• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

ziyaretlerde şehir düzeni

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

AnathemA

Çalışkan Üye
Oyun versiyonu: __ V.1.10.11 (a823cc6)
Tarayıcınız + tarayıcı versiyonunuz: __ crome ve microsoft edge
Flash versiyonu: __ 22.0.0.209
İşletim sisteminiz:__ windows10
Ekran çözünürlüğünüz:
Hesap adı: AnathemA
Elf mi, İnsan mı?: İnsan

Hata olma sıklığı: 5 (1= bir defa oldu; 2 = rastgele oluyor; 3= bazen oluyor; 4= sık sık oluyor fakat hep değil, 5 = hep oluyor)

Mevcut durum:
ikinci komşu ziyaretinde tüm şehirdeki yapılar üst üste sol üst köşede toplanıyor.

Olması Gereken:
şehrin sol üst köşede toplanmaması lazım (:

DeletedUser

Guest
Bende de aynı durum, bölgeye dönüş yaparak bu tür hata olan komşulara geri dönüyorum, binalar olması gereken yerlerde duruyorlar o zaman ve yardım etmek imkanı oluyor.:)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Windows 10'a yakın zamanda geçtiyseniz 30 gün içinde geri dönülebiliyor. Ben şahsen geçmedim ve geçmeyi de düşünmüyorum Win7'nin kullanışı kolay ve anlaşılabilir menüleri olsun her yönden rahat. Bu sorununuz dışı bir tavsiyeydi, ayrıca Chrome yerine Internet Explorer'i denemeyi unutmayın. :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Bu tarafımızdan bilinen sorunlardan biridir ve hatanın giderilmesi için çalışmalar sürmektedir. Tarayıcı geçmişini temizlemek ve şehir ekranında zoom yapmak bazı oyuncular için geçici çözüm oluşturmuştur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.