• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Genel Sorunlar

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11

Guest
Merhaba Değerli Oyuncu Arkadaşlarım,

Oyun ve forum ile ilgili yaşadığınız tüm sorunları buraya yazabiliriz aynı zamanda genel bir tartışma konusu olarak kullanabiliriz.

Saygılarımla
MisteR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser829

Guest
Yeni topluluk yöneticisi hakkında bir bilgisi olan var mı acaba? Son durumu öğrenebilir miyiz?

DeletedUser11

Guest
Yeni topluluk yöneticisi hakkında bir bilgisi olan var mı acaba? Son durumu öğrenebilir miyiz?
Merhaba Değerli @brkyksk35,

Konu ile ilgili gerekli mercilerle iletişim sağlamaya çalışıyorum henüz bir bilgi verilmedi, şahsıma dönüş yapıldığında mutlaka sizlerle paylaşacağım.

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser

Guest
Ben biliyorum.
Berhudarol bey evlendi ve 30 dk. önce uçakla Lynden Pindling Uluslararası Havaalanına indi, Bahama adalarına dügün sonrası baloya gitmiş. :)
Bildiğim kadarıyla şu anda buraya 3 yönetici atandı, niçkleri açıklayamam, oyunu çözmeye çalışıyorlar, biraz zaman tanıyın onlara.:)

DeletedUser

Guest
Ufak bir düzeltme. 3 atanan yöneticisinden birisi oyunu çözemedi ve vazgeçti, oyun içinde yardımcı olmaya çalıştım ama sanırım sıkıcı geldi ona. Vazgeçmekle de haklı, bu işi yapabilmek için oyunu çözmek ile bitmiyor, oyunu sevmek de lazım. :(

DeletedUser11

Guest
Merhaba Değerli @Zaira,

Bilgi için teşekkürler.
Bir soru da ben sormak istiyorum müsaade ederseniz.
Yeni kurulacak ekip için bildiğim kadarıyla pozisyon açmak ve başvuru yapılması gerekiyordu bu sefer beklenmedik şekilde CoMa görevinden ayrıldı. Bu durumda olması gereken şey yeni bir CoMa atanıp onunda bizlere duyuru yapması gerekirdi. Bu işlerin sessiz sedasız yapılmaması gerektiğini düşünüyordum ta ki sizin söylediklerinize kadar...
Tek temennim umarım yeni ekip Berhudarol'u aratmaz.

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser

Guest
Merhaba Değerli @Zaira,

Bilgi için teşekkürler.
Bir soru da ben sormak istiyorum müsaade ederseniz.
Yeni kurulacak ekip için bildiğim kadarıyla pozisyon açmak ve başvuru yapılması gerekiyordu bu sefer beklenmedik şekilde CoMa görevinden ayrıldı. Bu durumda olması gereken şey yeni bir CoMa atanıp onunda bizlere duyuru yapması gerekirdi. Bu işlerin sessiz sedasız yapılmaması gerektiğini düşünüyordum ta ki sizin söylediklerinize kadar...
Tek temennim umarım yeni ekip Berhudarol'u aratmaz.

Saygılarımla,
MisteR.

MisteR, CoMa açık pozisyon yoluyla alınmaz, innogame kadrosunda çalışan birisi olacak, innogame kadrosunda çalışmak için innogame sayfasından başvurması lazım forumdan değil.
Yeni atanan CoMa eğer uygun görür ise açık pozisyon açarak forum için moderatör alımı yapar. Yani kaybolmayın Mister, buralarda olun herşey her an olabilir.:)

DeletedUser

Guest
zaira bu kadar bilgiye nasıl vakıfsın?
CoMa alımı ve açık pozisyon hakkında yabanci forumlardan biliyorum.
Yeni atananlar konusu soruyorsanız çok dikkatlıyım hepsi bu, görmek isteyen herkes benim gördüklerimi görür.

