• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Yoldaşlık Üyeleri Aktiflik Durumu (Öneri)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhabalar.
Yoldaşlık listesi için bir önerim olacak.Yoldaşlık içi bazen yardıma ihtiyacımız oluyor veya oyuna girdigimizde sohbete yazıyoruz fakat çevrimiçi kimler oldugunu göremedigimiz için sıkıntı yaşıyoruz.Ben bununla ilgili 'örnek' bir çalışma paylaştım (aşağıda).Eğer yoldaşlık listesindeki üyelerin çevrimiçi,çevrimdışı durumunu görebilirsek bizler için iyi olur.
İyi oyunlar dilerim.
(Muhteşem Yüzyıl - ROSЄMIA)

vLn1Y6.png

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bunu bende isterdim lakin bir benzer öneride neden olmaması gerektiğini de açıklamıştım yine yazayım.

Ben olmasını ister miyim? Evet, isterim lakin bazı kişiler ki bu herkes olabilir o an a gün çevrimiçi görülmek istemeyebilir.
Umarım şirket bunu göze alarak bir çalışma sürdürür.

Mesela bir oyuncu belirli kişiler seçip o kişiyi engeller o engellediği kişi onun ne zaman online ne zaman offline olduğunu göremez ve engellemedikleri görebilir. @Berhudarol "Bu ufak ekleme öneri mi benzer olan konuya iliştirirseniz memnun kalırım efendim."

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Engellemek yerine daha yaratıcı bir fikrim var @MisteR :)
Profil kısmında üyelerin çevrimiçi-çevrimdışı durumları belirleyebileceği bir 'durum' butonu olması daha güzel olmaz mı?
@@Berhudarol

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bunu bende isterdim lakin bir benzer öneride neden olmaması gerektiğini de açıklamıştım yine yazayım.

Ben olmasını ister miyim? Evet, isterim lakin bazı kişiler ki bu herkes olabilir o an a gün çevrimiçi görülmek istemeyebilir.
Umarım şirket bunu göze alarak bir çalışma sürdürür.

Mesela bir oyuncu belirli kişiler seçip o kişiyi engeller o engellediği kişi onun ne zaman online ne zaman offline olduğunu göremez ve engellemedikleri görebilir. @Berhudarol "Bu ufak ekleme öneri mi benzer olan konuya iliştirirseniz memnun kalırım efendim."

İyi Forumlar
MisteR

Genel ayarlara çevrimiçi durumumu göster/gösterme şeklinde bir ayar konulması yeterli bence :)

DeletedUser11

Guest
Engellemek yerine daha yaratıcı bir fikrim var @MisteR :)
Profil kısmında üyelerin çevrimiçi-çevrimdışı durumları belirleyebileceği bir 'durum' butonu olması daha güzel olmaz mı?
@@Berhudarol

Merhabalar,

Aynen güzel fikir tabi biz deyince hemen olmuyor şirket son sözü söyleyen :)

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.