• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Karnavalı Yorumları

Memnun kalsak veya kalmasak hepimiz yapıyoruz sonuçta, biriler kısaltma için, başkalar geçit veya bp lütuflar için, eminim binaların değeri düşük olsa da onlar için de yapan var, veya can sıkıntısını bu şekilde gideriyorlar. Yapımcılar artık şikayetlere değil etkinliği yapıyorlar mı yapmıyorlar istatistiklere bakıyorlar bence , yoksa son bir kaç etkinlik bunu yapsalar olmadı diyoruz, şunu yapsalar yine olmadı, eski sistem olayına dönmüşler yine beğenmiyoruz, ama işini güçünü bırakıp yine yapıyoruz. :D

DeletedUser689

Guest
:D :D :D Sende az değilsin fenasın :)
Ya amacım tahrik etmek filan değil ne bileyim ya. Zaten bir avuç insanız şurada. Hani 1000-1500 kişi aktif olsak sonra da gidip müzik ziyafetinde dedikodu yapıyor olsa hak vericem de, kimse yok ki bizden başka!

Forumu canlandırmak için yorum başına bir elmas filan hediye etseler :D

cellat61

Aktif Üye
ben beğendim etkinliği zaten az sayıda ve çok kolay görevler vardı bir hafta bile sürmeden görevler bitti ve istediğim ödülde kullanabildim daha ne olsun hiç yorulmadan zaman harcamadan kazandığım ödülü elmasa karşılaştırdığımda 10 bin üzeri ediyor sık sık bu tarz etkinlik olmasını isterim hazırlayanlara teşekkürler.

DeletedUser689

Guest
Etkinliğe gelicek olursak, ben görevleri sevdim, yapması rahat strese sokmayan görevdi hepsi. Verilen süre de gayet makul olmuş, sakin sakin yapılıyor. Eski sandık usulüne dönmeleri de hoşuma gitti. Yenilik yapıcaz diye illallah dedirtmeye gerek yok oyunculara. Şikayet edeceğim tek şey büyük ödül olurdu. Gerçi sevgililer günü zımbırtısı olduğunu düşünürsek oda kabul edilebilir büyüklükte. Ilk başta esip gürlemiş olsam da ödül küçük diye :)

kayotisir

Aktif Üye
Buraya uzun zamandır yazmıyorum ama bunu belirtmeden geçmek istemiyorum :confused::)
Önceki etkinlikler de olduğu gibi bu etkinlikte de artık ödüller uğraşmaya değmez ikincisi her şey de seviyeye göre üretim yapılırken keşifte adaletsiz bir döngü var.( 15 görüş buharı topla yada bir bölge keşfet ) Bundan sonra ki etkinlikler de bunu da her şey de denge kurdukları gibi umarım bunda da sağlarlar.. Fakat biliyorum ki devran aynı şekilde devam edecek :D:D:D

kayotisir

Aktif Üye
Etkinliğe gelicek olursak, ben görevleri sevdim, yapması rahat strese sokmayan görevdi hepsi. Verilen süre de gayet makul olmuş, sakin sakin yapılıyor. Eski sandık usulüne dönmeleri de hoşuma gitti. Yenilik yapıcaz diye illallah dedirtmeye gerek yok oyunculara. Şikayet edeceğim tek şey büyük ödül olurdu. Gerçi sevgililer günü zımbırtısı olduğunu düşünürsek oda kabul edilebilir büyüklükte. Ilk başta esip gürlemiş olsam da ödül küçük diye :)
Bak ben şikayet edecek bir şey buldum :D :D :D

Yaramazlar loncada ses yok neler oluyor diyorum, ben yokum diye millet slm yazıp kaçmış herhalde , bi baktım herkes buraya taşınmış. :D

Eklentiler

• Ekran Resmi 2020-02-17 19.11.09.png
    Ekran Resmi 2020-02-17 19.11.09.png
    433,1 KB · Görüntüleme: 104

Bell

Üye
ThreadHead.png

Elvenar Karnavalı

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz
Merhaba,

Forumda yeniyim. Çok eski bir oyuncu da değilim fakat elvenar karnavalı ile ilgili bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Başka kimsede oldu mu bilmiyorum fakat sıralı görevlerin bir sınırı olması çok yanlış bir uygulama olmuş. 2 adet görev çıkıyor biri günlük süreli zaten. Sıralı görevleri bitirdiğim için de günlük süreli olan 1 göreve indim dolayısıyla şeker kazanımım minumum seviyede. Yapıyı ancak aşama 7'ye getirebildim. Sıralı görevleri bitirdiğim için de yapıyı günlük 35 şekerle daha fazla yükseltmem imkansız hale geldi. Bir etkinlik düzenlendiğinde verilen görevlerde limit konuluyorsa eğer yapıyı sonuna kadar getirecek düzeyde ayarlanması gerekiyor. Bu konuda oyun benden eksi puan aldı maalesef.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba,

Forumda yeniyim. Çok eski bir oyuncu da değilim fakat elvenar karnavalı ile ilgili bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Başka kimsede oldu mu bilmiyorum fakat sıralı görevlerin bir sınırı olması çok yanlış bir uygulama olmuş. 2 adet görev çıkıyor biri günlük süreli zaten. Sıralı görevleri bitirdiğim için de günlük süreli olan 1 göreve indim dolayısıyla şeker kazanımım minumum seviyede. Yapıyı ancak aşama 7'ye getirebildim. Sıralı görevleri bitirdiğim için de yapıyı günlük 35 şekerle daha fazla yükseltmem imkansız hale geldi. Bir etkinlik düzenlendiğinde verilen görevlerde limit konuluyorsa eğer yapıyı sonuna kadar getirecek düzeyde ayarlanması gerekiyor. Bu konuda oyun benden eksi puan aldı maalesef.

Merhaba Bell,

Öncelikle foruma hoş geldiniz :) Sıralı görevler tamamlandıktan sonra günlük görevler dışında Ustalık'taki Mistik Cisim ile de Şeker kazanmaya devam edebilirsiniz.