• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.111 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.111
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Sonsuzluk Kulesi zorluk hesaplamalarındaki normal ve premium genişletmelerin etkisi azaltıldı. Premium genişletme etkileri, normal genişletmelerden daha fazla azaltıldı.

Bunu çok bekliyordum.
Beta da bazı oyuncular bu değeri azaltıp diğer diğerleri yükseltmişler söylendi, umarım öyle bir şey yok, haftaya farkına bakacağız artık.

rntx

Süper Üye
Sonsuzluk Kulesi zorluk hesaplamalarındaki normal ve premium genişletmelerin etkisi azaltıldı. Premium genişletme etkileri, normal genişletmelerden daha fazla azaltıldı.

Bunu çok bekliyordum.
Beta da bazı oyuncular bu değeri azaltıp diğer diğerleri yükseltmişler söylendi, umarım öyle bir şey yok, haftaya farkına bakacağız artık.
Tebrik ederim Zaira deyecem ama zaten tüm isteklerin bir şekilde oluyor "neden acaba" ben en iyisi tebriğimi diğerlerine saklayım belki istekleri karşılık bulursa o zaman tebriğim çok değer kazanır, değerli arkadaşım ;)

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
:) Elvenar ırkı teknolojileri için bir artış olmayacak, sadece maliyetlerin dengelenmesi için bir azaltmaya gidiliyor. Haksızlık oluşturacak derecede olmayacaktır.

Genişletmeler ile ilgili de şunu ekleyebilirim. Öncelikle çeviride gözümden kaçan bir detay var mı diye kontrol ettim ama tam olarak bu şekilde yazılmış. Biliyorsunuz beta sunucusunun biraz amacı da bu, yeni gelen özellikleri burada oynayarak sorun oluşturabilecek detayları düzeltme imkanı sağlaması. Beta'daki değerlendirme sonrası normal ve premium genişletmelerin her ikisinin de etkisi azaltıldı ama premium genişletme etkisinin azaltılma yüzdesi biraz daha fazla olacak.

Bunu çok bekliyordum.

HARİKASIN ELVENAR !!! :)
Bu sözle başlamak istedim :)

Tüm dünya serverinden premium genişleme alan oyunculardan şikayetler gelmiş, neden elmas alıyoruz diye cezalandırıyoruz, haklılar, kule ve yeni gelecek turnuva sistemine genişleme sayısı çok etkiliyordu.
Sevgili YAPIMCILAR ne yapmış, zorluğu azaltmak da istemiyorlar, harika fikir üretmişler, genişleme etkisini azaltıp teknoloji etkisini arttıralım demişler, böylece tüm oyuncular nasiplenmiş. Haksızlık olmasın diye sadece elmas alanlar değil herkes şikayet etsin demişler. D
Çok uyanıklar çoook. D
Eh iyi , en azından ben şikayet etmem daha, eşit olmuş herkes, kadimlerin etkisi de var ama kadimlerin faydaları o etkisini kapatacak.
Son ırkta olanlar, kadimleri geliştirmeyenler zorluğu baya anlayacaklar, ben denedim bile, son ırkta olan ve kadimleri düşük olan hesapta kule yaptım. Geçen hafta sadece ateş kuşu yemleyerek kayıpsız 1. katını tamamlıyordum, bu hafta kayıp olmuş, yani teknoloji zorluğu belli olmuş.

Bu benin geçen haftaki kuledeki son kapıda istenen maliyet:
Ekran Resmi 2020-08-21 14.50.56.png
Bu da bu haftaya ait, güncellemeden sonra:
Ekran Resmi 2020-08-28 18.45.31.png
Fark gören var mı :))))

pngresmi (4).png
Seviyorum seni Elvenar. :)

gezenti

Tecrübeli Üye
HARİKASIN ELVENAR !!! :)
Bu sözle başlamak istedim :)

Tüm dünya serverinden premium genişleme alan oyunculardan şikayetler gelmiş, neden elmas alıyoruz diye cezalandırıyoruz, haklılar, kule ve yeni gelecek turnuva sistemine genişleme sayısı çok etkiliyordu.
Sevgili YAPIMCILAR ne yapmış, zorluğu azaltmak da istemiyorlar, harika fikir üretmişler, genişleme etkisini azaltıp teknoloji etkisini arttıralım demişler, böylece tüm oyuncular nasiplenmiş. Haksızlık olmasın diye sadece elmas alanlar değil herkes şikayet etsin demişler. D
Çok uyanıklar çoook. D
Eh iyi , en azından ben şikayet etmem daha, eşit olmuş herkes, kadimlerin etkisi de var ama kadimlerin faydaları o etkisini kapatacak.
Son ırkta olanlar, kadimleri geliştirmeyenler zorluğu baya anlayacaklar, ben denedim bile, son ırkta olan ve kadimleri düşük olan hesapta kule yaptım. Geçen hafta sadece ateş kuşu yemleyerek kayıpsız 1. katını tamamlıyordum, bu hafta kayıp olmuş, yani teknoloji zorluğu belli olmuş.

Bu benin geçen haftaki kuledeki son kapıda istenen maliyet:
2674 adlı eklentiyi görüntüle
Bu da bu haftaya ait, güncellemeden sonra:
2675 adlı eklentiyi görüntüle
Fark gören var mı :))))

2676 adlı eklentiyi görüntüle
Seviyorum seni Elvenar. :)
Hiç umurumda değil şu aralar hiç birsey, ortalık oyun kaynıyor bırakıp başkasına başlarız ya :)

Arkadaşlar kusura bakmayın Forum kurallarının 14. kuralını ihlal etmişim yukarda bahsettiğim içerik reklam içeriyormuş. Uyarı aldım kaldırmak zorunda kaldım yani. :)
Ben onu FOE sandım İnnogames'nin diğer oyunu bu yüzden bakamadım bile, güvenim kaybolmuş bu şirkete Elvenar'ı bırakırsam , bir şey değişmezse öyle görünüyor, İnno ya ait oyunu oynamam.

Son düzenleme:

Raithen

Özel Üye
Alınmayın darılmayın, sözüm meclisten dışarı ama o kadar oyun oynadım, ulu orta bırakırım diyenlerin bıraktığını hiç görmedim.. geminin kaptanının Pann olduğunu da sanmıyorum elçidir o.. oyun yapımcıları verirler benim bildigim tüm kararları.. kuleye indirim gelmedi diye oyun mu bırakılır : ) sıkılmışsanız güzel bir bahane olabilir ancak.. zaten turnuvaysa turnuva, kuleyse kule ne varsa başarıyla yapıyorsunuz.. yani sizde böyle yaparsanız alttaki oyuncular ne yapsın, ne kule bitirebiliyorlar ne turnuva..