• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Mobil - Bildirimlerde oyuncu isimlerinin linkli olması

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Merhaba.
Oyunun mobil versiyonunu kullanan oyunculardan biriyim.
Yoldaşlık yardımı konusunda sıkıntı yok. Aslında dünya yardım konusu da tarayıcıya göre kolay fakat bölge büyüdükce tek tek yardım yapmak zor ve sıkıcı oluyor, haliyle yapmamaya başlıyorum/z.
En azından bildirimlere düşen komşu isimleri linkli şekilde olursa ve tıkladığımızda bizi şehre yönlendirirse komşumuza geri dönüş yapmış oluruz.

(Önerilere baktım böyle bir öneri göremedim, gözden kaçtıysa kusura bakmayın)
Screenshot_20211104_144437.jpg

DÜZENLEME : Sanırım link varmış ama süreliymiş. Malasef bana hiç denk gelmedi. Öneriyi 'linkler süresiz olsun' olarak düzenliyorum :)

Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Link var ki orada normalde.. ama onun belli bir saati var.. o sure icerisinde yapmazsan siliniyor.. hatta sehre gitmeden yapiyor yardimi.. ben hep oradan yardım yapiyorum..

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Link var ki orada normalde.. ama onun belli bir saati var.. o sure icerisinde yapmazsan siliniyor.. hatta sehre gitmeden yapiyor yardimi.. ben hep oradan yardım yapiyorum..

Ben daha önce hiç rastlamadım. Süre varsa süreyi kaçırıyorum hep demek ki.
O halde öneriyi süresiz yapılsın olarak düzeltiyorum :)

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Evet şuan oyuna girdim ve tesadüf denk geldi.Oyuncu yardımı yeni yaptığı için bildirim kısmının sarı buton halinde olduğunu ve tıklayınca yardımın direkt yapıldığını farkettim. İlk kez denk geliyorum buna :)
Bence bunun süresiz olması gerekiyor çünkü her saat oyunda olmayabiliyoruz ve kaçırıyoruz (ki oyuna başladığından beri hep kaçırmışım)

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba ROSAMIA,

Öneriniz için teşekkür ederiz. Bu özelliğin süresiz yapılması maalesef çok olası değil çünkü oyunun temel dinamikleri arasında yer alıyor ve oyuncular arasında verilen emeğin/aktifliğin de kısmen bir göstergesi olarak sayılabilir. Ama güzel bir haber olarak, geri yardım yapabileceğiniz süreyi artırabileceğiniz yeni bir özelliği Yoldaşlık İlerlemesi videomuzda duyurmuştuk. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.