• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.111 Yorumları

Alınmayın darılmayın, sözüm meclisten dışarı ama o kadar oyun oynadım, ulu orta bırakırım diyenlerin bıraktığını hiç görmedim.. geminin kaptanının Pann olduğunu da sanmıyorum elçidir o.. oyun yapımcıları verirler benim bildigim tüm kararları.. kuleye indirim gelmedi diye oyun mu bırakılır : ) sıkılmışsanız güzel bir bahane olabilir ancak.. zaten turnuvaysa turnuva, kuleyse kule ne varsa başarıyla yapıyorsunuz.. yani sizde böyle yaparsanız alttaki oyuncular ne yapsın, ne kule bitirebiliyorlar ne turnuva..
Mesajı oku Raithen, nerde yazdım Pann karar veriyor, kaptanımız Pann dedim, geminin sahipleri yapımcılar oluyor.
Evet yapıyoruz kule, yeni turnuva sistemi daha gelmedi zaten, gelince seni etkilemez ama yoldaşlıkta olan arkadaşlara etkiler, 10 sandık açanlar yine açalar maaliyet çok farklı olacak, düşün 70 tane kuledeki gibi karşılama yapıyorsun ve 5 kere, bırak 70 30 zor yaparlar arkadaşlar. Bu oyunu savaş oyunu olarak başlamadım, çoğu insan da başlamadı, sakin şehir kurma oyunu diye başlamışlar. Oyun açıldığında turnuva bile yoktu, gelmiş ve bir şekilde ayak uydurabildik, uyduramayanlar ya gitmişler ya fazla oyuna önem vermeden laflamak için girip çıkıyorlar. Kimse fazla birşey yazmıyor, tek ben yazdığım için sanki tek ben memnun değilim gibi görünüyor, insanların umrunda değil yenilik kötü mü olacak iyi mi olacak, ondan yazmazlar. Yabancı sunucularda benim yazdığımı kat kat daha sert şekilde yazan var yüzlerce yorum, onlar oyunu önemsiyorlar bende öyle bu yüzden yazarım, şikayet de ederim. Yenilik her zaman güzel ama bu yenilik senelerce emek veren oyuncuların dezavantajı olarak yapılıyorsa pardon ama bu sadık oyunculara ihanet olarak algılanır. Sıralamada ilk 10 sayfada olanları herkesi etkiler, burada şikayet ediyorum sevinenleri de etkiler. Ve seni bu konuda yorum yapmak için yeterli bulmuyorum Raithen, yani alınmaca darılmaca yok lütfen, seneleri harca öyle gel cevap ver.

Raithen

Özel Üye
Ben konuyla ilgili yorum yapmıyorum ki.. konu da çok önemli değil zaten her zaman şikayet eden de olur mutsuz olan da.. ama siz böyle yaparak yeni oyuncular üzerinde oyunla ilgili negatif etkiler bırakıyorsunuz.. siz böyle yaparsanız onlar da ne yapmaz diyorum.. ayrıca neden sinir yaptın anlamadım.. yeterlilik sınavı aç girelim istersen..

Etkileniyorsan bunu yap:
Ekran Resmi 2020-08-31 18.52.00.png

Son düzenleme: