• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.29

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

11 Mayıs Perşembe günü gelmesi planlanan v1.29 güncellememiz içerisinde geliştirmeler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur. Bu sürüm notları planlamalar doğrultusunda güncelleme gününe kadar değişime uğrayabilir veya güncelleme tarihinde değişiklik olabilir.

Geliştirmeler

• Her bir Kadim Mucize etkisinin nasıl hesaplandığı bilgisi, ilgili Kadim Mucize bilgi ekranlarına eklenmiştir. Böylece şehrinizde nereleri geliştirirseniz Kadim Mucize etkisini arttırabileceğiniz daha anlaşılabilir kılınmıştır.

Hata Düzeltmeleri

• Artık Kadim Mucize geliştirilirken yanlış değerler ile karşılaşmayacaksınız.
  • Karşılaşmaları kısayol tuşları ile açarken yaşanabilen görünmez ödül ekranı sorunu düzeltilmiştir.
  • Karanlık Madde Labirenti, mana çürüme etkisi ile ilgili görsel bir sorun düzeltilmiştir.
  • Atölyelerde 6 haneli üretim değerleri için daha fazla alan sağlanmıştır. Böylece görsel sorunların önüne geçilmiştir.
  • Tedarik büyüsünün etkisi geçtikten sonra oluşan bir görsel sorun düzeltilmiştir.
  • Gezici Tüccar yapısı içerisindeki bazı tuşların yerleri yeniden ayarlanmıştır.
  • Canlandırıcı Meditasyon büyüsü için tekrardan büyü yapma animasyonu etkinleştirildi.
  • Üretim yapılarındaki tanımların bazıları kaldırılarak yazıların üst üste binme gibi garip görsel sorunların önüne geçilmiştir
  • Menhirok'un Görevi etkinliğindeki bir görev ile ilgili sorun düzeltilmiştir.

Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.