DeletedUser900

Guest
coma alımlarını linkedin den bende takip ediyorum bakıyorum arada bir ama 3 kişinin 1 i vazgeçti yazısını okuyunca dikkatten daha fazlası gerektiğini düşünmüştüm. Yanılmışım demek ki :)

DeletedUser829

Guest
Yeni yöneticiler bir yandan oyunu çözmeye çalışırken bir yandan da bizim ödülümüz olan elmasları yatırsa ne güzel olur mesela :)

DeletedUser11

Guest
MisteR, CoMa açık pozisyon yoluyla alınmaz, innogame kadrosunda çalışan birisi olacak, innogame kadrosunda çalışmak için innogame sayfasından başvurması lazım forumdan değil.
Yeni atanan CoMa eğer uygun görür ise açık pozisyon açarak forum için moderatör alımı yapar. Yani kaybolmayın Mister, buralarda olun herşey her an olabilir.:)
CoMa'ların açık pozisyon ile alınmadığını biliyorum zaten beni yanlış anladınız.
CoMa, Oyun&Forum Mod alımı için bize forum üzerinden duyuru yapardı şimdiki durumda da öyle olmasını beklerdim dedim.
Ben hep buralardayım güncel konuları yakın takibe aldım.

Saygılarımla
MisteR

Ben biliyorum.
Berhudarol bey evlendi ve 30 dk. önce uçakla Lynden Pindling Uluslararası Havaalanına indi, Bahama adalarına dügün sonrası baloya gitmiş. :)
Bildiğim kadarıyla şu anda buraya 3 yönetici atandı, niçkleri açıklayamam, oyunu çözmeye çalışıyorlar, biraz zaman tanıyın onlara.:)
bu iş o kadar kazandırıyormu ya :) bahama filan

DeletedUser902

Guest
"Yeni yöneticiler bir yandan oyunu çözmeye çalışırken bir yandan da bizim ödülümüz olan elmasları yatırsa ne güzel olur mesela :)"

Bu konuda ticket atarsanız elmaslarınız hemen yüklenecektir.
Sevgiler

DeletedUser700

Guest
Gündüz ve gece çiftliğinde Ambrose üretiyorum ama toplayamıyorum..bu yüzden ürettiklerimi atmak zorunda kalıyorum..neden acaba alttaki yazı okunmuyor kısaca bir şey anlayamadım..

DeletedUser295

Guest
Peri geçidinin kapasitesini geçtiğiniz içindir.Eğer geçidiniz düşükse onu yükseltin.Son seviyedeyse ambrossio harcayabileceğiniz araştırmaları açın.

DeletedUser11

Guest
Gündüz ve gece çiftliğinde Ambrose üretiyorum ama toplayamıyorum..bu yüzden ürettiklerimi atmak zorunda kalıyorum..neden acaba alttaki yazı okunmuyor kısaca bir şey anlayamadım..
Merhaba Değerli @dirtyworld,

Şu anda aynı sorun bende de mevcuttur.
Geçidi yükselttiğimizde sorun çözülecektir @Dreyar'ın dediği gibi. :)

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser295

Guest
Küçük de bir öneri:
Perilerin üretimleri rahat olduğu için gündüz ve gece çiftlik sayılarınızı en az 4 e çıkarırsanız perileri çok çabuk bitirip orklara hazırlanabilirsiniz.Orklar epey zorlayacak çünkü :)

DeletedUser11

Guest
Küçük de bir öneri:
Perilerin üretimleri rahat olduğu için gündüz ve gece çiftlik sayılarınızı en az 4 e çıkarırsanız perileri çok çabuk bitirip orklara hazırlanabilirsiniz.Orklar epey zorlayacak çünkü :)
Merhaba Değerli @Dreyar,

Ben de Orklar'dayım halen bitmedi inanılmaz zor bir ırk, mal talebi oldukça fazla ve üretime epey zaman ayırmak gerekiyor.
Değerli @dirtyworld,
Ayrıca Irklar için şehrimizde önceden biraz yer açmak gerekecek. Periler'i bitirdiğinizde Peri Geçidi'ni hemen silmeyin görev size onu sildirecek ve ödül verilecektir.

Saygılarımla
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.