• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.12

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme v1.12

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

17 Ağustos Çarşmaba günü gelecek olan v1.12 güncellememiz içerisinde yeni özellikler, dengeleyici değişiklikler, geliştirmeler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur.

New_Features_TR.png
  • Yukarıya bir ikon eklenmiştir bu sayede misafir ırkınıza ait kaynakları rahatlıkla görebileceksiniz. Yine burada, yüksek seviyeli silah depolarınızda yetiştirdiğiniz ork miktarını da görebilirsiniz.
  • Karşılaşmalarda elinizde eksik olan sikke ve erzağı elmasla tamamlayabileceğiniz gibi artık üretimleri de elmasla tamamlayabilirsiniz.
Balance_Changes_TR.png

• Turnuvalar oyunun ana konseptini oluşturduğundan Turnuva teknolojisini açmak zorunlu kılınmıştır.
  • Bölük boyutu 24 bir hikaye görevi için gerekli olduğundan bu teknolojiyi açmak zorunlu kılınmıştır. Bunun yerine bölük boyutu 25 teknolojisi opsiyonel hale getirilmiştir.
  • Cüce suru kadim mucize etkileri önemli ölçüde artırılmıştır. Örnek olarak, seviye 1 cüce suru, 3 saatte verdiği birlik sayısı 9 yerine 30 olmuştur. Eğitim boyutu ise 8 yerine 16 olmuştur. Seviye 15 cüce suru, 3 saatte verdiği birlik sayısı 51 yerine 204 olmuştur. Eğitim boyutu ise 68 yerine 124 olmuştur.

Bug_Fixes_TR.png

• Dünya haritasında oyuncu şehirlerinin gözükmemesi ile ilgili sorun giderilmiştir.
  • Yapılar üzerindeki avatarların komşu yardımından sonra da gözükmesine rağmen kaybolması ile ilgili hata giderilmiştir.
  • Hatalı olan ve içerisinde herhangi bir talimatın olmadığı görev düzeltilmiştir.
  • Komşu yardımı sırasında şehirde hazine olduğunu belirten bildirim karşınıza gelmeyebiliyordu. Bu hata giderildi.
  • Araştırma ağacındaki ödül ekranlarındaki bazı görsel hatalar düzeltilmiştir.
  • Arka planda bulunan kadim mucize görsellerine tıkladığınızda başka bir oyuncunun şehrinde olsanızda çalışması sağlanmıştır.
  • Soldaki görev kutucuklarının yerleri düzenlenmiştir böylece dünya haritasında turnuva menüsü ile üst üsste gelme sorunu giderilmiştir.

Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

DeletedUser3

Guest
Dikkat: Sürüm notlarında ki maddeler planlar doğrultusunda son ana kadar değişime uğrayabilir. Bazı yeni maddeler eklenebilir, bazıları çıkarılabilir veya mevcut olanlar değiştirilebilir!​

Durum
Konu yanıtlara kapalı.