• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kule deki ödüller

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser1440

Guest
Yanılıyorsun sen galiba kendinle daha tanışmadın, tanış derim. :)
Hatta geç aynanın karışına merhaba ben Ruya de, o da merhaba Sinem der, memnun oldum. :)
Önce seni bir kendinle tanıştırmak lazım:)
AnathemA-Hesap sahibi Bora, aynaya bak Zaira:)
figfig-Hesap sahibi Emre, aynaya bak Zaira:)
Tomo-korra-sinopdevlet... Aynalara bakma hesaplara bak bence:)
Bunlar birliğindeki bir kaçı, diğerleri bende saklı..
Bu ve bunun gibi hesaplarla oyun içinde çevirdiğin entrikaları anlatmaya, forum sayfaları yetmez canım benim:)))

Önce seni bir kendinle tanıştırmak lazım:)
AnathemA-Hesap sahibi Bora, aynaya bak Zaira:)
figfig-Hesap sahibi Emre, aynaya bak Zaira:)
Tomo-korra-sinopdevlet... Aynalara bakma hesaplara bak bence:)
Bunlar birliğindeki bir kaçı, diğerleri bende saklı..
Bu ve bunun gibi hesaplarla oyun içinde çevirdiğin entrikaları anlatmaya, forum sayfaları yetmez canım benim:)))
Raithen kaç hesapla oynuyorsun , 1 mi ? Ben şu anda 2 mln. puan üzerindeki 6 hesapla oynuyorum. Sadece bu hesaplara çıkmasa evet şansım dönmedi derim, ve 1 aya kadar şansım olmadığını çok olmuş, yine de gelip şikayet etmedim.

Saklayan mı var :)))

666 "amaç şeytanı kandırmaksa, ona bir adak borçlusun" ;)
Bunu buradan mı aldın Ruyacim :)
Ekran Resmi 2020-08-14 22.46.58.png
Her neyse nerden aldığın önemli değil, bak sana bir sürü beğeni bastım üşenmedim bile, hani seviyorsun ya bir hesaptan girip müzik veya mesaj paylaşıp diğer hesaplara girip beğenmek, mutlu olursun dedim. :)

Deleted User - 8502

Guest
''Rüya'' takıntını sevdim:))) Yeterince beğeni almadığıma ise üzüldüm:(( 666 hedefin olmalı.. Ha gayret :p

''Rüya'' takıntını sevdim:)))
Benim takıntılarım yok ki, kendiniz ile karıştırmayın beni. :)))) Ha sen giriyorsun bu hesaba ha Ali abi, sizin sonuçta. :)
Ekran Resmi 2020-05-05 06.11.36.pngEkran Resmi 2020-05-05 06.12.15.pngEkran Resmi 2020-05-05 06.12.57.pngEkran Resmi 2020-05-05 06.13.17.pngEkran Resmi 2020-05-05 06.13.40.png
Yeterince beğeni almadığıma ise üzüldüm:(( 666 hedefin olmalı.. Ha gayret :p

Öyle derdim de yok, benim hedeflerim oyunda forumda değil. :)

Bu arada öyle program da yok, yani İP ye bakarak kim girmiş hesabınıza öğrenme şansı yok. :D

rntx

Süper Üye
Tamam şirketin bir şeyler satması elbette olması gereken bir şey ama cüce zırh ustası, lamba cini, süre kısaltma veya birleştirme katalizörü çıksa biraz da :) yeterince büyü parçası biriktirdik zaten :)
Yoksul bir adam elini allaha açıp dua ediyor, ya rabbim nolur bana bir ev ver diyo, işleri yaver giden adam ev alıyor, yoksul gene elini allaha açıp, ya rabbim nolur bana bide araba versen çok iyi olur diyo, adamın işleri gene tıkırına giriyor ve kendine bir araba alıyor derken yoksulun allahtan ne duaları ne de istekleri eksik oluyor...
Bizimkisi de öyle bir duruma benziyor sanki ;)

DeletedUser1078

Guest
Benim takıntılarım yok ki, kendiniz ile karıştırmayın beni. :)))) Ha sen giriyorsun bu hesaba ha Ali abi, sizin sonuçta. :)
2623 adlı eklentiyi görüntüle2621 adlı eklentiyi görüntüle2620 adlı eklentiyi görüntüle2619 adlı eklentiyi görüntüle2618 adlı eklentiyi görüntüle

Öyle derdim de yok, benim hedeflerim oyunda forumda değil. :)

Bu arada öyle program da yok, yani İP ye bakarak kim girmiş hesabınıza öğrenme şansı yok. :D
Birlik adımızı, KARA DEPO ile ittifak haline geçtiğimizde, KARA YÜZSÜZLER olarak değiştirdin. sana emanet verilen hesapla hemde? 2 yıl önce ise gelip TRUVA da ajanın olduğunu ima edip, ittifakımızda güvensizlik yaratmaya çalıştın Zaira.. Seni defalarca uyardık. Bizden uzak dur diye. 12 kişilk bir yoldaşlığı bile gelip merak ettin. .Bu paylaşımdaki sana atılan yemi yuttun. Bir daha birliğe uğramaz oldun:)
Asıl neyi merak ediyordum biliyormusun? Senin derdin TRUVA ilemiydi, yoksa Rüya ilemi??
Tüm derdin Rüya ileymiş:) Onu seven bir abisi olarak hep dengeyi bulmaya çalışıp sakinleştirdim. Bugünden sonra bırakıyorum, sana ne yaparsa yapsın artık:)))

DeletedUser1372

Guest
Yan hesap sahibi bir teşhis daha bulmuş. D
Hayırdır daha önce bana laf geçirme çabasında bulunduğunuz için hemen ana loncaya alındınız ve başbuyucu ilan edildiniz, bu sefer almıyorlar mı ? :)))) Biraz daha çalışın bence, öyle googl dan değil kendi sözleri kullanarak, belki yine başbuyücü yaparlar sizi. :)
Bir makalede okumuştum. ''Ağır TRAVMALAR, beyinde kalıcı HASARLARA'' yol açabiliyormuş:)

Shikatooo

Yeni Üye
Evet
Merakı gidereyim.
Zaman ve emek harcayan hesaplar :
2613 adlı eklentiyi görüntüle2614 adlı eklentiyi görüntüle
ve bu şekilde onlarca sayfa var

Zaman ve emek harcamayan hesaplar:
2615 adlı eklentiyi görüntüle
Yani kendi çapında haklısınız, o da sizin oyun tarzınız, senelerce emek vermeden oynamak.

Bu arada elmas almak da emek, o para emek vererek kazanılıyor.
Şimdi o hesapların 3 nü zaten 2 tanesini oynuyorum herhangi bir aktarım da yapmıyorum bu 1 2 cisi senin gibi tek bir oyuna bağlı 5 yılımı çöp bir oyuna vermedim sen bu oyundan zevk alıyorsun ben yıllarca başka oyunlar da 7-8 yıllık oynadığım oyunları senin 10 katından daha iyi bir şekilde oynadığımı emin olabilirsin bu konuda yarışa gerek yok sen sadece bildiğmi kadarı ile elvenara bağımlı birisin ve oyun oynamağı emek görüyorsun hani burada kazancın yok sadece kaybın var ben bu oyunu 5 yılda kısa kısa canım istediği zaman 2-3 ay oynar salarım burada benim puanlarımı göstererek bir şey elde edeceği konusunda yanıldın maalesef istersen hesap hareketlerimi takip edebilirsin. Egonu bir köşeye koyarak istersen sana milyarca liralık tek bir kuruş para yatırmadan kastığım hesapların fotosunu özelden atabilirim. Ayrıca elmas satın almak emek değil pay to wine girer al kazan mantığında basit çaba harcamadan yapılan iştir bir çok mmorpg oyununda insanlar sıralama hırsını ego tatminini yapmak için kullandığı bir yöntemdir . Bu kanıtlanmış açıklanmış bir şeydir araştıra bilirsin . E-sport duymuşndur benim alt yapı esport takımım var lol,cs:Go tarzı oyunlarda Türkiye'yi temsil ettim sen naptın elvenarda Türkiye'yi mi temsil ettin bu oyun sadece bir alt tab tarıyıcı oyunu gerçek bir oyun görmek istersen turnuvalarımı izle atarım sana

Shikatooo

Yeni Üye
25 kişilik loncalar yönetip burada lonca yönettiğini sanan arkadşalar var benim en düşük ekip sayım 100 -50 arasında dır ve hepsine tek tek değer veirp hiç bir şeye zorlamadan üst sırala çıkan mmorpg dalında Türkiye'yi bir çok yayında temsil etmiş biriyim. saygılar Tristeria

oracleofelves

Özel Üye
Ad Astra'dan , tüm oyuncular adına ''ÖZÜR'' bekliyoruz.!!! Yoksa biz ''BUNLAR'' Sizi hiç bir zaman ciddiye almayacağız!!! (Ya göründüğüz gibi olun, ya da olduğunuz gibi görünün!!)
Herkes diğerlerine bunlar der ne var ki bunda?
Yan komşumuz kombi alırken ba..ak marka almış biz de farklı bir marka almıştık diğer komşuya bizim evi gösterip bunlar ....... marka kombi almışlar dediler.
Gidip özür bekliyoruz dedik mi ? 28 entry boyunca konuşulmuş dahil bile olunmamış sonra gelip özür bekliyoruz diye entry yapılıyor iyiymiş.
Bu sırf bir daha beni arama diye arayan eski sevgilime benziyor (ki ayrılalı 2 haftadan fazla olmuştu ve ben onu aramıyordum)

Birlik adımızı, KARA DEPO ile ittifak haline geçtiğimizde, KARA YÜZSÜZLER olarak değiştirdin.

