• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ekim 2019 - Oyuncu Fikir ve Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın iyileştirilmesi ya da geliştirilmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek fikir ve önerileriniz mi var? Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Bunları bizimle paylaşabilmeniz için sizler için mini bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak fikir ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

TASLAK

Öneri Başlığı: ..........
Öneri Açıklaması: .....

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
ThreadFoot.png

Merhaba,

Öneri Başlığı: Keşfedilmiş bölgeler

Öneri Açıklaması:
Turnuva yapan oyuncular için hangi bölgeden ne kadar keşfedilmiş bilmek çok önemli ve bu bilgi oyunda maalesef yok.
Tek tek mausla koca haritada saymak inanın kolay değil. Bu bilgi oyuna eklemeli diye düşünüyorum.
Mesele bu bölümde bu şekilde yer alabilir:

:marble: 50 bölge :crystal:51 bölge :elixir:61 bölge
:steel:57 bölge :scroll:60 bölge :magicdust:65 bölge
:plank:49 bölge :silk:59 bölge :gem:48 bölge

Ekran Resmi 2019-10-04 19.01.31-min.png

Bu bilgiler olduktan sonra hangi bölge eksik kalıyor bilmiş olacağız ve keşif ile eşit şekilde tamamlarız.

Resim için kusura bakmayın boyut olarak çok büyük çıkıyorlar bende bir de bu sıkıştırılmış hali, bir türlü çözemedim bunu.

DeletedUser689

Guest
Merhaba,

Öneri Açıklaması:
Turnuva yapan oyuncular için hangi bölgeden ne kadar keşfedilmiş bilmek çok önemli ve bu bilgi oyunda maalesef yok.
Tek tek mausla koca haritada saymak inanın kolay değil. Bu bilgi oyuna eklemeli diye düşünüyorum.

2075 adlı eklentiyi görüntüle

Bu bilgiler olduktan sonra hangi bölge eksik kalıyor bilmiş olacağız ve keşif ile eşit şekilde tamamlarız.

Resim için kusura bakmayın boyut olarak çok büyük çıkıyorlar bende bir de bu sıkıştırılmış hali, bir türlü çözemedim bunu.
Cok iyi fikir, kesinlikle destekliyorum.

Durango

Üye
Öneri başlığı : Sonbahar etkinliği

Öneri açıklaması :

Merhaba,
Yaklaşık 18 aydır bu oyunu oynuyorum . Sonbahar etkinliğinin görevlerini göz önüne aldığımda adil olmadığını düşünüyorum . Bulunduğum seviyede keşif en az 2 gün sürüyor . Aktif turnuvaya katılan birisi olarak turnuvanın sonunda ne malzeme ne de asker kalıyor . Bu durumda iken gelen görev şu :
45 turnuva karşılaşması veya 9 karşılaşma tamamla ...
Şu hali ile anahtar toplamam için 2 ayrı bölge açmam gerekiyor . Bu da yaklaşık şu an 72 saat ... ya da diğer turnuvanın başlaması için Salı akşamına kadar beklemem anlamına geliyor . Aktif olarak 3 gün etkinliğe katılamamak adil değil ve oyundan soğutuyor.
Görevlerde daha fazla alternatif olması gerekir.

Kolay gelsin ,

DeletedUser1113

Guest
Kesinlikle katılıyorum 11 kalıntı topla .Turnuvada savas.bölge ac 15 görüs buhuru topla bunlar üst üste geldimi bloke oluyoruz .uzun görev olur ama bu kadar sık olmaz bunu revize ederseniz cok iyi olcak kanaatindeyim

isbara

Çalışkan Üye
pazara kalıntı alışverişi veya toptancıya 1e1 oranında kalıntı takası getirilsin,
birinden bin tane birinden hiç yok ayrıca keşif bölgeside yok nerden bulacagız,
sadece bonuslu üretimleri düşünüp çevremizi o bölgelerle doldurmussunuz
büyüleri nerden üretecez?
bu dengesizliğin asıl sebebi ise bikaç macerada ne isteyeceğini bilmeyen oyun yöneticileri kalıntı istediler 100er 200er falan
böylece oyunun temellerinden olan kalıntılar dengesizleşti

sebeb oldukları bu dengesizliği bi an önce düzeltme önerimi iletirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba,

