• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Genel Sorunlar

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

oracleofelves

Özel Üye
Yanlış veya doğru siz hakim değilsiniz.Cellat hiç değilsiniz. Kafa kesmeye mi soyundunuz? ülkemizde durum zaten hırsızlar kadın dövenler dolandırıcılar çocuk tacizcileri çocuk gelinlerden geçilmiyor.

Kişiliğinizi, karakterinizi bilemem. kaç gündür susuyorum ama verdiğiniz örnekler çok rahatsız edici hâle gelmeye başladı. Tartışma platformunda olsak neyse.. Milleti bilemesem de ben burada gerçek hayattan uzaklaşmaya keyif alarak oyun oynamaya geliyorum. Benim gibi olan bir sürü kişi olduğuna da eminim. sizlerden ricam durmanız gereken yeri bilin lütfen.
Ben burada kimseye haddini bildirmeye ya da laf sokmaya gelmedim ancak rahatsızlık verici boyutlara taşıyorsunuz olayları rica ediyorum. Bu konu kapansın.

DeletedUser284

Guest
Selam arkadaşlar.... Yaklaşık 3 senedir severek oynadığım bu oyunda, çok kez istismara, engellemelere, iftiralar uğradım. Yaşım ve aldığım terbiye gereği çoğuna cevap vermedim.
Öğrenci harclığımdan artırarak az da olsa elmas aldım. Çok fazla multi hesap açmaya ve onları geliştirmeye vaktim olmadı malesef. Memur bir ailenin çocuğu olduğum için bizim evde yardımcımız yok. Okuldan artan zamanlarda ev işlerine anneme ben yardımcı olmak zorundayım:)
Oyunda hiç sevgilim olmadı... Kimsenin birliğine ajan sokmadım. Hiç kimseye iftira atmadım.. Kendi halimde oyunun gidişatına göre oyunumu oynadım:)
Buna rağmen hep hedef tahtası oldum. Zira bazıları kendi abartılı hırslarını ve bu uğurda hiç çekinmeden yaptıkları kural ihlallerini haklı göstermek adına çamur at izi kalsın mantığından bir türlü vazgecemedi:)
Bugün geldiğimiz durumun ne kadar çirkinleştiğini ,bir oyun uğruna insanların kişilikllerinden ne denli taviz verdiklerini görünce..artık bu ortam içinde olmak istemediğime karar verdim.
Tanıdığım tanımadığım herkesten, eğer bir kusurum ve hatam olduysa özür dilerim..
Üzerimde hakkı olanlar hakkını helal etsin Lütfen!
Sizlere keyifli oyunlar arkadaşlar..

Pann

Eski Ekip Üyesi
Arkadaşlar gerçekten yazdıklarınızı üzülerek takip ediyorum. Elvenar'a ilk geldiğimde her şeyden önce çok saygılı ve farklı bir oyuncu kitlesi olduğunu düşünmüştüm. Bu söylediklerimi de herhangi bir kitleyi veya oyuncuyu işaret ederek yazmıyorum, düşüncelerinizi her zaman için buraya yazabilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz ama bunu belirli bir saygı çerçevesinde yapmanızı tercih ederim, ve burada dönen tartışmanın çok hoşuma gitmediğini de bilmenizi istiyorum.
Bunu son kez yazacağım, eğer oyun ile ilgili bir bildirimde bulunmak istiyorsanız bunu ticket açarak yapabilirsiniz ve yapmalısınız. Size bu kadar kolay ve net bir yol sunuyorum.
Aranızda dönen tartışmaya son vermek adına da bu başlığı artık kapatıyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.