• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Haziran 2018 - Oyuncu Önerileri

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

oracleofelves

Özel Üye
Öneri: Gelen gideni aratmasın

Aramızdan göçüp giden eski oyuncularımızı köyleri periyodik olarak mezarlığa dönüştürülüyor.
köy eski halindeyken içinden sandık çıkabiliyor. çıkmasa bile en azından komşu yardımı kullanarak kazancımız oluyor.
bu boş köy alanlarından gelen kazanç normal yardım karşılığında aldığımız sikkenin yarısı
bu sikke yerine başka bir şey koyulabilir. boş alanların her birinden hazine sandığı ya da benzer bir versiyonu çıksa

Hem komşularını kaybeden oyuncular için sikkeden daha faydalı olur
hem de zararlarını fazlasıyla karşılamış olurlar.
Hangi oyuncuya sorarsanız sorun sikke yerine bir sürpriz kutusunu tercih edeceklerine eminim

Son düzenleme:

oracleofelves

Özel Üye
Selam komşu

forumda online oyuncularda sol üstte yeşil online işareti var ve bu güzel.
yokluğunda kırmızı ışık olabilir üzerine gelip beklediğimizde son online saati ve tarihi yazılabilir.
örn 08/06/2018--03:55 gibi

faydaları olacaktır.

oracleofelves

Özel Üye
opsiyonel inşaat yardımı

birisi inşaatıma yardım etmiş ise ben bunu 2 level binada harcamak istemiyor isem ne yapacağım?
bence inşaata başladıktan sonra inşaat yardımı %10 aktif hale gelebilmeli. az önce 14 seviye konut da kullanmam gereken inşaat ziyan oldu.

bu gibi şeylerin ortaya çıkmaması başka canların yanmaması için inşaat yardımını sonradan aktif olup olmayacağını seçmek bize bırakılmalı

DeletedUser1100

Guest
opsiyonel inşaat yardımı

birisi inşaatıma yardım etmiş ise ben bunu 2 level binada harcamak istemiyor isem ne yapacağım?
bence inşaata başladıktan sonra inşaat yardımı %10 aktif hale gelebilmeli. az önce 14 seviye konut da kullanmam gereken inşaat ziyan oldu.

bu gibi şeylerin ortaya çıkmaması başka canların yanmaması için inşaat yardımını sonradan aktif olup olmayacağını seçmek bize bırakılmalı

mantıklıo_O

DeletedUser1075

Guest
yaaa bişi dicemmmm ben bu müzik günleri yarışında takıldım kaldım yer sorunum var yer olmadığı için 4 yapıyı geliştirme görevini yapamıyorum ben konut geliştirmem gerek başka bişi geliştiremiyorum çalışanım yok ee konut gelişse zaten 1 yeri kaplıyor şaka gibi biri fikir versin bana 3 gündür o görevi geçemedim.

oracleofelves

Özel Üye
yaaa bişi dicemmmm ben bu müzik günleri yarışında takıldım kaldım yer sorunum var yer olmadığı için 4 yapıyı geliştirme görevini yapamıyorum ben konut geliştirmem gerek başka bişi geliştiremiyorum çalışanım yok ee konut gelişse zaten 1 yeri kaplıyor şaka gibi biri fikir versin bana 3 gündür o görevi geçemedim.

etrafındaki yerleri aç keşif yapıyorsun ya hani kalıntı veren yerleri açarak dünyada genişliyorsun.
şu anda 4 alan açtığında genişleme veriyor olması lazım.
benden şu anda 10 alan istiyor.
para için de tekrarlanan seri görevlerden 5,000 erzak üret 50,000 ödül vereni kullanabilirsin sürekli
erzak sınıra dayanırsa erzak toplayamadığın için görevi yapamazsan eğer tüccar a tıklayıp toptancı bölümünden erzak harcayabilirsin

oracleofelves

Özel Üye
şu anda senin kültür veren binaların ile diğerleri içe içe duruyor. arada da yollar var. yollardan kurtulup kültür binalarını kümelersen eğer biraz daha alanın olabilir.

