• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anka Kuşu Evrimi Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Anka Kuşu Evrimi Etkinliği
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser

Guest
Merhaba,

1 bayrak ilerleten sandıkları açmak mı daha iyi yoksa 2 bayrak ilerleten sandıkları mı açmak daha iyi etkinliğin ana ödüllerini toplamak için tecrübeli arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim. Çünkü karnaval etkinliği sırasında hep çok bayrak (2 ve 3) ilerlemesini sağlayan sandıkları açtım 1 bayrak ilerlemesini sağlayan sandığı açmadım ve sonuç olarak karnaval setinin son parçasını alamadım.

DeletedUser1473

Guest
Merhaba,

1 bayrak ilerleten sandıkları açmak mı daha iyi yoksa 2 bayrak ilerleten sandıkları mı açmak daha iyi etkinliğin ana ödüllerini toplamak için tecrübeli arkadaşlar görüşlerini paylaşırsa sevinirim. Çünkü karnaval etkinliği sırasında hep çok bayrak (2 ve 3) ilerlemesini sağlayan sandıkları açtım 1 bayrak ilerlemesini sağlayan sandığı açmadım ve sonuç olarak karnaval setinin son parçasını alamadım.

Selamlar, şu şekilde sandıkları açarsan tüm parçaları toplayabilirsin diye umuyorum. Öncelikle hangi hediyeyi istediğine yoğunlaşmalısın, sonra sandıkları o hediye geldiğinde açmalısınız son 5-6 turda istediğiniz hediye yoksa (ki günlük hediyelerden bahsediyorum sandığın içindekilerden değil) son adımda tüy veren sandıkları açmalısınız ve sandık seçiminde daha az tüy isteyen sandığı seçiyorum genelde ben,

DeletedUser1113

Guest
Ben sandığın icindekine göre acıyorum cok tüy de yogunlasırsan cok tüy kaybedersin benim fikrim .

DeletedUser1432

Guest
Merhaba,

Hangisini açman gerektiği değişiyor hep.Ama genelde tüy veren sandıklar ve 3 ilerleme veren sandıklar daha karlı. Oyun tecrübem az olsada matematik ile ilerledim karnavalda. Seti tamamlayıp sonraki ödülü de aldım. Bir sonrakinde de yarısına kadar ilerledim

oracleofelves

Özel Üye
20-25-27 üçü de 1 tüy verecek ise 20 vereni açmak daha mantıklı, ancak 20 isteyenin içinden çıkacak olan işine yaramıyorsa gereği yok. Ben beta dan kontrol ediyorum hangi ödül işime yarıyorsa o gün harcıyorum. %5 günlük verenleri açmıyorum.

DeletedUser1432

Guest
Mantıksız olmamış mı? Alevi harlamak için olan o aletin üstüne baskı uyguladığında hava üflemesi lazım ama orada çalışan adamın kullandığı mekanizma baskı uygulamak için değil baskıyı azaltıp yukarı doğru çekmek için

Eklentiler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    31,3 KB · Görüntüleme: 102

oracleofelves

Özel Üye
Mantıksız olmamış mı? Alevi harlamak için olan o aletin üstüne baskı uyguladığında hava üflemesi lazım ama orada çalışan adamın kullandığı mekanizma baskı uygulamak için değil baskıyı azaltıp yukarı doğru çekmek için

Ne dediğinizi anlamadım sonra şehrinize girdim :D boyutu küçük olduğu için, Demircilerin kullandığı o malzemeyi çalıştırmak için kaldıraç kullanıyor.
Kaldıraçı kaldırdığı zaman üfleyiciye hava doluyor, indirdiği zaman yumurtanın ısısını arttırıyor.

DeletedUser1432

Guest
Ne dediğinizi anlamadım sonra şehrinize girdim :D boyutu küçük olduğu için, Demircilerin kullandığı o malzemeyi çalıştırmak için kaldıraç kullanıyor.
Kaldıraçı kaldırdığı zaman üfleyiciye hava doluyor, indirdiği zaman yumurtanın ısısını arttırıyor.
O mekanizmada indirmek işin enerji harcayan kısmı ama cihaz kaldırmayı kolaylaştıran türden

DeletedUser1432

Guest
rahip yardımcılarının geçidi gerçekten yol olarak kullanılabilir umuduyla aldım bir tane ama kullanılmıyormuş. Kullanılsa güzel olurdu bence

oracleofelves

Özel Üye
Öncelikle Bu Etkinlikte Neden Geçit Kazancı yok

son 6 günün ödüllerini bilmiyoruz hala, belki koyarlar.
koymazlarsa da hepsi tüm etkinlikler aynı olacak diye bir kaide yok di mi :D
cesetli vardı bir tane mezarlık vs güzel bir kültür kaynağı yapı vardı ilk ödüllerimden biriydi o da güzeldi.

DeletedUser1432

Guest
bu yumurtalar ne? toplayamıyorum o_O
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Haritada etkinliğe bağlı değişiklik yapılmış farklılık olsun diye.