• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yoldaşlık Macerası Güncellemeleri Yorumları

Zorlaştırma derken sadece sikke çuvalında miktarı artırmışlar galiba, onu da lütuflarla halledebiliriz ama dediğiniz gibi değer mi hayır diyorum, ödüller değişikliğe gitmeden envanterinden boş yere bir şeyler kullanmak mantıklı değil. Bir yoldaşlık caba vermiş bir şeyler yapmaya çalışmış sadece gördüğüm kadarı ile son gün atak yapacak biri çıkmazsa tabi.

Raithen

Özel Üye
Sevdigimiz bir etkinlik fakat yogunluklarimizdan dolayi katilmayacagiz.. katilacak tum klanlara bol sans..

Merhaba,
Gelecek olan macerada beta sunucusunda rozet toplamada eski sistemde olmuş yani toplu toplanınca tüm rozetler sayılmamış, hatta oyuncular mağdur olmuşlar.
Canlı sunucularda gelecek olan macerada toplamada herhangi değişiklik olacak mi yoksa son olan maceralar gibi, sadece rozetlerde dediğiniz gibi bazı değişiklikler olacak?

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Güncelleme içeriğinde bu yönde bir plan bulunmuyor. Beta serverları bu tarz hataların düzeltilmesi ve oyuna yansımaması için kuruluyor. Beta serverında oynayan oyuncu arkadaşlarımız hatayı bildirmelidir. Duyurulan güncellemedeki içerik geçerlidir.

Merhaba Arkadaşlar,

Güncelleme içeriğinde bu yönde bir plan bulunmuyor. Beta serverları bu tarz hataların düzeltilmesi ve oyuna yansımaması için kuruluyor. Beta serverında oynayan oyuncu arkadaşlarımız hatayı bildirmelidir. Duyurulan güncellemedeki içerik geçerlidir.
Merhaba,
Siz soruyu yanlış anladınız. Hatalı gelecek diye demedim, beta da rozetler tek tek toplanacak şeklinde olan macera gelmiş, oyuncular bunu bilmediği için tüm rozetler birden toplamış ve hali ile rozetler sayılmamış, bize bu şekilde mi gelecek yoksa topluca rozetleri toplayabileceğiz onu sordum sadece.

Virtus

Özel Üye
Güncellemede rozetlerin toplanması ile alakalı bir değişiklik bulunmuyor. Rozetler bir önceki Yoldaşlık Macerasında olduğu gibi topluca toplanabilecektir.

Wezen

Çalışkan Üye
Katılacak herkese başarılar.
Ödüllerin değişikliği ile ilgili bir bilgilendirme göremedim, aynı ödüller herhalde devam edecek :)
İyi ödül yoksa bende yokum :)

Reiatsu

Forum Mod
Elvenar Ekibi
Ödül değişikliği hakkında bize gelen bir bilgi yok, fakat yapımcıların sürpriz yapabilme ihtimalinin de olabileceğini unutmayın.

Tüm yoldaşlıklara başarılar, iyi eğlenceler.

Wezen

Çalışkan Üye
ne olacak başkan 1 ne ki :) 1 den fazla atarız yine ama böyle güzel ödüller olsun da şehri boşaltalım istiyorum :)
tamam ödül de istemiyorum sıralamanın yanına ayrı bir dünya sıralaması da koysunlar bak görsünler 200bin nasıl yapılıyor :)

Onu bende isterdim öylesine katılıyoruz işte can sıkıntısı. Bizde fazla rekabet yok bu da normaldir çok büyük sunucumuz değiliz, dünya sıralamasını önce turnuvalarda yapsalar maceraya da sıra gelir ama verilen puan yoldaşlık puana yansıması yerine kişisel olarak dağıtılsaydı mesele 1. olan yoldaşlığa o yoldaşlıkta bulunan herkese 10 bin şer belki oyuncuların hevesi artar. Yoldaşlık sıralamasına ekleyen puanı biz 1 haftada yapıyoruz turnuvaya katılarak kimse o puan için uğraşmaz üstelik yoldaşlık kalıcı ama oyuncular değişik nedenlerde yoldaşlığı değiştirebiliyorlar, aynı neden yoldaşlık ilerlemesi için de geçerli. Kazanabileceğiz puanlar bir yerden sonra önemini kaybediyorlar daha fazla özellik sunması lazım ki o puanlar kazanmak için çaba verelim ama gerçekten değecek özellikler gelmeli, bunlar askerle ilgili olur mal üretimde de olur , yardımlarda yanan elin süresi 40 saat olunca ne değişiyor sanki , sadece yanan el değil de yapılan yardımın süresi de uzatılsa o zaman o özellik de değerli olurdu.