• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arıyor CAVHANSHIR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ROSAMIA

Çalışkan Üye
tüm imla kurallarını dikkate almak yerine söylenilen şeyi anlamaya çalışmak bence daha mantıklı gibi sanki

Sizde keşke imla kurallarına dikkat etmek yerine söylenilen şeye dikkat etseydiniz o halde? İnsanları mantığa davet edip aynı mantıksızlığı sizin yapmanız çok mantıksız :D

yazabilirdim ! ama konuyu uzatan ben değilim benim açımdan konu çoktan kapandı, üzgünüm daha dikkat ederim bundan sonra deyip konu çoktan kapanabilirdi ama yok ....

THE BEST KINGDOM

Çalışkan Üye
Bu kadarda olmaz artık. Bir yerde yanlış yazdım diye kimse bir şey deyemez. Sadece ben değil kaç kişi yanlış yazıyor ama kimse karışmıyor. Bu arada bunu Türkçeyle ilgisi yok sadece harf hatası.

Bu kadarda olmaz artık. Bir yerde yanlış yazdım diye kimse bir şey deyemez. Sadece ben değil kaç kişi yanlış yazıyor ama kimse karışmıyor. Bu arada bunu Türkçeyle ilgisi yok sadece harf hatası.
Türkçe kullanımıma dikkat ederim ama yanlışlıkla oldu. Sorun değil düzeltdim zaten.
Elvenarın Wiki sayfasıda var ordan baka bilirsin istersen
Eğer aktif olubda hala bir Yoldaşlıkta olmayan oyuncu varsa, CAVHANSHIR Yoldaşlığına katıla bilirsiniz.
Sizin postlarda hata yok denecek kadar az , bundan sonra hepsi raporlanacak

Calyps0

Aktif Üye
burada her ilden her ilçeden her köyden oyuncularımız var.
ne edeyisun da der
naber bıro da der
na ediyersın da der
ne örüyon da der
naptın be böylede der
biz bunların hepsine amcacım düzelt olmadı bu dicez
abla sen türkçeyi katlettin bak amacım uyarmak dicez
git konuşmayı öğren gel dicez
bu arkadaşımızda haklı olacak öylemi
yazılı sınavda falan mıyız biz, yada devlet dairesine dilekçe mi yazıyoruz yoksa genel kültür yarışmasında mıyız?
elbette şu doğrudur türkçeyi güzel konuşmak doğru yazmak bunlar tabiki güzel şeyler bunun aksini söylemiyoruz.
ama bunu elinde olmayan sebepler yüzünden yapamayanın da kötü birşey yaptığını kimse söyleyemez, uzatamaz ve yargılayamaz demeye çalıştığımız şey budur umarım bundan sonra yaklaşımlarımız konusunda daha duyarlı oluruz. iyi oyunlar dilerim

Calyps0

Aktif Üye
Sizde keşke imla kurallarına dikkat etmek yerine söylenilen şeye dikkat etseydiniz o halde? İnsanları mantığa davet edip aynı mantıksızlığı sizin yapmanız çok mantıksız :D
hazır elim değmişken sizi de aradan çıkartayım. biz orda kurallara dikkat etmek amaçlı yazmadık bunu diyen arkadaşla dalga geçmek amaçlı yazdık . tüm forum anlamış bi siz anlamamışsınız anlatayım da böyle uzun atlayıp komik durumlara düşmeyin hanım efendi iyi oyunlar

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Kendi aranızda çözeceğinizi düşünerek bir süre müdahele etmek istemedim, fakat artık konu istemediğimiz yerlere gitmeye başladı.

Öncelikle Elvenar Türkiye dünyasında henüz okula başlamamış yaşlardaki oyunculardan, yetmişli yaşlara uzanan bir yelpaze mevcut. Yine bu yelpaze içerisinde farklı eğitim seviyelerinde oyuncu arkadaşlarımız var. Ayrıca gurbetçi diye nitelendirdiğimiz farklı ülkelerde yetişmiş Türk oyuncularımız ve yine yabancı oyuncularımız da mevcut. Bu forumun amacı; tüm bu oyuncu arkadaşlarımızın, burada bilgi edinmesi, oyun hakkında veya oyun dışındaki konularda belli paylaşımlar yapması ve keyifli zaman geçirmesidir.

Türkçe dilinin doğru kuralları eşiğinde kullanılması hepimizin isteğidir elbette, fakat bunun mümkün olamayacağı durumların olacağı da aşikar. Bu durumlardan doğan hataları saygı çerçevesinde olacak bir şekilde uyarmak istemenizde elbette bir sıkıntı yok. Fakat konunun bu üslup ile tartışmaya geçmesi doğru bir durum değil. Bu tartışmayı burada sonlandıralım.

Gelecek postlarda üslup konusunda daha duyarlı olursanız sevinirim. Uygun olmayan paylaşımlar ile ilgili gerekli uyarıları yapacağım.

İyi oyunlar.

Merhaba Arkadaşlar,

Kendi aranızda çözeceğinizi düşünerek bir süre müdahele etmek istemedim, fakat artık konu istemediğimiz yerlere gitmeye başladı.

Öncelikle Elvenar Türkiye dünyasında henüz okula başlamamış yaşlardaki oyunculardan, yetmişli yaşlara uzanan bir yelpaze mevcut. Yine bu yelpaze içerisinde farklı eğitim seviyelerinde oyuncu arkadaşlarımız var. Ayrıca gurbetçi diye nitelendirdiğimiz farklı ülkelerde yetişmiş Türk oyuncularımız ve yine yabancı oyuncularımız da mevcut. Bu forumun amacı; tüm bu oyuncu arkadaşlarımızın, burada bilgi edinmesi, oyun hakkında veya oyun dışındaki konularda belli paylaşımlar yapması ve keyifli zaman geçirmesidir.

Türkçe dilinin doğru kuralları eşiğinde kullanılması hepimizin isteğidir elbette, fakat bunun mümkün olamayacağı durumların olacağı da aşikar. Bu durumlardan doğan hataları saygı çerçevesinde olacak bir şekilde uyarmak istemenizde elbette bir sıkıntı yok. Fakat konunun bu üslup ile tartışmaya geçmesi doğru bir durum değil. Bu tartışmayı burada sonlandıralım.

Gelecek postlarda üslup konusunda daha duyarlı olursanız sevinirim. Uygun olmayan paylaşımlar ile ilgili gerekli uyarıları yapacağım.

İyi oyunlar.
Teşekkürler ve sizlere kolaylıklar dilerim , Türkçe gibi hassas bir konuda saygı çerçevesinde başladığım uyarımın beklemediğim bir durumla sonuçlanmasına üzülmedim değil , fakat forumun neden bu kadar sessiz olduğunu da anlamışsınızdır umarım

Calyps0

Aktif Üye
Teşekkürler ve sizlere kolaylıklar dilerim , Türkçe gibi hassas bir konuda saygı çerçevesinde başladığım uyarımın beklemediğim bir durumla sonuçlanmasına üzülmedim değil , fakat forumun neden bu kadar sessiz olduğunu da anlamışsınızdır umarım
kendine de bize de bir iyilik yap faydalı konular aç bizde hep beraber seni destekleyelim başta ben olmak üzere söz veriyorum iyi şeylerin her zaman arkasındayım bu konuyuda gerçekten kapatalım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.