• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.9

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme v1.9

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Bugün gelecek olan v1.9 güncellememiz içerisinde bazı önemli yeni özellikler, geliştirmeler ve bazı hata düzeltmeleri mevcuttur.

New_Features_TR.png
Bugün oyuna altılı kadim mucize paketinin son iki halkasını ekleyip bitiriyoruz. Devre V 'in sonunda bulunan "Unutulmuş Kadim Mucizeler" araştırmasını açarak bu kadim mucizeleri şehrinize kurmaya başlayabilirsiniz. Üstelik her zaman olduğu gibi yeni profil resimleri sizleri bekliyor olacak. Bu pakete ait son iki kadim mucize de aşağıdaki gibidir:
  • Gözcü Kulesi Harabeleri: Bu yapı kültür yapılarınıza yardım yapıldığında ki elde edeceğiniz kültür bonusunu artırır ve ayrıca tek başına da şehriniz için ek kültür sağlar. Kadim mucize seviyesi arttıkça etkileri güçlenmektedir.
  • Yüce İnsanların Tahtları: Bu yapı kadim mucizelerden elde edeceğiniz sıralama puanı miktarını artırır. Kadim mucize seviyesi arttıkça etkileri güçlenmektedir.
  • Tüm kadim mucizeler artık sıralam puanı verecektir.
  • Peri kadim mucizelerini konu alan bazı görevler oyuna eklenmiştir.
Improvements_TR.png

• Sıralama puanı elde ettiğinizde, profil kutucuğunuzun orada küçük bir baloncuk belirir ve puan değişikliğini gösterir.
  • Tüm kadim mucize menülerine yardım sayfaları ekledik. Böylece tüm oyuncularımız kadim mucizeler hakkında yeterli bilgiye ulaşabileceklerdir.
  • Komşu yardımı hazine sandığı öğretim görevinde beliren cüce danışman, artık oyuncunun seçtiğe ırka göre şekillenecektir.
Bug_Fixes_TR.png
  • Misafir ırklara ait kaynakların elmas maliyetleri ile ilgili bir hata düzeltilip yeniden hesaplanmıştır. Şimdiye kadar misafir ırklara ait kaynakları elmas ile temin etmek normalden çok ucuzdu. Bu hatanın düzeltilmesi ile birlikte istenilen elmas miktarı biraz daha artmıştır. Bu etki hem cüceleri hem de perileri kapsar.
  • Şehirlerin arka planında görülen kadim mucize görselleri yeniden düzenlenmiştir.
  • Savaş sonrası ekranlarda kaybedilen birimler doğru olarak yansıtılmıyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Bir oyuncuyu ziyaret ettiğinizde tekrardan o oyuncunun sıralamasını görebileceksiniz.
  • Kadim mucizeye yapılan yardımların ve ödüllerin belirtildiği sayfada, rün ödülü içermeyen sandıklar artık standart ahşap sandık olarak gösterilecektir. Daha önce tüm sandıklar rün içerikli büyük sandıklar gibi gösteriliyordu.
Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.