• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Global League

• Konuyu başlatan Deleted User - 848895512
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 848895512

Guest
çelik 12/19/2020

*Önümüzdeki birkaç hafta içinde, tatillerin gelmesi ve bunu elimden yapmamın bolca sürmesi nedeniyle Elvenar Global League sıralamasında yer almayacağım. Gelecek ay, devamsızlık yaptığım haftalar da dahil olmak üzere sıralamaya devam edeceğim.
Herkese Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar!

DeletedUser1694

Guest
rica ederim sizin gibi başarılı bir yoldaşlıktan birinciliği bekliyoruz.:):)

Ad Astra

Çalışkan Üye
Türkiye sunucumuz 1. lik için yetersiz laydi maga, yapabilecek olanlar yapamıyorlar veya yapmak istemiyorlar, yapmak isteyenlerin de yapımcılar ayağını kaydırmışlar. Sıralamada yer alanların hiç birinde bizim gibi hesaplarımız yok, geçen 1. olanlara baktım en yüksek puanlı hesap 1.8 mln, genelde 1 mln geçmeyenler bu yarışta daha başarılı.

Son düzenleme:

DeletedUser1694

Guest
leydi laydi değil açıklama için saol yeni yılınız kutlu olsun

Eklentiler

• noel baba.JPG
    noel baba.JPG
    14,5 KB · Görüntüleme: 70

Ad Astra

Çalışkan Üye
Çok pardon leydi, alıştım lady olarak yazılmasına dikkat etmedim. :)
Aslında açıklama olarak değil de, bizimkilere biraz kızıp söylendim, teşekkür ederim elimizden ne geliyorsa artık yaparız. :)

DeletedUser1694

Guest
saol bu benim yarattiğim bir karakter o yüzden önemli değil:):)

Çok pardon leydi, alıştım lady olarak yazılmasına dikkat etmedim. :)
Aslında açıklama olarak değil de, bizimkilere biraz kızıp söylendim, teşekkür ederim elimizden ne geliyorsa artık yaparız. :)