• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Yardım Özelliği

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser28

Guest
Ekran görüntüsü bu şekilde.

Eklentiler

• komsu.PNG
    komsu.PNG
    180 KB · Görüntüleme: 53

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bu sorunun 0.22 güncellemesi ile birlikte giderilmesi planlanıyor. Mevcut tüm ülke sunucularında yaşanılan bir durummuş.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ben tarayıcıyı kapatıp açtım olmadı lakin sonra tekrar açıp kapadım ve farklı kişiden yardım etmeye devam ettim düzelti tabi yine bir 15 kişide falan siyah ekran oluyor.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser27

Guest
http://www.speedtest.net/my-result/4535977383

Hiç bu şekilde olmayan hız bu şekilde oldu yahh bunları da mı görecektim vahh başıma gelenler. D-Smartı arıyim niye bu kadar düşük diyim başka kişilerde var diii onlar hızlansın diii abonelikten çıkarım diim sözleşme var dii hızlandırın diim hem kotayı geçmişin hemde bölgede hızı kaldıracak kablo yok dii hani kota yoktu diim küçük rakamla yazdık dii asdasas :D

DeletedUser55

Guest
@Berhudarol

Hocam,
Yoldaşlık içerisinde yardım seçeneği gelebilir mi yani sizden farkli 24 hesap daha var ve hangisinde yardımın müsait olup olmadığını öğrenebileceğimiz bir sistem gelebilir mi ilerleyen zamanlarda?Teker teker kontrol etmek zor oluyor.

DeletedUser3

Guest
@Berhudarol

Hocam,
Yoldaşlık içerisinde yardım seçeneği gelebilir mi yani sizden farkli 24 hesap daha var ve hangisinde yardımın müsait olup olmadığını öğrenebileceğimiz bir sistem gelebilir mi ilerleyen zamanlarda?Teker teker kontrol etmek zor oluyor.

Merhaba Nyzthie,

Oyun yapımcıları şöyle bir cevap vermişti benzer bir soru üzerine:

FoE deki gibi yoldaşlara hızlı ulaşım için bir liste olacak mı? Komşu yardımında bulunabilmek için her defasında yoldaşlığa girip, üye ismine tıklayıp, ziyaret et mi demeliyim? Bu biraz yorucu gibi.

Şimdilik bu en doğru yol. Bunun en ideal yol olmadığını biliyoruz ve yeni fikirler üzerinde çalışıyoruz. Günlük işleyişleri hızlandırmak önemli ama birbirinize yardım etmek gibi önemli sosyal etkileşimlerin hala sosyal bir unsur olarak devamını sağlamakta önemli. İlk başta, tek tuşla bütün yoldaşlara yardım etme gibi bir özelliği bile düşünmüştük aslında.

Yani ne evet ne hayır demişler. Belki daha güzelini yapmak için çalışıyorlardır.

DeletedUser3

Guest
@Berhudarol

Tesekkürler hocam, umarim güzel bir secenek gelir kisa zamanda :)

Nyzthie.

Umuyorum çünkü bunlar yapımcıların bilgisi dahilinde. Tek tek tıklama ile yardımlaşmanın zor olduğu dolayısı ile bir küçük liste yapmak, kime yardım edildiğini gösteren bir sembol de konulabilir. Bunlar küçük ayrıntılar ama oyuna tat katacağını düşünüyorum. Bence geliştirirler ama öncelikler arasındaki yeri nerededir işte bunu bende bilemiyorum.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Aynı fikri önerecektim cevabı gerçekten güzel vermişler, teşekkürler:

İyi Forumlar
MisteR