Neden yaptın diye sordunuz mu peki?

senin gibi tek bir oyuna bağlı 5 yılımı çöp bir oyuna vermedim
oyunu çöp görüyorsan kapı orada yallah.
mmorpg imiş git charını kas ya da cs:go larda adam vur karpuz kabuğundan madalyanı tak otur televizyonun karşısına çekirdek ye, 50 -100 kişiyi yönettin tamam güzel o işi yaptın peki sana soran kim burada? bu oyuna yeterince emek vermediğini bu konuda konuşacak yeterliliğin olmadığı söylendi. Söylenenlerden bunu bile çıkaramıyorsan demek ki takımdakiler seni idare etmişler senin yapacağın yöneticilik bu kadarmış.

Bir makalede okumuştum. ''Ağır TRAVMALAR, beyinde kalıcı HASARLARA'' yol açabiliyormuş:)

Siz millete teşhis koymayı sevdiğinizden, kendinize koyulduğunda eminim hoşunuza gidecektir. Yoksa kendine yapılmasını istemediğiniz birşeyi başkasına yapmazsınız değil mi? Size de teşhis koyalım OCD :=)

DeletedUser75

Guest
Herkes diğerlerine bunlar der ne var ki bunda?
Yan komşumuz kombi alırken ba..ak marka almış biz de farklı bir marka almıştık diğer komşuya bizim evi gösterip bunlar ....... marka kombi almışlar dediler.
Gidip özür bekliyoruz dedik mi ? 28 entry boyunca konuşulmuş dahil bile olunmamış sonra gelip özür bekliyoruz diye entry yapılıyor iyiymiş.
Bu sırf bir daha beni arama diye arayan eski sevgilime benziyor (ki ayrılalı 2 haftadan fazla olmuştu ve ben onu aramıyordum)

Neden yaptın diye sordunuz mu peki?

oyunu çöp görüyorsan kapı orada yallah.
mmorpg imiş git charını kas ya da cs:go larda adam vur karpuz kabuğundan madalyanı tak otur televizyonun karşısına çekirdek ye, 50 -100 kişiyi yönettin tamam güzel o işi yaptın peki sana soran kim burada? bu oyuna yeterince emek vermediğini bu konuda konuşacak yeterliliğin olmadığı söylendi. Söylenenlerden bunu bile çıkaramıyorsan demek ki takımdakiler seni idare etmişler senin yapacağın yöneticilik bu kadarmış.

Siz millete teşhis koymayı sevdiğinizden, kendinize koyulduğunda eminim hoşunuza gidecektir. Yoksa kendine yapılmasını istemediğiniz birşeyi başkasına yapmazsınız değil mi? Size de teşhis koyalım OCD :=)

Hep derim hayatı tamamen başarısızlıklarla geçen insanların geneli böyle cevaplar verir. Oyun çöp ise benim görüşüm bu istersem oynarım istersem oynamam sen beni ne kadar tanıyorsun da konuşuyorsun edepsiz :) Size tek cevabım hadi işinize bakın daha cevap alamayacaksınız. Boş işler müdürleri.

oracleofelves

Özel Üye
Hep derim hayatı tamamen başarısızlıklarla geçen insanların geneli böyle cevaplar verir. Oyun çöp ise benim görüşüm bu istersem oynarım istersem oynamam sen beni ne kadar tanıyorsun da konuşuyorsun edepsiz :) Size tek cevabım hadi işinize bakın daha cevap alamayacaksınız. Boş işler müdürleri.
Hic bir zaman edepli oldugumu iddia etmedim ki :) oyunu begenmezsem silerim. Begenirsem oynarım. Burada insanlar oyunun gelistirilmesi için ugrasiyorlar ayrica bu oyunu oynamak da emektir. Sen bunu emek olarak görmüyorsan bu en buyuk terbiyesizliktir. Sen resmen insanların emekleriyle dalga geciyorsun. Burada beni sevmeyen bir suru kisi vardır. Ama kimse bana oyunu bilmiyorsun oynamiyorsun emek vermiyorsun demez. Cunku insanlar buraya hayatın stressinden kaçınmak icin geliyorlar. Neyse anlyacak kafa yapısına ulastiginda gerçekleri suratına tokat gibi vuran insanlara empati gostermeyi ogrenirsin belki sana bundan sonra laf etmem. Git charlarini kas sen hadi iyi gunler iyi oyunlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.