Öneri Açıklaması:

2075 adlı eklentiyi görüntüle

Sanırım istediğim gelmiş :)

On the World Map, you will now find a new button that will open a window showing your World Map progress: Show Provinces Overview.
province_overview_button.png

Şimdilik beta da ama bize de gelir çok yakında :)

oracleofelves

Özel Üye
Öneri: uygulanan araştırma
Kaşif gönderdiniz süre saymaya başladı. sonra da araştırmayı tamamladınız diyelim ki.
ondan sonra yolladıklarınız düşük fiyata ve daha kısa zamanda gidiyorlar. Ancak bu yolda olan kaşif e etki etmiyor.
Buna da düşüş yani kısaltma gelebilir aslında

rntx

Süper Üye
Değerli yöneticilerimiz 3 tane ayı verdiniz bu çok güzel oldu, peki yem işini nasıl yapacağız? 6 gün boyunca ustalıktan 2 tane yem çıktı hem de normal her 6 saatten bir takip etmeme ve 800 elmas harcamama rağmen, anka kuşumuzu mu yemleyelim yoksa kurduğumuz ayı yapılarını mı?
yemi de kendimiz üretsek işi allaha (şansa) bırakmasanız nasıl olur, 3 tane yemlenecek yapım var, 4.yapıyı 1 lvl kurup yükseltmeye korktum, ustalıkta bir sürü işe yarmayan gereksiz eşyalar yerine yem oranını artırsanız çok minnettar oluruz
umarım bu önerim hesabımın banlanmasına yetmez:0
hayelleğ pağis, yaşantımız somali :0

rntx

Süper Üye
Öneride bulundu diye kimseyi banlayacaklarını düşünmüyorum.
Ancak
yakınma tarzı öneri mi olur :D cidden 12 yaşındaki çocuk bile daha kurallara uygun yazar.
kardeşim bi dur ya, yöneticilere soruyorum sana değil!
ben olayın makarasındayım, 12 yaş veya 50 yaş sana ne, zorundamısın?!

DeletedUser919

Guest
Merhaba rntx,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki her ay ilgili konu başlığına yapılan öneriler dikkatle okunduktan sonra ay sonu raporlanarak şirkete iletilir. Önerilerinizi yazdıktan sonra okunup geçildiğini ya da dikkate alınmadığını ve hatta önerileriniz beğenilmezse ya da yönetici düşüncesine ters düşerse ceza alırsınız gibi bir durum asla olamaz.

12 yaş veya 50 yaş sana ne, zorundamısın?!
Ayrıca yazdığınız mesajın karşı tarafta oluşturabileceği saldırganlık ya da tahrik edici düşünceyi tetiklememek adına ve forum ahengini koruyabilmek için mesaj yazarken daha dikkatli olmanızı öneririz, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

rntx

Süper Üye
Merhaba rntx,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki her ay ilgili konu başlığına yapılan öneriler dikkatle okunduktan sonra ay sonu raporlanarak şirkete iletilir. Önerilerinizi yazdıktan sonra okunup geçildiğini ya da dikkate alınmadığını ve hatta önerileriniz beğenilmezse ya da yönetici düşüncesine ters düşerse ceza alırsınız gibi bir durum asla olamaz.

Ayrıca yazdığınız mesajın karşı tarafta oluşturabileceği saldırganlık ya da tahrik edici düşünceyi tetiklememek adına ve forum ahengini koruyabilmek için mesaj yazarken daha dikkatli olmanızı öneririz, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Elvenar Türkiye Takımı
Merhaba Oxygen
12 yaşındaki çocuk bile daha iyi kurallara uygun yazar tahrik edici cümle değil mi? "tahrikten tahrik doğar" lütfen adaletli olalım!
Ben acı tatlı öneride bulundum kimseyi ilgilendirmez cevap hakkı sadece yöneticilere düşer.
Ben kimseye karışmam, kimse de bana karışmasın, forum işini geçen defaki olaylardan dolayı kapatmıştım yeni sayfa açtım sadece etkinliklere katılmak için o kadar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.