynadık ama ödüller gerçekten manasız ...
şahsen ben' de ödülleri pek tatmin , edici bulmadım;
Bu etkınlığı yapmak için 3 saatlik üretımler'den vazgeçmek, 2 şer günlük üretımlere dönmek, verilecek olan ödüller'den çooook daha fazla acı kayıplar demek olduğunu hepimiz açıkça görebiliyoruz,
Sadece Yoldaşlık prestiji için varız, Ödüller çook komık..

isbara

Çalışkan Üye
Bence tam tersi, bu seferki sandık ödülleri çok iyi :)
Mana ve nüfus veren yapılar var be boyutları da küçük. Neresini beğenmediniz ki :)
benim depomda onlardan yüzlerce olduğu için begenmedim, ayrıca bu tür eserler etkinliklerde bol bol veriliyor, bunun yerine herhangi bir gelişimli yapıda kullanılacak 3 tane joker geliştirme verilse falan ...

THE BEST KINGDOM

Çalışkan Üye
Arkadaşlar Yoldaşlık Macerası ödül kazanmak değil, yarışmak içindir aslında. Ben Macerada ödüllere değil de kaçıncı sırada ve ne kadar puan topladığımıza daha çok önem veririm. Bu güne kadar 3 defa Yoldaşlık Macerasında oldum. İlk önce puanımız berbatdı, ama ikinci de çok iyi ilerledik.
Şimdi daha iyiz bence. Yani diğer yoldaşlıklarla yarışmak ve ne kadar ilerlediğini görmek içindir. Doğru Yoldaşlık Macerası o kadar da önemli değildir. Ama Maceranın amacı sadece oyuncuları eylendirmek.