• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arama sonuçları

1. Lady Morgana

Ludibria Ventis

Hayır total ödüllerin alındığı platformda idi sanırım 220lik sekmede
  2. Lady Morgana

Ludibria Ventis

Geçtiğimiz etkinlikte verilmişti hatırlarsan
  3. Lady Morgana

Ludibria Ventis

Binaya aşık olunur mu olunuyormuş :)
  4. Lady Morgana

Ludibria Ventis

Arkadaşlar öncelikle ismini yanlış yazdıysam kusura bakmayın, ben bu binayı kullanmaya kıyamamıştım ve en sonunda dur dur nereye kadar dedim ve kurmaya karar verdim. Aman tanrım ne göreyim! Bina tam bir şaheser! Tabii süreli bina olması beni çok üzdü. Bir daha bu binaya sahip olamayacağım...
  5. Lady Morgana

Destek binası istiyorum

Güç birleştirme olayı şakaydı :) ben benden eski ve benden yeni oyuncuların ustalığına karışamam ama mesela destekten yazsak ya da mail atsak ben ustalıkta bunu görmek istemiyorum diye, buna olumlu dönüş olması gerekiyor bence. Ama yine de eğer başka bir noktadan zorlaşacaksa kalsın napalım
  6. Lady Morgana

Destek binası istiyorum

Sevgili arkadaşlar hepimiz aynı fikirdeymişiz güçlerimizi birleştirelim :)) bir de bu at envantere bir daha çıkmasın olayı mantıklı ama gezici tüccar ve tek boynuzlu bitmiyor inanın bıktım ya
  7. Lady Morgana

Destek binası istiyorum

Zaten böyle yapmaya gayret gösteriyorum da 250 milyon tane evcil hayvanı ne yapabilirim ki? Hayvanat bahçesine döndü envanter bana tutup tek boynuzlu çıkarıyor kıracağım boynuzunu artık ya
  8. Lady Morgana

Destek binası istiyorum

Ben bu oyunda oldukça yeni sayılırım birçok arkadaşa göre, başıma gelenleri saysam inanamazsınız, 'bu oyunda böyle bir şey olmaz' dersiniz ama olmaz dediğiniz ne varsa oldu. Sorunlarımın çözülmemesi bir yana, ben ilerlememin biricik yolu olan kulede son zamanlarda çok rahatsızım. Askerlerim...
  9. Lady Morgana

Diğer... Hesabımda anormal aktivite var.

Öyle yaptım şu sıralar düzeliyor gibi. Umarım tekrar bozulmaz...
  10. Lady Morgana

Bilemiyorum uzun süredir başka şeyler de var ben eminim o teklifi almadığıma ama hesabımdaki anormaliden emin olduğum durum oydu sadece. Bir süre daha bekleyeceğim, umarım çözülür.
  11. Lady Morgana

Hesabımda kendim yapmadığım işlemleri görüyorum ve yaptığım işlemleri görmüyorum. Uzun zamandır küçük küçük gözlemledim ama dikkatsizlik ettiğimi düşünmüştüm; ne yazık ki doğru gözlemliyormuşum. Taahhüt edilen ödüller gelmedi, harcamadığım erzak ve sikkem kayboldu, bir defasında yeten ürünüm...