• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yaz Gündönümü Hakkında Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser337

Guest
Merhaba Berhudarol,

Şöyle bir sorun oldu. Etkinliğin üçüncü süreli görevine daha sürem var lakin tüccardan alışveriş yaptım ve görev oldu diye tik çıktı.?
İlgili resim o_O

MkYl1g.jpg

DeletedUser337

Guest
Şimdi günlük görevler 35 ap veriyor. 17 gün kaldı diyelim. 35*17=595 eder. 4 tane daha altın sandık alabilirim. Önceden kalan küsüratla 5 sandık diyelim bunlardan hiç ay parçası çıkmaz ise eğer 100 tane güneş ışını eder. Bu durumda büyük ödülleri alamıyoruz hiç birimiz. Bu saçma değil mi?

Ayrıca yaklaşık 20 günlük bir etkinlikte 50-60 görev beklerdim. Hayalkırıklığı...

clairdelune

Yeni Üye
20 görev olduğunu bilseydim kaynaklarımı daha idareli kullanır boşa masraf yapmazdım
şimdiye kadar kazandıklarım pek fayda sağlamıyor bakalım belki zamanla durumu kurtarırım

DeletedUser337

Guest
Büyük ödüllerin sadece şansla kazanılabileceği bir etkinlik ben daha hiç bir oyunda görmedim. Eğer bir etkinlik yapılıyor ve ödül vaat ediliyorsa bu sadece süreyle alakalı olmalıdır. Zamanında yaparsan eğer kazanırsın yapamazsan kaybedersin. Bu böyledir. Her halükarda kaybediyorsak etkinliğe katılmanın da bir anlamı bence yok. Oyuna olan güvenim gün geçtikçe bitiyor.

DeletedUser462

Guest
Arkadaşlar bi görevde 5 yapıyı gelişterek en az 6. seviye yap diyor ben 10 dan 11 yaptım kabul etmedi hata mı var görevde yoksa yapabilen varmı

DeletedUser3

Guest
Merhaba, Berhudarol!
Venar'ın Kayaları I de nüfüs ve kültür sayısı neye göre hesaplanıyor ? Oyuncunun sıralama puanına göre, araştırmadaki durumuna yoksa bu rastgele bir durum, artık kime ne düşerse? :)

Bulunduğu devreye, teknolojik gelişimine göre değişmektedir.

DeletedUser328

Guest
Şimdi günlük görevler 35 ap veriyor. 17 gün kaldı diyelim. 35*17=595 eder. 4 tane daha altın sandık alabilirim. Önceden kalan küsüratla 5 sandık diyelim bunlardan hiç ay parçası çıkmaz ise eğer 100 tane güneş ışını eder. Bu durumda büyük ödülleri alamıyoruz hiç birimiz. Bu saçma değil mi?

Ayrıca yaklaşık 20 günlük bir etkinlikte 50-60 görev beklerdim. Hayalkırıklığı...
aynı fikirdeyim hayal kırıklığı :(:(:( böyle bitmemeliydi ikiyi alırız belki ama üçü hiç kimse mantıken alamıyor...burada bır sıkıntı olmuş görünüyor...oyunu severek oynuyorum o yüzden fazla takılmak istemiyorum ama bunun düşünülmüş olması gerekiyordu....lütfen mantıklı bir açıklama getirirseniz çok iyi olacak...teşekkürler

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser24

Guest
5 yapıyı geliştirerek en az seviye 6 yap diyen görevdeki yapılar hanhi yapılar olmaktadır. iki gündür orada takılıp kalmış durumdayım.