• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yaz Gündönümü Hakkında Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Şahsen bu etkinliğin "oyun içi ilk etkinlik" olmasına rağmen çok güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Çok beğendim. Ekibin elinne sağlık umarım güzel ödüller kazanabiliriz.
Bu arada betaya geldi mi bu etkinlik?
Bir diğer sorumda fakrlı yapılar kazanacağız sanırım onların resimleri var mı acaba?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Teşekkürler MisteR.
Evet betada başlamış bulunmaktadır. Yapıların resimleri elimizde yok ne yazık ki ama çoğunlukla normal şekillerde elde edemeyeceğiniz kültür ve nüfus veren yapılardır bunlar.

DeletedUser11

Guest
Teşekkürler MisteR.
Evet betada başlamış bulunmaktadır. Yapıların resimleri elimizde yok ne yazık ki ama çoğunlukla normal şekillerde elde edemeyeceğiniz kültür ve nüfus veren yapılardır bunlar.
Merhabalar,

İyice bir okudum etkinliği anladım ve bir an önce gelmesini bekliyorum. heyecanlanmadım değil, gerçekten güzele benziyor. :) Ama sanki etkinlik süresi biraz kısa gibi. En azından Ağustos'un başında başlasaydı ortalama 1 hafta daha keyfini sürerdik.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser337

Guest
Merhabalar,

Etkinlik güzel ama lütfen rün ödülleri olsun ve bu rün ödülleri eşit bir şekilde dağılsın. Yani rasgele bir rün olması yerine filanca kadim mucizeye 3 adet filanca kadim mucizeye 3 adet gibi gelsin lütfen. Rasgele olduğu zaman maalesef ki hep mabete gidiyor yada yüzde 90'ı kırılıyor. Ayrıca şehir genişletmesi gibi bir ödül de verilirse süper olur. Belki bu etkinliğe olmaz ama sonrakilerinde bu tip ödüller de olmalı. Bunu önerirseniz sevinirim. tüm görevleri bitirip sonuna ulaşanlara şehir genişlemesi verilmeli.

DeletedUser3

Guest
Etkinlik görevlerini tamamladıkça Ay parçası kazanırsınız. A parçaları ile sandıkları açarsınız. Sandık ne kadar iyiyse isteyeceği Ay parçasıda o kadar fazla olacaktır. Her sandığı açtığınızda Güneş ışını elde edersiniz. Sandık ne kadar iyiyse o kadar çok Güneş ışını kazanırsınız.
Onun haricinde her sandıkta şunlardan vardır ve şansınıza göre bunlardan birisi size düşer:

Güne özel ödülü yani her gün değişen eşsiz bir küçük yapı (Sandığa göre miktarı ve düşme şansı değişir).
Rastgele bir kadim mucize için rünler (Sandığa göre miktarı değişir) .
Bilgi Puanları (Sandığa göre miktarı değişir).
Ay parçaları - sandığı açabilmek için yatırdığınızdan fazlasını geri alabilirsiniz (Sandığa göre miktarı değişir).
Büyüler (Sandığa göre büyü çeşidi ve miktarı değişir)

+ Her sandık Güneş ışını verir ve yine miktarı açtığınız sandığa göre değişir. Güneş ışınları biriktikçe Büyük Ödülleri açmaya başlarsınız. Bu büyük ödüller de eşsiz üç adet yapıdır. Nüfus ve kültür verir. Büyük ödülleri sıra ile açmanız gerekir. Bir öncekini açmadan bir sonrakini açamazsınız.
Topladığınız yapı ödülleri envanterinizde toplanır. Oradan alıp şehrinize kurabilirsiniz.

*Şehir genişletme önerinizi ileteceğim.

DeletedUser337

Guest
Bu ödülleri sanki okumuştum yada video da görmüştüm. Tam hatırlamıyorum. Teşekkürler

DeletedUser328

Guest
yeni etkinliğimiz hayırlı olsun,inşallah güzel ödüller kazanabiliriz.hazırlayanların ellerine sağlık...lütfen bundan sonra şehir genişlemesi ve nüfusla ilgili iyileştirmeler ve ödüller olursa çok çok daha memnun olacağım şahsım adına....teşekkürler

DeletedUser3

Guest
yeni etkinliğimiz hayırlı olsun,inşallah güzel ödüller kazanabiliriz.hazırlayanların ellerine sağlık...lütfen bundan sonra şehir genişlemesi ve nüfusla ilgili iyileştirmeler ve ödüller olursa çok çok daha memnun olacağım şahsım adına....teşekkürler

Umarız bolca güzel ödül kazanırsınız. Nüfus direk bir ödül olmasa da dolaylı yoldan kazanabilirsiniz. Büyük ödülleri açarsanız bu yapılar nüfus ve kültür sağlamaktadır. Güneş ışınlarına ihtiyacınız olacak.

DeletedUser328

Guest
teşekkür ederim inşallah...bu arada bu yeni etkinli saat kaçta başlayacak bu saat oldu başlamadı. :) sabırsızlıkla bekliyoruz

DeletedUser3

Guest
Etkinliği çok sevdim, run kazanmak için iyi bir fırsat diye düşünüyorum, yapım ekibine teşekkür ederim.:) Bir sorum olacaktı, bu süreli günün fırsatı için süre verildi, yani bu süre bitiminde başka bir günün fırsatı mı gelecek, geri kalan sandıklar aynı şekilde devam, doğru mu anladım? 2 tane Çiçek Kafesi 2. sandıktan aldım da, ay parçaları 3. sandığı açmak için biriktirmek istiyorum.

Teşekkürler Zaira ileteceğim, evet farklı bir eşsiz küçük yapı gelecek. Sandıklar kalıcı. Altın sandık daha fazla Ay parçası ister ama en verimlisidir.

DeletedUser328

Guest
Etkinlik başlamıştır. Bol bol ödül kazanmanızı dilerim :)
ilginiz için teşekkür ederim yeni etkinlik başladı ve çok güzel..yalnız bu 20 karşılaşma tamamla yada 200 bölge açta tıkandım direk bölgeyi açtı fakat bir bölgeyi açmaz 20 saat sürüyor yarışma 21 gün en fazla 21 bilge açabilirim ,bu bölümle ilgilide bilgi verirseniz çok sevineceğim....;)

DeletedUser3

Guest
20 karşılaşma görevi belli aralıklar ile güncellenmektedir. Dolayısı ile karşılaşma tamamlamaya devam etmelisiniz. Görevin bittiğini göreceksiniz :)

DeletedUser337

Guest
bu karşılaşma görevini pek anlayamadım. Şuanda 118 bölge açmışım görünüyor bunu tamamlamam imkansız gibi bir şey. Karşılaşma yaptım ama sayılmadı görünüyor belli aralıkla güncellenecek diyorsunuz yani? Doğru mu anladım?

DeletedUser3

Guest
bu karşılaşma görevini pek anlayamadım. Şuanda 118 bölge açmışım görünüyor bunu tamamlamam imkansız gibi bir şey. Karşılaşma yaptım ama sayılmadı görünüyor belli aralıkla güncellenecek diyorsunuz yani? Doğru mu anladım?

Evet.