• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncellemeler Hakkındaki Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser417

Guest
güncellemeden sonra tüccarı alttaki terazi simgesinden açamıyoruz.
ayrıca binaların nekadar er kapladığı ,ne kadar inşa süresi olduğu v.s bilgileri göremiyoruz.uzun bir boş liste çıkıyor.ilginize

DeletedUser3

Guest
güncellemeden sonra tüccarı alttaki terazi simgesinden açamıyoruz.
ayrıca binaların nekadar er kapladığı ,ne kadar inşa süresi olduğu v.s bilgileri göremiyoruz.uzun bir boş liste çıkıyor.ilginize

Flash ve tarayıcı geçmişinizi silmenizi ve tekrardan denemenizi öneririz. Bahsettiğiniz hataları tekrarlayamadık.

DeletedUser697

Guest
nRp8Eg.png
son sürüm ile değişen altın uçurum (k
adim mucizeler ) binası kurulumu gereksiz hale geldi.
Hele ki level atlatılması tamamen külfet durumuna dönüştü.
300 bilgi puanı harcayıp yükselttiğiniz de, sözde verdiği nüfus bonusu (yaklaşık 26 kişi) gibi traji komik bir nüfus rakamı oldu.
not; 9. kademeye yükseltme yapılır ise 340 bilgi puanı karşılığı 34 nüfus verecek.

benim ilk uğradığım nüfus kaybı - 900 küsurdu. Akşam sinirlenip oyunu kapattım ertesi gün açtığımda -524 ti. (sanırım düzeltme oldu zira bina satmadım veya kurmadım)
güçlendiği iddia edilen altın uçurum binasında önceki sisteme göre strateji hazırlayıp geliştirdiğim bina nüfus ( - )'ye düşünce
destek bölümüne mesaj atarak "bug" (yazılım hatası, yada sorunu ) olup olmadığını sordum yeni düzenleme ile kadim binalar güçlendi denildi.
ben o güçlenmiş binayı 1 kademe daha yükselttim 8. kademe oldu. - nüfus süzelmedi üstüne 1 de mor anka kuşu yumurtası kurdum sorun gene düzelmedi onun üstüne de 3 tane gök kuşağı çiçek kafesi kurdum.
ancak +33 nüfusa geçtim.

kadim mucize binalarının harcadığımız bilgi puanı ile orantılı (ve eskiden yükseltenlerin de hak kaybına uğramayacakları bir dengede ) bonus vermeleri gerektiğine inanıyorum.

DeletedUser3

Guest
Sizi Altın Uçurum hakkında bilgilendirmek isteriz. Eskiden bu kadim mucize sabit bir nüfus veriyordu. Sizin şehriniz geliştikçe bu kadim mucizenin verdiği nüfus yetersiz kalıyordu ve bazı oyuncularımız bu kadim mucizeleri silme yolunu seçiyorlardı. Bu sorunu ortadan kaldırabilmek için verdiği etkiyi dinamik hale getirdik. Artık bu kadim mucize sizin çalışan nüfusunuzun belli bir yüzdesi kadar size nüfus sağlayacaktır. Çalışan nüfusunuz 9003 şu an sizin. Altın Uçurum seviyeniz ise 7.
Seviye 7 de çalışan nüfusunuzun 4.875% kadarı size nüfus getiriyor.
Yani 439 nüfus.

Şimdi siz bu değeri iki şekilde artırabilirsiniz. Ya şehrinizi geliştireceksiniz ki böylece çalışan nüfusunuz artsın. Ya da kadim mucize seviyesini artıracaksınız ki yüzde artsın. Şehriniz geliştikçe ve aynı zamanda kadim mucizenizi geliştirdikçe eskisinden çok daha fazla nüfus elde edeceğinizi görebilirsiniz. Başlarda bu düşük gibi gelebilir size haklısınız ama işin aslı öyle değil.

DeletedUser463

Guest
Her güncellemede olduğu gibi bu güncelleme ile de oyunumuz biraz daha gelişecek,güzelleşecek.Elinize,emeğinize sağlık.(Bu arada hala bu oyunun beta aşamasında ve bizlerin de birer denek olduğunu düşünmüyor değilim. :) )
Selamlar
Keyifli Forumlar
Makinist 74

DeletedUser3

Guest
Her güncellemede olduğu gibi bu güncelleme ile de oyunumuz biraz daha gelişecek,güzelleşecek.Elinize,emeğinize sağlık.(Bu arada hala bu oyunun beta aşamasında ve bizlerin de birer denek olduğunu düşünmüyor değilim. :) )
Selamlar
Keyifli Forumlar
Makinist 74

Estağfurullah denek demek doğru olmaz. Fakat oyun tabii ki hep gelişim içinde olacaktır. Bir sonu yok bunun. Aksi durumda monotonlaşır ki bu istediğimiz bir şey değil. :)

