• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Anket Etkinlik Yorumları ve Anket

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Diyelim kazandık 1500 Elmas gayet güzel bir rakam : ) etkinlik çoğaldı bu rakam 800 e düştü atıyorum.. 800 Elmas çok heyecanlandırmaz beni : ) iki etkinliği aynı kişinin kazanması çok zor ihtimal..

İşte ne demek istediğimi anlamıyorsunuz ki :/
Aslında ödül miktarı aynı olacak.Sadece ayda iki kere etkinlik yapılacak,1 etkinlikten 800 1 etkinlikten 800 elmas :) (örnek)
Değişen tek şey 2.etkinlik hepsi bu :)
Tabi gönül isterki etkinlikle beraber ödülde artsın ama yanaşmazlar gibi görünüyor.

DNDR-ASR

Süper Üye
sen demek istediklerini anlamıyorsun

1. etkinlikten 750 elmas geldi diyelim 2. hafta ödülün aynı kişiye gelme ihtimali çok düşük o 750 elmas başka birine gidecek

oyun açısından dağıtılan değişmiyor dediğin şekilde ama kazanan açısından kazanç bölünüyor

büyük ödül 1500 elmasken bile çoğu kişi takip etmiyor 750 elmas için kimse takip etmez

zaten olacak bir şey de değil boşuna yorulmayın :)

Merhaba,
Garavity İnn kazanmak isterdim , defalarca o binayı kazanma şansını yakalamak için değişik yarışmalara katıldım, şans işte çıkmamış. Bu etkinlikte şansımı denemek isterdim ama yapmayacağım, keşke hikaye olmasaydı, herkesin kabiliyeti farklı. Kendi adıma söyleyeyim Türkçe ana dili olmayan birisi için şiir hikaye yazmak zor, belki çoğu arkadaştan gramerim iyi olabilir ama ben Türkçe düşünmüyorum hali ile kendi ana dilde düşünüp sonra Türkçeye çevirince farklı anlam çıkıyor. Belki bir sonraki etkinlikte herkesin yapabilecek şartları altında yarışma düzenlenirse katılırım, şimdi ise herkese başarılar dilerim. :)

Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Guzel etkinlikti.. bugun yazarim, yarin yazarim derken unuttum etkinligi.. Gravity Inn gelecek seneye kaldi..

Olur da elmas kazanırsam, ve bir arkadaş elmas değil diğer gönderecek bir şey kazanıp ödülü talep etmek istemezse ödülleri takas etme şansı var mı. :) Bir hatıra kalsın bana Elvenar dan çok isterdim, ne olursa olsun. :)

DNDR-ASR

Süper Üye
Ben daha yeni görüyorum ödülleri iyimiş

Olur da elmas kazanırsam, ve bir arkadaş elmas değil diğer gönderecek bir şey kazanıp ödülü talep etmek istemezse ödülleri takas etme şansı var mı. :) Bir hatıra kalsın bana Elvenar dan çok isterdim, ne olursa olsun. :)

kolay o, kazanan senin adresini verir, sen de ona elmas alırsın ;)

Koptum Tristeria
Ama düşünce içim burkuldu, bir oyun için neler yapıyor insanlar
Odüller den biri bana cikarsa(innopolis falan) ben isteyene veririm elmas ta istemem karşılığında