• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Genel Sorunlar

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser295

Guest
Ddosçular buraya da mi üşüşmüş youtube yetmedi elvenarı mi buldunuz :D

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Kuralların netliği gözlerimi yaşarttı. Buradaki yorumlardan kuralların netliğinin meyvelerini de görebiliyoruz.

DeletedUser1145

Guest
Ben artık forumda bişey yazmayacagım ne burdan ne özelden kaldı 6 günüm bu süre zarfında yetkililerin birşey yapıp yapmadığını görmek için girip bakacagım foruma 6. Günün sonunda burdaki hesabımıda oyundaki hesabımıda ticket açıp iptal edeceğim tabi ticket ta yöneticileride şikayet edeceğim çünkü burda bunun yasak olduğunu söyleyip gerekli girişimi yapmayan helede forumda açık açık itirafta bulunanlar varken bile gerekeni yapmayanlardanda şikayetçi olacagım bu böyle biline burdan şunuda söyliyim hiç bir oyuncudan şuana kadar şikayetçi olmadım son günde olmayacagım multi hesap kullanları onlar benden daha iyi biliyor o yüzden hiç birinizin ispiyoncusu olmayacagım :))

DeletedUser1078

Guest
Bir “destek hesabı” kullanmak yasaktır. Bu durum, hesaplar aynı kullanıcıya ait olmasa bile; bir hesabın bir başka hesaba rutin olarak dengesiz şekilde kaynak (kaynaklar, bilgi puanları vb.) aktarması şeklinde tanımlanmıştır.
yanlar2.JPG

DeletedUser1145

Guest
:) çok güzel bir örnekleme yapmışsın teşekkürler bunun gibi okadar çok örnek varki ama gel görki yaptıkları yanlarına kar kalıyor eeeee ne de olsa ara sır elmas alıyorlarmış yaaa rüşvet hesabı :) sus payı oluyor herhalde

DeletedUser1145

Guest
Yazmama kararı almıştım ama en azından son günüme kadar yazacam burdan....
Bu arada sen evet evet sen seninde desteğini bekliyoruz susuyorsun sende bu aralar :)

DeletedUser1145

Guest
Bir “destek hesabı” kullanmak yasaktır. Bu durum, hesaplar aynı kullanıcıya ait olmasa bile; bir hesabın bir başka hesaba rutin olarak dengesiz şekilde kaynak (kaynaklar, bilgi puanları vb.) aktarması şeklinde tanımlanmıştır.
1592 adlı eklentiyi görüntüle

Bu dediğini sıralamalarda son zamanlarda en iyi çıkış yapan puanı yüksek arkadaşlarımızdan bazıları okadar çok yaptıki tabi sözüm hepsine değil alınlarının teriyler yapanlarda vardır ama bildiğim öyle hesaplar varki tamda bu dediğini yaptılar ve ekstra ekstralarını :)) ama ne oldu yaptıkları yanlarına kar kaldı bide utanmadan pişkin pişkin suçmu bu diyorlar onlar olmasa erzak sıkıntısı olurmuş kıtlık olurmuş elvenarda :)) sonra onlar olmasa cari açık artarmış enflasyon yükselirmiş elmas alımları düşermiş kısacası insanlık açlıktan telef olumuş iyiki onlar var :))

DeletedUser1078

Guest
Bizim niyetimiz üzüm yemek, bağcıyı dövmek değil yastar:) Rekabete teşvik edilince çokca ya da ?? biraz dürüstlük lazım mı???!!! Madem ki konu açıldı ve çok oyuncu bu rekabeti haksız buluyor, bu isteğe boynumuz kıldan ince der eğiliriz:)
Değerli sponsorlarımızı kızdırmak pahasına adil yarışa varız:))
Ayrıca bizim muhatabımız burda yönetim kadrosunda bulunan arkadaşlarımızı zor durumda bırakmamak adına, https://www.innogames.com/company/contact/ dır....
Bunu 17 Ekim 2017 saat 11.23 de başardık. Gene olur. Neden olmasın ki:)

DeletedUser1145

Guest
Serverin 90% yan hesap kullanıyorlar, şikayet edelim birbirimizi kalan 10% kısmı mutlu yaşayıp geçinsinler .

Ülkede hırsızların sayısı çoğalınca, tecavüzcülerin sayısı artınca, katiller çoğalınca da böylemi diyecegiz amann boşverin sayıları çoğaldı onları içeri atarsak canımız sıkıldı bırakın bizlerle birlikte yaşasınlarmı diyecez :)))

Tristeria yanlış yanlıştır bu yanlışı çok fazla kişi yaptı diye yanlışa doğrumu diyelim ¿

Ülkede hırsızların sayısı çoğalınca, tecavüzcülerin sayısı artınca, katiller çoğalınca da böylemi diyecegiz amann boşverin sayıları çoğaldı onları içeri atarsak canımız sıkıldı bırakın bizlerle birlikte yaşasınlarmı diyecez :)))

Tristeria yanlış yanlıştır bu yanlışı çok fazla kişi yaptı diye yanlışa doğrumu diyelim ¿

Yok siz devam zaten bu konu beni artık ilgilendirmiyor , ben kadimleri tamamlayacak kadar yeterince bp turnuvadan kazanıyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.