DeletedUser463

Guest
Yeni güncelleştirmeler ve yeni bir ırk olan BUÇUKLULAR'ın gelmesi hepimiz için heyecan verici olacağa benziyor.Yalnız anlayamadığım bir konu var ; demişsiniz ki ''Tüccarı geliştirmeniz gerekli'' bu tüccarı geliştirmekten kastınız Çiçekli Tüccar Loncası'nı kurup geliştirmek mi yoksa şehrimizi geliştirdikçe gelişen tüccar mı?
Selamlar
Keyifli Forumlar

DeletedUser3

Guest
Yeni güncelleştirmeler ve yeni bir ırk olan BUÇUKLULAR'ın gelmesi hepimiz için heyecan verici olacağa benziyor.Yalnız anlayamadığım bir konu var ; demişsiniz ki ''Tüccarı geliştirmeniz gerekli'' bu tüccarı geliştirmekten kastınız Çiçekli Tüccar Loncası'nı kurup geliştirmek mi yoksa şehrimizi geliştirdikçe gelişen tüccar mı?
Selamlar
Keyifli Forumlar

Tüccar seviye 2 geliyor. Tüccarı geliştireceksiniz.

DeletedUser463

Guest
Hımm güzelll :) inşallah elmasla olmaz tüccar geliştirmesi

DeletedUser3

Guest
Hayır elmasla değil. Zaten onu geliştirip günlük tohum elde edeceksiniz. Bu artık mana gibi yeni bir kaynak olacak.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Çok hızlı ilerliyor sanki oyun yahu. :)
Orklar'a yeni geçtim, ondan sonra 2 tane ırk daha var ve şimdi yeni bir tane daha 3 ırk gerideyim, çok fazla geri kalmışım.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Çok hızlı ilerliyor sanki oyun yahu. :)
Orklar'a yeni geçtim, ondan sonra 2 tane ırk daha var ve şimdi yeni bir tane daha 3 ırk gerideyim, çok fazla geri kalmışım.

İyi Forumlar
MisteR

Aceleye gerek yok zaten Mister. Önemli olan eğlenmek. Orklar sizi bunaltmazsa gerisi daha kolay gelecektir zaten :)

DeletedUser11

Guest
Aceleye gerek yok zaten Mister. Önemli olan eğlenmek. Orklar sizi bunaltmazsa gerisi daha kolay gelecektir zaten :)
Merhabalar,

Espri ile karışık söyledim zaten, oyundan koptum bir ara geri geldim toparlayacağım inşallah. Size de kolay gelsin. :)

İyi Forumlar
MisteR

AnathemA

Çalışkan Üye
güncellemelerle birlikte yeni savaşçı birimleri eklenmesi çok güzel. ama bu birimler görüntü dışında bir işe yaramıyor. çoğu seviye 1'de. seviye 2 olanlar oldu ama malesef onlarda işe yaramıyor çünkü turnuvalarda ve bölgelerde aynı birimlerin seviye 3'leri var. çok üstünler...
seviye 3 olan birimler çok daha avantajlı olduğu için savaşlarda tercih sebebi oluyorlar. bu dengesizlik giderilse çok daha keyifli hale gelebilir savaşlar. hep aynı birimlerle savaşıyoruz oyun başından beri.

DeletedUser3

Guest
Sanıyorum bu bahsettiğiniz durum kendiliğinden terfiler geldikçe çözülecektir. 1-2 misafir ırk daha geçmesi gerekebilir. Bunun yanında şehrinizde hangi kadim mucizelerin olduğu da önem arz ediyor. Birim güçlerini, sağlıklarını ve savunmalarını artıran her kadim mucize savaş yapmak isteyen oyuncularımız için önemlidir.

DeletedUser770

Guest
Mrblar, browser üzerinden google playstore da oyunun mobil versiyonunu arattığımızda bulabiliyoruz ve bu linkteki sayfa geliyor. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innogames.elvenar ancak telefon ve tabletten direk playstore'a girip orada aratınca innogames'in diğer 4 oyunu geliyor fakat elvenar gelmiyor.

Soru 1: yukarda linkte belirttiğim oyun, elvenar'ın resmi sürümü değil mi? Yani bir yamuğa gelmeyelim :)
Soru 2: Uygulamayı 2 telefon (samsung galaxy s7 ve j2) ve asus tabletimde kurmayı denedim fakat "cihazınız bu uygulama için uyumlu değil" uyarısı aldım. Eğer oyunun android sürümü bu ise bizden ne tür bir cihaz istiyor? s20 falan mı? :)

DeletedUser3

Guest
Elvenar mobil şu an sadece İngiltere'de yayımlanmıştır. Bunu bir beta sunucu gibi görebilirsiniz mesela. Test edilip her şey tam anlamıyla güzel gittiği onaylanırsa diğer ülkelere de açılacaktır. Biraz daha beklemeniz gerekmektedir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.