• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Genel Sorunlar

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser903

Guest
Menu Kayboldu yardımcı olabilirseniz seevınırım bır eksıkmı var yoksa ben yalnıs bır yeremı tıkladım acaba

https://www.ssyukle.com/image/CSZ

CSY

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser903

Guest
Sankı bana orada komşuları ve arkadaşları gosteren bir menu vardı gibi geliyor

DeletedUser

Guest
Sankı bana orada komşuları ve arkadaşları gosteren bir menu vardı gibi geliyor
Oyunları karıştırdınız. Arkadaşları istiyorsanız bir yoldaşlığa başvuru yapın, avatarınızın altında yoldaşlık simgesi var, ona tıklayarak arkadaşları ziyaret edebilirsiniz, komşuları da haritada var, bölge açtığınız yerde, tek tek şehirlere tıklayarak binaları motive edebilirsiniz.

DeletedUser700

Guest
yaklaşık bir senedir oynuyorum elmas ödülü nasıl kazanılıyor hala çözebilmiş değilim....bu kadar zor olmamalı elmas almak

DeletedUser919

Guest
yeni başlayan kar etkinliği görevleri ingilizce olarak yazılı..türkçe dilinde değil..
Merhaba dirtyworld,

Konu tarafımızdan bilinmektedir ve çözülmektedir.
İlginize teşekkür ederiz
Ayrıca elmaslar forum etkinliklerinden kazanılmaktadır.
Keyifli oyunlar dileriz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1036

Guest
Bütün binaları kaldırıp köyümü tekrar düzenleme yapmak istiyorum, böyle bir imkan var mı? varsa lütfen bana bilgi verir misiniz. Nasıl yapılabildiği konusunda

DeletedUser284

Guest
Hasretle beklediğimiz yeni çağda sadece 1 adet şehir genişlemesi araştırması olması ne hoş değilmi:))) 457 genişleme limitide doldu. artık beleş genişlemede yok.
Bende o imkandan istiyorummmmm:rolleyes:

DeletedUser919

Guest
Bütün binaları kaldırıp köyümü tekrar düzenleme yapmak istiyorum, böyle bir imkan var mı? varsa lütfen bana bilgi verir misiniz. Nasıl yapılabildiği konusunda
Merhaba bodylanguage,

Böyle bir özelliğimiz ne yazık ki yoktur.
Konu ile ilgili öneriniz var ise Şubat 2018 - Süper Öneri Sunumları konusuna yazabilirsiniz.

Bende istiyorum onu:( varsa böyle bir imkan lütfen banada bilgi verin.
Merhaba figfig,

Ne yazık ki böyle bir özellik yoktur.

Hasretle beklediğimiz yeni çağda sadece 1 adet şehir genişlemesi araştırması olması ne hoş değilmi:))) 457 genişleme limitide doldu. artık beleş genişlemede yok.
Bende o imkandan istiyorummmmm:rolleyes:
Merhaba dre4m,

Elementaller ile ilgili görüşlerinizi Elementaller Yorumları konusuna yazabilirsiniz.
Her birini tek tek titizlikle okuyup değerlendirmeye alacağız.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser700

Guest
oyunumda bildirim kutucukları yok oldu..mesela oyunun üst kısmında ki bildirim kutucuklar ve oyunun altındaki kutucuklar ve görevler kutucuğu yok oldu o kısımlara gelince sadece yazısı çıkıyor içerik belli olmuyor oyunun kendisinde bir sorun var sanırım

DeletedUser919

Guest
oyunumda bildirim kutucukları yok oldu..mesela oyunun üst kısmında ki bildirim kutucuklar ve oyunun altındaki kutucuklar ve görevler kutucuğu yok oldu o kısımlara gelince sadece yazısı çıkıyor içerik belli olmuyor oyunun kendisinde bir sorun var sanırım
Merhaba dirtyworld,

Sorun yaşadığınız için üzgünüz.
Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için destek sistemi üzerinden ticket açarak bize ulaşabilir misiniz?

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser700

Guest
Merhabalar...2 sorum olacak
1- bilgelik mantarı almam için ork gübresi alıması gerekiyor araştırdım bulamadım ork gübresi nasıl alınıyor?
2- Ork nasıl alınıyor ? onuda bulamadım

DeletedUser1050

Guest
1- bilgelik mantarı almam için ork gübresi alıması gerekiyor araştırdım bulamadım ork gübresi nasıl alınıyor?

Cevaplar:

1- Ork Toplanma Üssü'nü kurman gerekiyor. Orada gübre üretimine başlayabilirsin.
2- Ork üretebilmen için Silah Depon en az seviye 20 olmalıdır. Silah depolarında ork üretebilirsin.

DeletedUser700

Guest
Cevaplar:

1- Ork Toplanma Üssü'nü kurman gerekiyor. Orada gübre üretimine başlayabilirsin.
2- Ork üretebilmen için Silah Depon en az seviye 20 olmalıdır. Silah depolarında ork üretebilirsin.

DeletedUser919

Guest
Merhaba dirtyworld,

Bilgelik Mantarı üretimi yapabilmek için Gübre gereklidir. Gübre ise Ork Toplanma Üssü'nde üretilmektedir.
Ork üretimi yapabilmek için Silah Depomuzun 20. seviyeye gelmiş olması gerekmektedir. Bu seviyeden sonra 4 farklı üretim saatlerinde Ork üretimi yapabilirsiniz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser295

Guest
Merhabalar,bugün birkaç kez sohbet bağlantısında problem yaşıyorum.Attığım mesajı gönderince,bağlantı kurulamadı uyarısı geliyor ve sonra mesaj göndermek isterken gitmiyor.Oyunu tekrar yenilemek zorunda kalıyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.