• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anket Etkinlik Yorumları ve Anket

Raithen

Özel Üye
etkinlik güzeldi. hep birklikte bir şeyler bulmayı çalışmayı denedik. Inno gamesin diğer oyunlarından FOE'yi incelemek için üye olmuştum. Orada oyunun forumunda gezinirken bu tür bir konu sürekli açık oyuncular kendi arasında oynuyordu. Bizde devam etsek katılım olur mu acaba :) ama bu sefer kelimeler sınırlı olmayacak her türlü kelime olabilir :) hem meşhur olmak isteyenler için bir fırsat doğar belkide @RaistlinMajere :D yeni gelenlerin önünü açmış oluruz. Ne dersiniz devam edelim mi kelime oyununa ? :)
Oyun dışı kelimeler mi.. katılım olur bence, başlat istersen..

DeletedUser877

Guest
Aslında çok sevdik., Rüyalarımızda bile tutkulu bir hal almaya başladı kelimeler olmadan , Elvenarın orglarıyla, cinleri ve perileri ile iletişim kuramıyoruz. Tabi bir de malum BK yazmadan yazayım dedim :) herkese selamlar , iyi oyunlar.

5elin

Üye
aslında ben karmaşasını sevmedim kelime oyununun. ne zaman baksam ortalık karışıyordu, pek katılamadım bile.:)
kelimeler elvenarla sınırlı olmayınca nasıl belirlenecek kazananlar.çok fazla olasılık olacak ya o zaman.

rntx

Süper Üye
Merhaba sevgili Pann, şıkların içerisine "şiir yaz" da ekler misiniz, daha önce vardı sanki?:)

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba sevgili Pann, şıkların içerisine "şiir yaz" da ekler misiniz, daha önce vardı sanki?:)
Çok fazla talep edilmediğini düşündüğümden dolayı kaldırmış olmalıyım. Tekrar ekledim, talep edilirse şiirlerinizi severek okuruz, elbette Elvenar temalı olma koşuluyla.

rntx

Süper Üye
Çok fazla talep edilmediğini düşündüğümden dolayı kaldırmış olmalıyım. Tekrar ekledim, talep edilirse şiirlerinizi severek okuruz, elbette Elvenar temalı olma koşuluyla.
ıı, cık, hayır elvenarla ilgili olmasın, kalemim dilimden beterdir, gene papaz olmayalım pann.....
Bir keresinde elvenarla ilgili 17 kuble şiir yazmıştım, öyle içip içip ağıza gelen kafiyesiz laflardan değil he.... hece vezninde, afilli bişey olmuştu ama.....
özellikle sizin beğeneceğinizi sanmıyordum son anda vaz geçip silmiştim:)
Etme eyleme, kafamıza göre yazsak olmaz mı? ;)

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Kasım ayı forum etkinliğimizi belirlemek için anketimizi yeniledik. Bu ay yapılacak etkinliği belirlemek için size 3 seçenek sunuyoruz ve elbette yeni fikirleriniz varsa bunları bizlerle her zaman paylaşabilirsiniz. 15 gün sürecek olan anketimizin sonuçlarını ve yaratıcı fikirlerinizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

ThreadFoot.png

Invasion

Meşhur Üye
Katlıyorum ayda bir etkinlik uzun bir süre foruma olan alaka ve ilgi arttırılmak isteniyor ! eee bunun en güzel yollarından biride bu işte ayda 2 etkinlik bencede gayet iyi olur sizce...

DeletedUser1113

Guest
Ayda bir bana uygun hatta 2 ayda bir bile olabilir :))

DeletedUser1113

Guest
Bayadır puzzle yapmıyoruz yeni etkinlik olabilir

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Raithen

Özel Üye
Diyelim kazandık 1500 Elmas gayet güzel bir rakam : ) etkinlik çoğaldı bu rakam 800 e düştü atıyorum.. 800 Elmas çok heyecanlandırmaz beni : ) iki etkinliği aynı kişinin kazanması çok zor ihtimal..

DeletedUser1113

Guest
Rakam düşerse benim işime gelmez raithen in dediği gibi or : 800 e düştü niye ugrasayımki 1500 iyi rakam zaten çok nadir çıkıyor hatta hiç almadım ama cıkars diye takip ediyorum