• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Karanlıklar Ülkesi...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Burdan moderatörlere sesleniyorum. Kaanpro49 adlı oyuncunun tacizleri nereye kadar devam edecek...
Dün uyardım bugün tekrardan başka bi oyuncuma atmış. Birisinin dur demesi gerek.
Gereğinin yapılmasını arz ediyorum saygılar...

Bu da bir çözüm .

Eklentiler

• Ekran Resmi 2020-06-24 22.18.38.png
    Ekran Resmi 2020-06-24 22.18.38.png
    132,9 KB · Görüntüleme: 108
Bu konu da tarih olur sanıyordum, insan aklını kullanıp doğru yolu bulur ummuyordum, ama nerde o akıl. Bazıların aklı anca yan hesap açıp küfür etmeyi sadece yetiyor.
Sana diyorum Kaan mi neymişsin , loncamı rahat bırak demedim mi sana.
Ölü taklidi yapmaya bırak da cesareti topla gel bakayım, yıyorsan arkadaşıma küfür ettiğini burada bana et , öyle korkak gibi yan hesaptan değil, ana hesabıyla gel, artık hangisi ise ana hesap, lonca taklit nicklerle dolmuş, rakipsizonline, ser, bilmem ne, rntx nin avatar taklidi, gerçi kendisi sana güzel cevap vermiş ama korkaksın işte, gücü yettiği insanları üzmeyi becerebiliyorsun sadece.
Bekliyorum, gelmezse hiç üşenmem tüm serverin loncalara misafir olup senin marifeti anlatırım hemde kanıtlı, hani saygılısın küfür de etmezsin ya, küfür ettiğin kızının ismini silip herkese gönderecem senin yazdıkları ve ilk olarak senin loncadan başlarım, hadi bakalım kim kalacak yanında, kendisine saygısı olan hiç bir bayan senle aynı loncayı paylaşmak istemez, annesi, bacısı eşi olan delikanlılar da kalmaz anca senin gibiler kalır, öylece de biz de bilelim kim kimmiş. Gel ve özür dile.

Son düzenleme:
Tristeria sen ne diyorsun böyle yalan olurmu.bilmem yan hesap açmalarmış ama hiç biri benim hesap değil bide ben kime küfür etmişim.burda yemin ediyorum.ben kimseye küfür etmedim,etmemde ve hemde gelelim şu konuya hangi terbiyesiz küfür etmiş ki bizim loncada olan kişi kim söyle atayım.herkesin dediğine inanmayın.önüne gelen desinki ben kaanpro49 um desin küfür etsin sonra benden bilinsin böyle adalet olurmu.yemin ediyorum.ilk defa böyle suçlamaları görüyorum.son kez diyorum.ben küfürsüz,saygılı birisiyim.bayanlarada saygım sonsuz.

Tamam şu konuda haklısınız başkalarını loncama davet ediyorum.üstelik bir loncadayken bu konuda haklısınız ama bak bu konu ta nerelere geldi.küfürler falan ne alaka şuan bunları yapanları tam cehennemlik olması lazım.o hesaplar benim değil bı kere

Düzeltmek istiyorsan burada özür dile.

5 sene bu oyundayım, hesaba ilk bakışta anlarım kimin nesi,
nergis19 küfür edilen hesap
resized_Ekran Resmi 2020-06-27 04.57.03.jpg
nergis18 senin loncada bulunan senin hesap
resized_Ekran Resmi 2020-06-27 04.56.28.jpgEkran Resmi 2020-06-27 04.57.19.png
diğer senin loncadaki bulunan hesaplar,
Ekran Resmi 2020-06-27 13.19.33.png
kaanpro49 hesabı da dahil hepsi tek kişiye ait hesaplar, yani senin.
Korkaksın işte, itiraf edemeyecek yaptığını kabul edemeyecek kadar aciz bir insansın.
Senin kardeşi eşi annesi yok mu, senin yaptığını biri çıkıp onlara dese hoşuna gider mi.
Erkek ol özür dile ve bir daha bu işlere bulaşma.
Şu anda bulunduğum loncanın insanlara tek kelime dahi yazma, Ad Astra yi zaten unut, ha bir de Diriliş yoldaşlığı listeye ekle, senin için bu loncalar yok görmüyorsun bundan sonra.

Son düzenleme:
Tristeria gerçekten benim hesapım değil o eğer gerçekten küfür ettiyse atayım onu biliyorsun benim klanımın kapısı açık direk herkes girebiliyor o da girmiş klana bu suçmu şimdi oyuna girip o oyuncuyu klandan atıcam.

gezenti

Tecrübeli Üye
Yönetime acik mektuptur

Sayin yönetim bu durumu düzeltecek olan ekip sizsiniz. bahsi gecen küfürlü mesajlarin atildigi hesaplarin ve muhatap olan Kaan pro hesabinin ip numalarinin karsilastirilip , eslesmesi durumunda görevinizi yapmanizi istiyoruz . oyunumuzda kadinlara küfür eden oyuncular istemiyoruz .

Sayın yönetim bu bana kurulan bir kumpas gördüğünüz gibi loncamı dağıtmak ve kötü, kötü itiraflar atıyorlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.