• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Innogames TV Sohbet Sayfası

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

3. ırk olarak gelmesi bence saçma olurdu belki eski oyuncular yenisini seçmek isteyecekti böyle bir karışıklık olurdu bizim eksiğimiz ne? :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

2'den fazla ırk gelecek ise bu baştan düşünülmeliydi. Misafir gibi kavramlar kullanılarak bir süre yani geçici ırklar getirilebilir buna bir sözüm yok.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser75

Guest
Misafır ırk gelsee ne olcakki :D millet onumu açıp oynucak bu sefer multi denilcek bir açıklama olsa güzel olucak artık

DeletedUser3

Guest
10.000 lerce oyuncudan 1 kişiye vermesi saçma

Daha bile fazla çünkü sadece Elvenar Türkiye ye yönelik değil tüm InnoGames oyunlarını oynayanlar için geçerli. Yanılmıyorsam şimdiye kadar yapılan bu üçüncü. Bunu bir şans oyunu ile aynı kefeye koymak gerekiyor belki. Milyonlarca insan oynuyor büyük ikramiye bir kişiye gidiyor.
Haklısınız bu konuda bir şey demiyorum zaten. Her ne kadar farklı bir bölüm olsa da ve benim yetkim orada bulunmasa da belki bir öneri olarak kendilerine iletebilirim bunu.

DeletedUser75

Guest
Türkiye de en fazla max 150 kişi oynuyor dostum bu oyunu onlinelerden görebilirsin hadi 200 kişi bizim aramızda neyse ama o kadar insandan 1 kişiye verilmesi de adil değil :) zaten sana bir şey demiyorum dostum sen sevilen bir manager kardeşimizsin

DeletedUser3

Guest
Merhaba Shikato07,

150 olduğunu nereden gördünüz bilmiyorum, lakin gerçek dışı bir istatistik olmuş.

Diğer bir not, yukarıdaki ödül sadece Elvanar bünyesinde dağıtılmayacak. Klanlarda oynayan bir oyuncuda başvuru yapabilir.

DeletedUser11

Guest
Merhaba Shikato07,

150 olduğunu nereden gördünüz bilmiyorum, lakin gerçek dışı bir istatistik olmuş.

Diğer bir not, yukarıdaki ödül sadece Elvanar bünyesinde dağıtılmayacak. Klanlarda oynayan bir oyuncuda başvuru yapabilir.
Merhabalar,

Ne çekilişi ne başvurusu ne ödülü beni aydınlatır mısınız?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Forge of Empires'ın bundan sonra amazon cihazlarını da destekliyor olmasını, aranızdan bir kişiye Kindle Fire Tablet hediye ederek kutluyoruz. Sunucumuz Diana, nasıl katılacağınızı açıklıyor. InnoGames TV YouTube kanalına abone olduktan sonra, neden bu tableti sizin almanız gerektiğini açıklayan bir yazıyı, tv@innogames.com adresine göndermeniz gerekiyor.

InnoGames TV tüm oyuncular arasından seçilen bir kişiye bedava tablet veriyor. Tüm oyuncular derken ne sadece Elvenar, ne sadece Türkiye. Bunu konuşuyorduk.

DeletedUser11

Guest
InnoGames TV tüm oyuncular arasından seçilen bir kişiye bedava tablet veriyor. Tüm oyuncular derken ne sadece Elvenar, ne sadece Türkiye. Bunu konuşuyorduk.
Merhabalar,

O adrese nereden yollayacağım yazıyı?
Ben mail denince yaptığım tek şey Google'ye girip aramaya "hotmail" yazıp 1. ye giriyorum oradan kime ne yollasam cevap gelmiyor. Bunun faklı bir yolu var mıdır?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser75

Guest
:) 16 senedir onlineoyunları oynuyorum hangi oyunnu ne kadar oyuncusu varhemen hemen tahmin edebilirim max sayısı herzaman bellidir

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

O adrese nereden yollayacağım yazıyı?
Ben mail denince yaptığım tek şey Google'ye girip aramaya "hotmail" yazıp 1. ye giriyorum oradan kime ne yollasam cevap gelmiyor. Bunun faklı bir yolu var mıdır?

İyi Forumlar
MisteR

Birincisi Hotmail kullanmayı bence bırakın. Çok sorunlu bir servis. Onun haricinde, bir arkadaşınıza nasıl e-posta gönderiyorsanız aynı şekilde göndereceksiniz. Alıcı kısmına yukarıdaki adresi yazacaksınız. Konu ve içerik son geliyor. En son göndermek kalıyor.

DeletedUser11

Guest
bir arkadaşınıza nasıl e-posta gönderiyorsanız aynı şekilde göndereceksiniz. Alıcı kısmına yukarıdaki adresi yazacaksınız. Konu ve içerik son geliyor. En son göndermek kalıyor.
Merhabalar,

Ben bir arkadaşıma mail yollamıyorum. Bu konuda cidden çok geri kafalıyım herhalde. Mail nereden yollanıyor nereye giriliyor bunu bilmiyorum. :(

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
İnternette şöyle aratın Mister.

E-Posta Nasıl Gönderilir?

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bu konu altında Türkçe altyazı ile ilgili görüşlerinizi de paylaşabilirsiniz. Olumlu veya olumsuz yerleri.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Her ay düzenli olarak hazırlanan videoların belirli bir zamanı var mı, mesela her ayın 1. günü hazırlanıp sunulur diye?

İyi Forumlar
MisteR