• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Yardım Özelliği

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

10 kişiye komşu yardımı yaptığım zaman 11. ye yapamıyorum, bir sonraki kişinin şehri simsiyah görünüyor. Sayfayı yeniledikten sonra düzeliyor fakat her seferinde 10 kişi ile sınırlandırılmış gibi bir sistem var sanki?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bu sadece sizde mi oluyor yoksa herkeste mi bu böyle incelememiz lazım. Bu başlığı okuyan oyuncularımız da test ederlerse sevinirim.

DeletedUser3

Guest
Tam 14 oyuncuya yardımda bulundum ama böyle bir sorun gözlemlemedim ben. Sorun sizde görünüyor. Grafik ayarlarınızı azaltabilir, çerezleri silebilir, tarayıcı ve flash versiyonlarının son sürümde olduğunu kontrol edebilirsiniz.

DeletedUser29

Guest
sayı olarak tam bilmiyorum fakat yardımda bulunurken bir süre sonra tıkladığımda önce donuyor gibi oluyor sonra çok geç de olsa açılıyor her zamana böyle oluyor

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bunu tekrar deneyeceğim bakalım kaç kişide donacak.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Tam 14 oyuncuya yardımda bulundum ama böyle bir sorun gözlemlemedim ben. Sorun sizde görünüyor. Grafik ayarlarınızı azaltabilir, çerezleri silebilir, tarayıcı ve flash versiyonlarının son sürümde olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Merhabalar,

Abimin bilgisayarı masaüstü ve hızlı bir bilgisayar, burada da 10 kişiye yardım ettim ama 11. de durum buydu;

http://prntscr.com/7wl00s

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhaba Mister,

İnternet hızınız nedir ve hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

DeletedUser11

Guest
Merhaba Mister,

İnternet hızınız nedir ve hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Merhabalar,

Bu PC'de Google Chrome'yi kullanıyorum yani abimin bilgisayarındaysam Google Chrome, kendi laptobumda ise Internet Explorer.
İnternet hızı nasıl göreceğim?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Bağlantı hızınız kötü değil ama ping biraz yüksek çıkmış. Sayın Mister bence siz 0.21 güncellemesini bekleyin. Harita hataları giderilmeye çalışıldı bu güncellemede. Belki sizin karşılaştığınız durumda düzelmiş olabilir.

DeletedUser28

Guest
8 Mbit yeterli bir hızdır aslında bulunduğunuz bölgeye göre İnternet sağlayıcınız ile görüşüp varsa tercihen fiber internet yoksada Min. 8Mbit Adsl anlaşması yapmanızı tavsiye edebilirim.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sevgili berhudarol, beklerim sorun yok lakin bir ricam olacak sizden.
1500 TL civarı bir laptop alacak olsanız hangi PC'yi alırdınız link atabilir misiniz?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser16

Guest
adil kullanım kotasından dolayı hızınız düşürülmüş yoksa 2-3 mbitlik internet kalmadı en az 8 veya genelde 16 mb lik internet satılıyor

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bizim aile kalabalık birden fazla aygıtta internete girince hem kota hızlı doluyor sınırsız olsa dahi hem de yavaşlıyor maalesef.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser28

Guest
Merhaba

Bugün aynı sorun ile bende karşılaştım, 11 oyuncuya yardım ettim ve artık diğer oyuncu köylerine girince boş siyah ekran açılıyor. Oyunu yeniden başlattım, browser kapatıp açtım halen sorun devam ediyor.