• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Beta'dan haberler: Turnuva değişiklikleri ile ilgili yorumlarınız

Çok bilmişlik yapma senden daha iyiyim turnuvada, orada asker durumu gösterdim mal değil, millyonlarca mal duruyor tüm hesaplarda 40 şer mln ortalama her hesabında, o benim dediğin yan hesaplar seni sürekli turnuvada indiriyor. Sevincini de anlıyorum , artık rakip olmayacak ve nihayet 1. olabilirsin hem turnuvada hem ilerde sıralamada.
Keyfli oyunlar sana.

rntx

Süper Üye
Çok bilmişlik yapma senden daha iyiyim turnuvada, orada asker durumu gösterdim mal değil, millyonlarca mal duruyor tüm hesaplarda 40 şer mln ortalama her hesabında, o benim dediğin yan hesaplar seni sürekli turnuvada indiriyor. Sevincini de anlıyorum , artık rakip olmayacak ve nihayet 1. olabilirsin hem turnuvada hem ilerde sıralamada.
Keyfli oyunlar sana.
Sen 4-5 hesabı dinlendirerek ve asker toplayarak 4-5 günde bir zirveye abanıyorsun örnk; tristeriayla bu hafta kulede zirveye oynuyorsan 3-4 hafta rakibim tomo, korra,veya cellat oluyor o zaman zarfınd tristeriyayı asker ve savunma yapıları ile donatıyorsun+zirveye oynadığınız savunma ve saldırı yapıları da 0 4-5 gün süre zarfında kullanmadan biriktiriyor ve 1-2 hesap hariç diğerleri hep altımda kalıyor ama ben fazla asılmıyorum her turnuvada zirveye oynayan hesaplarınızdan daha az saldırı ve savunma yapıları kuruyorum, ortalama her turnuvada 50%daha az oran bu. her turnuvada 1-3 arası yer alıyorum, bunu seni geçemeyeceğimden değil her turnuvayı düşünerek istikrarı sağlamak adına yapıyorum, hep aramızda 1-2 bölge fark oluyor, senin 4-5 hesabından sadece tek eksiğim bölge sayısıdır bunu siz de çok iyi biliyorsunuz, turnuvalarda elmasla ve zaman kısatıcısıyla az bölge açtırmadım sana değerli rakibim, yapma şimdi, artık gidiyorsun bari bu zamanda dürüst ol, senin elmasla mal mülkle yaptığını ben parasız yapıyorum (yeni başlayan oyuncuların çokça sorulan, parasız bu oyun oynanabilir mi sorusuna cevap olsun bu)
Sana bir şans vereyim, madem iddaanda haklıysan o zaman o 4-5 hesabını alıp beni turnuvada geç hepsiyle, o zaman burda senden özür dileyecem, eğer yapamazsan o zaman özür dileyerek elimi öp ve tıpış tıpış yürü arkadaşım :p :D

Son düzenleme:

rntx

Süper Üye
Umarım bu gider ayak kapak olmaz sana, lütfen yalnış anlama beni, biz oğuz türkleri hep nokta atışı yaparız ve asla pes etmeyiz, huyumuz kurusun;)
Yuh bide 4 tane cüce zırhı kurmuşsun hala ağlıyorsun, biyere ayrılma da tristeriayla her turnuva zirvede kapışalım bakalım kim daha iyidir, 3-4 gün dinlendirip asker ve savunma yapıları biriktirmek yok sıkar mı?:p

Son düzenleme:

isbara

Çalışkan Üye
Sevgili Elvenar ekibi, turnuva yeni sistemini çok beğendik
her bölgeyi tek savaş veya teklifle geçmek zaman açısından çok iyi
ayrıca ilk bölgelerin kolay sonraki bölgelerin giderek zorlaşması gayet normal
bu sayee artık bir iki yoldaslık değil,oyuna kendini veren diğer yoldaslıklarda 10. sandığa ulaşabiliyor
teşekkürler

Sana bir şans vereyim, madem iddaanda haklıysan o zaman o 4-5 hesabını alıp beni turnuvada geç hepsiyle, o zaman burda senden özür dileyecem, eğer yapamazsan o zaman özür dileyerek elimi öp ve tıpış tıpış yürü arkadaşım :p :D

Bana şans verdiğin için o kadar minnettarım ki sana anlatamam.
Çerçeve de yaptım indir çıktısını al ve duvara as.