DeletedUser1075

Guest
etrafındaki yerleri aç keşif yapıyorsun ya hani kalıntı veren yerleri açarak dünyada genişliyorsun.
şu anda 4 alan açtığında genişleme veriyor olması lazım.
benden şu anda 10 alan istiyor.
para için de tekrarlanan seri görevlerden 5,000 erzak üret 50,000 ödül vereni kullanabilirsin sürekli
erzak sınıra dayanırsa erzak toplayamadığın için görevi yapamazsan eğer tüccar a tıklayıp toptancı bölümünden erzak harcayabilirsin
olmuyor ne yaptıysam dünyadan şimdi 1 yer açılacak düyadan yer almak için sürekli elimdeki malzemeleri harcıyorum askerler berbat durumda yeniliyor malzemede kalmayınca elimde kefiş yapamıyorum

DeletedUser1075

Guest
şuan çok sinirliyim 2 gündür yer almaya çalışıyorum oynamıcam heeee deli oldum

TheMeibo

Tecrübeli Üye
@ZeytiNcik yapıları kaçıncı seviyeye geliştirmen gerekiyor bilmiyorum; ama muhtemelen düşük bir seviyeye geliştirmeni istiyor görev. Sıfırdan Konut kurabilir ve geliştirebilirsin bunun için. Konutlar 10 saniyede seviye 2 oluyorlar. Sonraki seviyelere de birer saat gibi bir sürede geçiyorlar.

DeletedUser1075

Guest
@ZeytiNcik yapıları kaçıncı seviyeye geliştirmen gerekiyor bilmiyorum; ama muhtemelen düşük bir seviyeye geliştirmeni istiyor görev. Sıfırdan Konut kurabilir ve geliştirebilirsin bunun için. Konutlar 10 saniyede seviye 2 oluyorlar. Sonraki seviyelere de birer saat gibi bir sürede geçiyorlar.
mantıklı onu düşündüm ama benim yer sorunum çok ciddi konutlar zaten 4 yada 5 geliştirme sonrası nerdeyse aldığımız 1 alanı kaplıyor bu durumda yer sıkıntıısıda beni soğutuyor oyundan teşekkür ederim bu arada tavsiyen için sanırım ben iyi strateji yapamıyorum yer alan konusunda

TheMeibo

Tecrübeli Üye
@ZeytiNcik bu resme bakar mısın
X6BQR3.jpg

Bunları silmen gerekiyor. Ne olursa olsun. Bunların şehrinde asla yeri olmamalı.
Beyazlar biraz duruma bağlı. Beyazla işaretlediğim yapılar Canavar Fıskiyesi'nden az kültür veriyorlarsa hiç düşünme sil. Verdikleri nüfusun hiçbir önemi yok.

Sonra bütün kültür yapılarını tek bir yerde toplaman gerekiyor. Kültür yapılarına yol bağlantısı gerekmediği için o şekilde daha az yer kaplıyorlar. ÇOK FARKEDİYOR.
Sonra pembe ile işaretlediğim yapıları da oradan kaldırman gerekiyor. Oraya, en köşeye Büyük Salon'u yerleştir. Bu işlerini aşırı kolaylaştıracak.

Son olarak da yol isteyen bütün yapıları düzenlemesi kalıyor. Bu yapıları sırt sırta koyup dışa kalan taraflarından yol geçirmelisin. Atölyelerin ve yanlarındaki imalathanelerin sırt sırta olmuş mesela, çok güzel. İmalathanelerin oradan yol yapmışsın ya... Aynı şekilde atölyelerin oradan da öyle yol geçirmen lazım. Ana mantık bu.

