• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Innogames TV Sohbet Sayfası

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3

Guest
Burada düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz.

-InnoGames TV-

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ben bu InnoGames TV'nin mesela Temmuz, Ağustos, ... bölümlerinden bir şey anlamıyorum ne için bu sayılar çıkıyor ve yayınlanıyor?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Selam elvenar ekibi videoları izliyoruz kız güzel hoş bi bayan ancak ingilizce bilmiyoruz videoda anlatılanları metin olarak yayınlarsanız faydalı olacaktır. Kolay gele.

Bi karışıklık var gibi ya da ben yanlış anladım çünkü agustos videosunda söylenenler temmuz ayı sorular bölümünde verdiğiniz metindekilerle aynı sanki ( tabi benim tarzan ingilizcemle anladığım kadarıyla)

Mister kardeşim bu yayınlar oyunla ilgili merak edilenleri görsel olarak cevaplamak ve ekibin oyuncularla gerçekten alakadar olduğunu kanıtlamak için ve innogames in diğer oyunlarından haberdar olmamızı sağlamak bence.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
Videoların çevrilmesi için her dilde bir tercüman tutulmalı. Aylık olarak videoyu çeken ekipten metinleri alarak bunları önceden tercüme ederek altyazı yapması lazım. Bunu öneri olarak iletmiştim ama ne yazık ki çok az dilde altyazı var. Diğer dillerdede bu sorun var. Ben ilk birkaç video nun bizim oyuna ait olan kısımlarını gönüllü olarak çevirmeye çalışmıştım ama buna pek zamanım olmuyor açıkcası. Çok iyi ingilizce biliyorsanız ve burada benim yaptığım formatta ben bu videoları her ay gönüllü olarak tercüme ederim diyen olursa lütfen benimle iletişime geçsin.

DeletedUser

Guest
Herkese merhaba. Misafir ırkı merak ettim umarım hediyesi elmas olur.

DeletedUser11

Guest
Videoların çevrilmesi için her dilde bir tercüman tutulmalı. Aylık olarak videoyu çeken ekipten metinleri alarak bunları önceden tercüme ederek altyazı yapması lazım. Bunu öneri olarak iletmiştim ama ne yazık ki çok az dilde altyazı var. Diğer dillerdede bu sorun var. Ben ilk birkaç video nun bizim oyuna ait olan kısımlarını gönüllü olarak çevirmeye çalışmıştım ama buna pek zamanım olmuyor açıkcası. Çok iyi ingilizce biliyorsanız ve burada benim yaptığım formatta ben bu videoları her ay gönüllü olarak tercüme ederim diyen olursa lütfen benimle iletişime geçsin.
Merhabalar,

İngilizce bilmiyorum, ileri düzeyde bilsem de seçilemezdim yasal yaş sınırlaması olduğu için :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Merhaba,
InnoGames TV Eylül bölümünün Elvenar ile ilgili kısmına ait Türkçe çeviriyi 1080p video üzerine gömdüm. Bundan sonraki bölümleri de çevirerek video halinde ulaştırmaya çalışırım.
Videodan yorumlayabildiğimiz kadarıyla, şehrimizin etrafına kurulacak olan bu misafir ırkın tıpkı bizim Büyük Salon'umuz gibi merkezi bir yapısı var ve bu merkezi yapı, normal bir sokak - yol ile doğrudan Büyük Salon'umuza bağlı olacak. Misafir ırka ait yapılar ise, o ırkın merkezi binasına, kendilerine özgü sokaklar ile bağlı olacak. Videoda gözümüze çarpan çizimin Türkçe hali aşağıdaki gibidir.
1443214934_misafirirkharita.png

Videonun sonunda bahsettikleri özel ve esrarengiz şeyin ise kalıntılar ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Ben öyle yorumladım :) Konserve kutusunu gelişigüzel seçmediler sanırım o_O

