• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.31

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

8 Haziran Perşembe günü gelmesi planlanan v1.31 güncellememiz içerisinde yeni bir misafir ırk, geliştirmeler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur. Bu sürüm notları planlamalar doğrultusunda güncelleme gününe kadar değişime uğrayabilir veya güncelleme tarihinde değişiklik olabilir.

Yeni Özellikler

• Yeni bir ırk ile beraber yeni bir birim oyuna ekleniyor: Aylak Kurbağa!
  • Kadim Mucizelerden "Bereket Kuleleri" artık normal büyü sürelerine ek olarak özel bir güç artışı sağlayacak.
  • Kadim Mucize seviyeleri 25'e çıkıyor.

Geliştirmeler

• Büyük Çan Kulesi komşu yardımı etki süresi artık yüzde olarak değil bir zaman dilimi olarak gösterilecektir.

Hata Düzeltmeleri

• Teknoloji ağacının ödül pencerelerindeki eksik bir kaydırma çubuğu düzeltildi.
  • Bazı ödül ekranlarındaki üretim bonusu açıklamaları çok uzundu. Bu açıklamalar biraz daraltıldı.
  • Kayıt sırasında yanlış bir ırk avatarına sahip olmak artık mümkün değildir.
  • Bir imalathanede üretim iptal edilirken bazı pencerelerin doğru şekilde kapatılmasını engelleyen bir hata düzeltildi.
  • Ödül ekranlarında beliren bozuk rün simgesi(soru işareti) artık yeniden doğru şekilde gösterilecektir.

Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.