• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.18

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme v1.18

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

23 Kasım Çarşamba günü gelmesi planlanan v1.18 güncellememiz içerisinde yeni özellikler, geliştirmeler, dengeleyici değişiklikler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur. Bu sürüm notları planlamalar doğrultusunda güncelleme gününe kadar değişime uğrayabilir veya güncelleme tarihinde değişiklik olabilir.

New_Features_TR.png
  • Orman Elfleri'ne ait iki yeni Kadim Mucize oyuna eklenmiştir:
    • Enar'ın Elçiliği: Her keşif başlangıcında şehrinize ek mana sağlar ve haftalık olarak kırık rün parçası verir - kadim mucize seviyesine göre değerler değişir. Ayrıca yine yeni bir portre sizi bekliyor.
    • Uçus Akademisi: Kışlada her 3 saatte bir efler için kadın büyücü ve insanlar için rahip eğitir. Paralı asker kampının da eğitim süresini belli bir yüzde kadar hızlandırır - kadim mucize seviyesine göre değerler değişir. Ayrıca yine yeni bir portre sizi bekliyor.
  • Kadim mucize seviyeleri 20'ye kadar yükseltilmiştir.
  • Büyülü konutları ve büyülü atölyeleri artık elmas ile geliştirebilirsiniz. Bir sonraki seviyeyi açmak için bir sonraki teknolojik devrede bulunan "Gelişmiş Kaşifler" araştırmasını açmanız gerekir. Pek yakında bu yapıları "Plan" toplayarak da geliştirebileceksiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi daha sonra açıklanacaktır!
  • Orklar ve Goblinler teknolojik devresine yeni teknolojiler eklenmiştir. İlki "Ork Tarzı Eğitim Alanları" ve eğitim alanları seviye 9-12 için yeni bir birim olan "Ork Savaşçısı" - güçlü yakın dövüşçü. Bunun yanında kerberos terfisi 2 eklenmiştir, "Lanetli Kerberos" - zayıf yakın dövüşçü . Lanetli kerberos zaten insanlar için daha önceden mevcut olan bir teknolojiydi. Tüm bu yeni birimler insanlar ve elfler için kullanılabilir ve bir sonraki güncellemeye kadar bu teknolojileri açmak isteğe bağlı olarak kalacaktır.
Improvements_TR.png
  • "Ordu Düzeni" ekranı arayüzü geliştirilmiştir. Size ait bir birimin üzerine fare imleciniz ile geldiğinizde altta düşman birimleri üzerinde yeni görseller belirir. Bu size, o birimin hangi düşman birimlerine karşı etkili olduğu veya etkisiz olduğunu gösterir. Böylece doğru askerleri seçebilmeniz kolaylaştırılmıştır.
  • İpucu ekranları geliştirilerek birim güçleri konusunda daha fazla detaylı bilgi vermeleri sağlanmıştır.
Balance_Changes_TR.png

• Turnuvaların biraz daha kolay geçmesi amaçlanarak düşman bölük boyutları biraz değiştirilmiştir.
  • Turnuva seviye 1 (0 yıldız): Düşman bölük boyutu, sizin bölük boyutunuzun %85 'i olmuştur. (Eski değer %80)
  • Turnuva seviyesi 2 (1 yıldız): Düşman bölük boyutu, sizin bölük boyutunuzun %100 'ü. (Değişiklik olmamıştır)
  • Turnuva seviyesi 3 (2 yıldız): Düşman bölük boyutu, sizin bölük boyutunuzun %115 'i olmuştur. (Eski değer %120)
  • Turnuva seviyesi 4 (3 yıldız): Düşman bölük boyutu, sizin bölük boyutunuzun %130 'u olmuştur. (Eski değer %140)
  • Turnuva seviyesi 5 (4 yıldız): Düşman bölük boyutu, sizin bölük boyutunuzun %145 'i olmuştur. (Eski değer %160)
  • Turnuva seviyesi 6 (5 yıldız): Düşman bölük boyutu, sizin bölük boyutunuzun %160 'ı olmuştur. (Eski değer %180)
  • "Şehir Genişletmesi 34" isteğe bağlı bir teknoloji olmaktan çıkarılmıştır. Yeni teknolojilere devam edebilmek için öncelikle bu araştırmayı açmanız gerekebilir (zaten açmadıysanız)!
Bug_Fixes_TR.png
  • Bazı yapıları geliştirdiğinizde nüfus değerlerinizi görsel olarak değiştiren bir hata düzeltildi.
Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.