DeletedUser75

Guest
Bizim bayramlarımızda hiç bir etkinlik olmuyor ama onların oluyor sonuçta yabancı oyun ama bizi de düşünmeleri lazım oyunun arap Türk İslam dünyasından oynayan arkadaşlarımızda çok fazla mevcut bizim özel bayramlarımız la ilgili bir etkinlik olabilir mi berhudar ol sorabilir misiniz onlara

DeletedUser3

Guest
Bizim bayramlarımızda hiç bir etkinlik olmuyor ama onların oluyor sonuçta yabancı oyun ama bizi de düşünmeleri lazım oyunun arap Türk İslam dünyasından oynayan arkadaşlarımızda çok fazla mevcut bizim özel bayramlarımız la ilgili bir etkinlik olabilir mi berhudar ol sorabilir misiniz onlara

Merhaba Shikato07,

Elvenar yeni bir oyun olduğu için oyun içi etkinliklere daha hiçbir ülkede başlanılmadı. Bunlara başlanıldığında nasıl bir yol haritası izlenileceği konuşulacaktır. Bu vakit bende bunu dile getireceğim.

DeletedUser75

Guest
Merhaba Shikato07,

Elvenar yeni bir oyun olduğu için oyun içi etkinliklere daha hiçbir ülkede başlanılmadı. Bunlara başlanıldığında nasıl bir yol haritası izlenileceği konuşulacaktır. Bu vakit bende bunu dile getireceğim.

Zaten sen olmasan çekilmez dostum buralar teşekkürler her konumuza sabırla yanıt veriyorsun bazen sinirleniyorsun biliyorum ama yapım böyle maydanoz :D:D:p:p

DeletedUser3

Guest
Zaten sen olmasan çekilmez dostum buralar teşekkürler her konumuza sabırla yanıt veriyorsun bazen sinirleniyorsun biliyorum ama yapım böyle maydanoz :D:D:p:p

Teşekkür ederim Shikato07,

İnsanın severek yaptığı bir işde sinirlenmek olmaz. Önemli olan sizleri sinirlendiren olayları sizlerin bana, benimde gerekli yerlere aktarabiliyor olmam. Şimdiye kadar bunu başarabildiysem ne mutlu bana.

DeletedUser75

Guest
Teşekkür ederim Shikato07,

İnsanın severek yaptığı bir işde sinirlenmek olmaz. Önemli olan sizleri sinirlendiren olayları sizlerin bana, benimde gerekli yerlere aktarabiliyor olmam. Şimdiye kadar bunu başarabildiysem ne mutlu bana.

Sonuna kadar en iyi mod berhudarol

DeletedUser3

Guest
Cücelerin misafir ırktan ziyade normal bir ırk olarak gelmesini isterdim. :(

Oyunun hikayesinde insanlar ve elfler dışında tüm ırklar yok olduğu söylendiği için cüceleri direk ana ırk olarak getirmek biraz uygunsuz kaçardı. Hikaye ilerler ve sonradan yön bulduğunda ne olur bilinmez tabii.

DeletedUser75

Guest
Cüceler yeraltı dağ şehirlerinde yaşarlar . Elfer üçe ayrılır yüksek elf güneş elfi orman elfi oyun zaten hikayee göre gitmiyor

DeletedUser74

Guest
Cüceler yeraltı dağ şehirlerinde yaşarlar . Elfer üçe ayrılır yüksek elf güneş elfi orman elfi oyun zaten hikayee göre gitmiyor

Elfler Elvenar'da 3'e ayrılmıyor. :) Hatta genel olarak bir saptamada bulunmak doğru değil; farklı kurgularda farklı gruplar ve hiyerarşiler bulunabilir. Yüzüklerin Efendisi serisi elfleri popüler kültüre soktuğu için genelde bu kitap/film serisi üzerinden düşünülüyor

DeletedUser75

Guest
Bir tek yüzüklerin efendisinde elfler yok ama genel olarakta bazı filmlerde var ama esinleme m.ö dayanan bir bilimle ilgili