2020-10-23 (4).png

Sen bana 2 seçenek sundun ben sana 3 tane sunuyorum.
1. Erkek sözünü tutup özür diliyorsun ( en zor seçenek )
2. Daha zamanın var, Tristeriya yi geçip 1. sıraya geçiyorsun ( ama şimdiden uyarım bu kolay olmayacak, yani değmez o kadar masrafa, ben gidiyorum kısaltmalara ihtiyacim olmaz bir sürü var daha, sen kalıyorsun sana gerekecek, üstelik beceremezsen yine resimi çerçeveleyip üzerine kapak da yapıştırıp burada paylaşacağım.)
3. seçenek en kolay, bahane bulup kıvırıyorsun, hatta sana daha kolaylık olsun diye kıvırırken müzük eşliğinde olsun diye şarkı da bırakıyorum.

Şu çeneyı tutmayı bir türlü öğrenemedin , kararıma saygı duyup susmaya beceremedin mi, ille de birilere yaranmak için üzerimde prim mi yapmak zorundasın.

Sakin ol şampiyon, son anı bekle :D
Şampiyon mu olmak istiyorsun?
Benim kimseye bir şey ispatlaması ihtiyaci yoktu zaten, senelerce turnuvada 1. sırada yer aldım, belki cesareti toplayıp şu yazdığın terbiyesizce olan mesajdan dolayı kusura bakma dersin, terbiyesizlik ettim, güle güle yazarsın. Ama nerde sende o yürek. Yok kocibey adam değil, yok bu adam değil, yok winner şöyle yok böyle arkalarında dedikodu yapıp şimdi onların gözüne girmek için takla atıyorsun. Asıl adam olmayan sensin.
Masraf yapma, sırf özür dilememek için 90-95 bölge açma, zaten bu yarış adil değil, senin hesapla benim hesap arasında uçurum var, AnathemA ile 2 kat farkı var, tomo korra sinopla 4 katı fark, senle en az 5 katı, gitmem sebebi bu. Adalet olmayan yerde kalamam.
Elvenar ile ilgili herşeyi siliyorum.
Ne hali varsa görün.

windstorm

Tecrübeli Üye
bu turnuva olayında bir değişikliğe gidilmesi lazım gerçek anlamda çok mantıksız bir hal aldı turnuva
oyun şehir planlama oyunuydu turnuva ise ek özelliği olup gelişim için bp ve rün gibi katkıları vardı şimdi ise oyun turnuva üzerinden devam edecek bir hal alıyor şimdi eminim turnuva yapmayın denecek ama neden yapmayayım sonuçta bunca zaman herkes kendince bir emek sarf ediyor bp toplayamayınca oyun nasıl gelişecek
evet belki gelişmiş hesap ve gelişen hesaplar arasında bir denge sağlanması gerekiyordu ama bu denge için başka çözüm bulunması gerekir bu çözüm hiç adil değil 100-200 bölük 7-8 bölüğe düşüyorsa eğer hiç bir anlamı kalmıyor gerçekten

isbara

Çalışkan Üye
şimdiye kadar her turnuva plan kazanıp plan ihtiyacı kalmayan yoldaşlıkların derdi ne anlamadım şurda 3-4 hafta plan kazanıyoz diye sistemi tekrar eskisine getirmeye çakışıyorlar, turnuvada 10 sandık açmak için toplam 40.000 puan yapmak lazım, şimdi yeni sistemden yakınanlar 20.000 puan tek oyuncu topluyorlar eskiden 20bin puan toplayabiliyormuydunuz yada ne yani amaç ne 100bin puan toplamakmı

rntx

Süper Üye
Merhaba.

Diğer ülke sunuculara bakınca üzülüyorum, dünyanın en iyi oyuncular oyunu terk ediyorlar her gün birer birer gidiyorlar.
Benim öyle bir lüksüm olsa bende giderdim ama tek hesap olmadığı için bunu arkadaşlara yapamam. İnno şirketi en sadık oyunculara ihanet edebilir , ama bana güvenip yanımda yol alan arkadaşlara bunu yapamam.
Sözünün ne kadar güvenilir olduğu burdan bellidir, gidemem diyorsun ama gidiyorsun, kendinle çelişiyorsun

rntx

Süper Üye
Alıntı yapmadan ifade etmeğe çalışacağım
Megaloman bir yapın var Zaira ve az araştırıp zayıf noktalarını keşfetmeğe çalıştım ve senin gazla çalışacağını öğrendim, buna dayanarak, turnuvada az gaz verdim sana sen de o tüm hesaplarında ne var ne yok harcayıp depolarını tükettin "LPG" li Tristeria :D :D :D :D oyunda kalsan bile bidaha zor toparlanırsın, dımdızlak ettin hesapları, ne var ne yok harcadın, ismini vermeyecem ama bir arkadaşla bu konuda uzun uzun güldük, iyi eğleniyorduk. Gitmen çok kötü oldu

rntx

Süper Üye
Doğru turnuva sistemi çok değişmiş ama bu durum büyük hesaplar için biraz dezavantaj sağlayabilir ama genel olarak baktığında yeni oyuna başlamış oyuncular için de adil bir sistem olmuş ki, büyük hesaplarda turnuvaya katkı yapacak bir sürü (anka kuşu, ayı yapısı,asker saldırı artırıcılar vs) avantaş var, ya yeni oyuncular? onların senin benim gibi extra avantaj sağlayacak yapıları yok, bence adil olmuş
Artistlik yapıp yeni turnuva sistemine mızmızlanıyorsun, gidecem deyip güyya kafanda tehtit ediyorsun, sanki elini kolunu tutan var, para harcadım diyorsun, sanki kafana silah dayayıp paranı gasbettiler, para harcadın çünkü Rüyanın sana cuk diye oturttuğu "megalomani" etiketini tatmin etmen gerekiyordu bu yüzden o kadar para harcadın ve kendi karakterini tatmin ettiğin için kimseyi suçlayamazsın tmm mı

rntx

Süper Üye
Yöneticilerden ricam, kural ihlali yapmadığımız için lütfen mesaja müdahale etmeyin, anlayışınız için teşekler

rntx

Süper Üye
Ayrıca sana ve bazılarına kendimi ıspatlamak zorunda değilim sadece çamurlarının rengini belirtmek istedim, şu an yoldaşlıktan çıkıp her hangi bir yoldaşlığa gidebilirim ve beni seve seve kabul ederler, ya seni? hangi yoldaşlığa gide bilirsin? hangi yoldaşlığa gittiysen ortlığı batırdın, kimsenin kapısı sana asla açılmaz çünkü dediğim gibi artık kimse kimseye karakterini ifade etmeye çalışamaz, her kesin ne olduğu bellidir
Hadi li li li li "LPGli MEGALOMAN" "NARSİST"

Son düzenleme:

rntx

Süper Üye
Ula rntx ile zaten 10 sandığın yarıdan çok puanını topluyorum, nelerine yetmiyor, küçük hesaplarla uğraşamamamı anlasılar yani ve o kadar puana rağmen hala sandık açılmıyorsa kızarım tabii, kmmiş beleşçi, algın bile kıtmış Zaira, bu nasıl bir şantaj şimdi, bu sefer hiç komik değilsin, ne güzel gülüyorduk şurda:rolleyes:
ayrıca bu nedir ya, daha mesajın yokmu, işine gelen kısmı kesip buraya paylaşacağın? gittikçe basitleşiyorsun, hani yani basittin de daha da derine batıyorsun "LPGli MEGALOMAN" :D