• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.2

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme v1.2

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Yarın gelecek olan v1.2 güncellememiz içerisinde yeni özellikler, dengeleyici değişiklikler, geliştirmeler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur.

New_Features_TR.png
  • Büyüleri tanıtan yeni görev serisi oyuna eklenmiştir.
Balance_Changes_TR.png

• Cüce geçidini satmanızı isteyen zorunlu görev iptal edilebilir görev olarak değiştirilmiştir.
  • Büyü akademisi ve imalat büyüsü araştırmalarını tamamlamak zorunlu kılınmıştır.
Improvements_TR.png

• Oyundaki mesajlaşma sistemi düzeltilmiş ve daha istikrarlı hale getirilmiştir.
  • Eğer envanterinizde büyü yoksa, boş bir sayfa görmek yerine içerisine bir bilgilendirme notu eklenmiştir.
  • Misafir ırklara ait geçitleri satarken bundan sonra o ırka ait ürünler yok olmayacaktır.

Bug_Fixes_TR.png

• Bazı durumlarda, baş büyücü olarak yapılan yoldaşlık başvurularını reddedemiyordunuz. Bu hata düzeltildi.
  • Sıralamalardaki şehre geri dön tuşu tekrar çalışır hale getirildi.
  • Kışlada eğitim devam ederken azami eğitim boyutu değişirse, bu durum bundan sonra kaynak kaybına sebep olmayacaktır.
  • Görsel eğitim süresi ile gerçek eğitim süresi tekrardan tutarlı hale getirildi.
  • Bazı durumlarda, bazı yapılar ile ilgili derinlik sorunları düzeltilmiştir.
  • Beş türden az birime sahip olduğunuzda gösterilen birim resimleri bazen hatalı çıkabiliyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Bir birimi araştırmış olmanıza rağmen bazen o birime ait ipucu ekranlarında o birim araştırılmamış gösteriliyordu, bu hata düzeltildi.
  • "Dinginlik Göleti" ile "Tapınak ve Fener" araştırmalarına ait görsel simgeler tam tersi olacak şekilde düzeltilmiştir.
  • Büyü akademisi inşasını iptal etmek bundan sonra oyun hatası vermeyecektir.
  • Dünya haritasında sohbet panelini kullanırken ok tuşlarına basmanız durumunda bundan sonra dünya haritası hareket etmeyecektir.

Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.