• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Müzik Günleri Görevleri

• Konuyu başlatan DeletedUser1100
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1100

Guest
10 gün sürmez zaten. 30 adet araştırma puanı sonra keşif açılacak.
bu arada dilenmek gibi olsun turnuvayı tamamlayamıyorum parşomen ve çelik lazım :(
tekliflerim var 4. çağın başındayım. yanlış hatırlamıyorsam 40 günde bu hale geldim :D
Aktif bir birliğin varsa mal elde etme görevleri kolay olur. Birliğin yoksa bana oyun içi mesaj atabilirsin

oracleofelves

Özel Üye
Aktif bir birliğin varsa mal elde etme görevleri kolay olur. Birliğin yoksa bana oyun içi mesaj atabilirsin
trjjr yok oyunda oracleofelves sen mesaj atabilirsin ya da direkt tüccardan bulabilirsin tekliflerimi. bu arada birliğim var ama savaşmayı pek iyi bilmiyorum.
kılıç dansçısı 756
okçu 808
büyücü 296
treant 296
golem 330
kerberos 328

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Mallarına güvenerek hiçbir şey yapamazsın zaten. Mallar tamamlayıcı unsur. Asıl ihtiyacın olan şey asker üretmek. Hangi çağda, hangi puanda olursan ol üretebildiğin askerlerle her savaşı kazanabilirsin. Turnuva için de geçerli. Tabii turnuvada bazı yerlerde bazı özel durumlar var. Yazmıştım sanki ben onları bugün forumda bir yere ama...

Dünyadaki herkesin teklifleri görünmüyor Tüccar'da. Şehrinden belirli bir uzaklıktaki bölgeye kadar tüccar tekliflerini görebiliyorsun + yoldaşlığındakilerin tekliflerini görebiliyorsun. Dünya Haritası üzerinde henüz keşfetmediğin bir şehir varsa onun teklifleri sana +%50 daha pahalıya patlıyor. Yani birisi 100 kalas verip 100 çelik istemişse senin 150 çelik vermen gerekiyor o teklifi kabul edebilmek için.

Yoldaşlık konusuna gelince de... Ben bir senedir sayısız yoldaşlıkta bulundum, aralarından sadece iki tanesine aktif diyebilirim. Dırdırcılar Hanı yoldaşlığı ve şu anda bulunduğum yoldaşlık olan Platin Ejder. Yoldaşlık sırasının yüksek olması falan hiçbir şey ifade etmiyor. Puanı yüksek olan yoldaşlıklar hep oyun yeni açıldığında başlamış olan oyuncular.

Ve de bu oyunda asker sayın değil, BİRLİK sayın önemli. Asker sayısını görmezden gelebilirsin. Merak ettiğin bir şeyler olduğunda da forumda uygun bir yere konu açarsan mutlaka görüp cevaplayacağımdır.

Son düzenleme:

oracleofelves

Özel Üye
o mesaji yazdıktan sonra bütün askerleri değişik formasyonlarda denedim 5 askeri kalıp beni yeniyor sürekli bazılarında daha fazla askerle.
puan ile alakası yok
söyle bana mesela ben bunları nasıl yeneyim nasıl bir sırayla

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    147,5 KB · Görüntüleme: 89

oracleofelves

Özel Üye
Yoldaşlık konusuna gelince de... Ben bir senedir sayısız yoldaşlıkta bulundum, aralarından sadece iki tanesine aktif diyebilirim. Dırdırcılar Hanı yoldaşlığı ve şu anda bulunduğum yoldaşlık olan Platin Ejder. Yoldaşlık sırasının yüksek olması falan hiçbir şey ifade etmiyor. Puanı yüksek olan yoldaşlıklar hep oyun yeni açıldığında başlamış olan oyuncular.

evet ben neredeyse sürekli online im. her fırsatta giriyorum ama yüksek seviyede olanlar basıyorlar inşaata bazen 1 gün boyunca girmedikleri oluyor. girdiklerinde de 5-10 dakikada çıkıveriyorlar. ifrit oluyorum o konuya

TheMeibo

Tecrübeli Üye
o mesaji yazdıktan sonra bütün askerleri değişik formasyonlarda denedim 5 askeri kalıp beni yeniyor sürekli bazılarında daha fazla askerle.
puan ile alakası yok
söyle bana mesela ben bunları nasıl yeneyim nasıl bir sırayla

Full büyücü gönderebilirsin. Elflerin büyücülerinin menzili de kısa tabii, insanlarınki gibi değil. Bu yüzden biraz kaybın da olur. Tavsiyem full büyücü seçip EL İLE savaşman. İlk önce okçuyu, sonra büyücüyü indirirsin ve gerisi zaten kolay. Senin büyücüler, Ağır Menzilli askerlerden %50 az hasar alıyorlar. %60 da fazla vuruyorlarmış. Daha da önemlisi büyücülerinin vurduğu rakipler 2 tur boyunca %50 az vuruyormuş.

Wiki - Birimler

Ve de bak bana attığın ekran görüntüsündeki Eşkıya(okçu)'nın büyücülere karşı hiç gücü yok. Okçular doğal olarak büyücülere karşı çok güçlü olmalarına rağmen senin karşına çıkan Eşkıyaların büyücülere karşı vurduğu hasar fazladan %10, büyücülerden aldığı hasar da -%10. Bu gibi şeyleri incelersen savaşlar çok daha kolaylaşıyor. Wiki bayağı işe yarıyor bu durumda.

Son düzenleme:

oracleofelves

Özel Üye
bir önceki mobile etkinlikte acı bir şekilde tecrübe ettim. çağın ilk araştırması olan kaşif teknolojisini geliştirmeden ödülü alırsanız bir önceki çağa ait oluyor.

ödülü aldığınız andan sonra bir daha gelişmiyor.
bir önceki mobile etkinlikte acı bir şekilde tecrübe ettim. çağın ilk araştırması olan kaşif teknolojisini geliştirmeden ödülü alırsanız bir önceki çağa ait oluyor.

ödülü aldığınız andan sonra bir daha gelişmiyor.

10 gün sürmez demiştim sabah 06:00 sularında kontrol ettim kaşifler görevinden sonra 4. çağ ödülü olarak değişti

oracleofelves

Özel Üye

hadi aktifler biraraya gelelim :D

23. görevde başka bir kişi diyor ya. HAH işte o kişi ben olabilirim:D

gel takıma ayıpsın

oracleofelves

Özel Üye
ne kadar aktifsiniz. bütün oyuncular her allahın günü takım yardımı yapıyor mu.
herkes turnuvalara katılıyor mu
güclü oyuncular karşılıksız malzeme yardımı yapıyor mu
dedeman ve mezitha olmasa 43 günde bu hale gelemezdim. benim üretimler devede kulak