Yol [yapı+yapı] Yol ==> Hep bu şekilde yapman lazım şehir düzenini. Böylece yerden maksimum tasarrufu yapmış olursun. Çok kolay bir şey aslında. Bir kere yapıp gözlerinle gördükten sonra anlayacaksın.

Şuraya bir bakarsan bütün sorularının cevabını bulabilirsin, ihtiyacın olan her şey orada var: https://tr.forum.elvenar.com/index....lar-İçin-rehbercik-bölüm-1-9.1536/#post-10772

DeletedUser1215

Guest
Merhaba PORCO,

Öncelikle teşekkür ederiz.
Elmas ile ilgili kampanyalar ara ara düzenleniyor zaten ki ekstra Elmas kazanmak için düzenli olarak forum etkinliklerine katılabilirsiniz. Sizler için her çeşitli etkinlikler düzenleyerek Elmas hediye ediyoruz. :)

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız
Teşekkürler, cevaplarınız için,, web ten hacker elvenar elmas hilesi konuları inceledim, hileli elmas altın ve erzak web te yok,, beceriksizler,,, sizin anlayacağınız.,, özel bir program geliştirmek gerek hileli kazanç için.... tabi ki de buda bir haksızlık ve illegal dir... Emeğe ,,yazılıma hakkını vermek gerek. Elmas fiyatları için %30 indirim istiyorum, Almanyalı Yazılımcılar,, Duy sesimizi, Ekonomi sırat köprüsünden geçiyor, duy sesimiz Almanya,,, Elvenar Türkiye Ekibi,, Destekleyin,, emeği geçenlere teşekkürler ve iyi bayramlar

oracleofelves

Özel Üye
zaten adminlerin tek yapması gereken hesabına bakmak. baktığı anda kaç elmas satın almışsın.
bunu telefon liralarıyla mı kredi kartıyla mı yoksa hediye kartı ile mi almışsın görebilirler.
nereye harcadığını bile tek tek görebilirler tarihine kadar.
o yüzden ya ödeyin ve alın oyun gelişsin.
ya da olduğu gibi oynayın

Son düzenleme:

DeletedUser919

Guest
Teşekkürler, cevaplarınız için,, web ten hacker elvenar elmas hilesi konuları inceledim, hileli elmas altın ve erzak web te yok,, beceriksizler,,, sizin anlayacağınız.,, özel bir program geliştirmek gerek hileli kazanç için.... tabi ki de buda bir haksızlık ve illegal dir... Emeğe ,,yazılıma hakkını vermek gerek. Elmas fiyatları için %30 indirim istiyorum, Almanyalı Yazılımcılar,, Duy sesimizi, Ekonomi sırat köprüsünden geçiyor, duy sesimiz Almanya,,, Elvenar Türkiye Ekibi,, Destekleyin,, emeği geçenlere teşekkürler ve iyi bayramlar
Merhaba PORCO,

Elmas ile ilgili öneriler ne yazık ki kabul edilememektedir fakat ara ara Elmas ile ilgili indirimler söz konusu olabiliyor. Takipte kalın.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

Pann

Eski Ekip Üyesi

Merhaba PORCO,

Bu durumda Oyun Kurallarını da okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca elmas hilesi olduğunu söyleyen web siteleri genellikle dolandırıcılık amacıyla açıldığından sizin kişisel verileriniz için de güvenlik sorunu yaratacaktır.

Sevgiler,

DeletedUser11

Guest
Merhaba,

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŞABLON

Öneri Başlığı: Mobil Duyurular
Önerinizi açıklaması: Tarayıcıdan girişlerde sol üst köşedeki panelden duyuruları görebiliyoruz fakat bu özellik mobilde yok, bu özelliğin mobile gelmesi.
Sağlayabileceği faydalar: Oyuna daha çok mobilden giriş yapan oyuncular için gelen duyurulardan daha kısa sürede haberdar olunabilmesi sağlanmış olacak.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​

Saygılarımla
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.