• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v0.28

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme v0.28

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Yarın gelecek olan güncellememiz olan v0.28 ile birlikte oyunumuza ikinci bir büyük yenilik eklenecektir: Kadim Mucizeler!
Bununla birlikte bazı dengeleyici değişiklikler, geliştirmeler ve yine pek çok sayıda hata düzeltmesi bulunacaktır. Sürüm notlarını aşağıda bulabilirsiniz.

New_Features_TR.png

• Kadim Mucizeler artık sizlerle! Kadim Mucizeler hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Tüm cüce yapıları için sesler eklendi.
  • Cüce geçidi araştırmasını açanlar için yeni oyuncu portreleri eklendi.

Balance_Changes_TR.png

• Tekrar edilebilen görevlerden mal elde edebilmenin önüne geçildi. Bunun sebebi potansiyel kötüye kullanımları engellemektir.
Improvements_TR.png

• Dünya haritasına bazı grafiksel geliştirmeler eklendi.
  • Özellikle yavaş bilgisayarlar için, oyunun genel ayarlar kısmı altına bazı grafik ayarları ekledik. Bunların performans iyileştirmesi sunacağını düşünüyoruz.
  • Oyunun hikayesi ile daha uyumlu olması adına 'Çelik Golem' bundan sonra 'Granit Golem' olarak adlandırılacaktır.
Bug_Fixes_TR.png
  • Konutlar ve granit madeni, siz oyundayken bundan sonra üretime başlamaları için sayfayı yenilemenize gerek duymayacak.
  • Savaşlar sırasında alınan dahili hata düzeltildi.
  • Savaş ekranı bundan sonra daha küçük çözünürlüklerde bile daha rahat görünür olacak.
  • Sohbet ederken bundan sonra her mesajın üzerinde tarih belirmeyecek.
  • Yapıları ve sokakları taşıyıp başka yapıların üzerlerine koymaya çalıştığınızda ortaya çıkan dahili hata giderildi.
  • Yapılar geliştirilirken, artık garip bir şekilde yer değiştirmeyecekler.
  • Şehrinize dönmenizi sağlayan kısa yol tuşu olan (C) artık bazı menülerin kapanmasına sebep olmayacak.
  • Bölge türleri ve o bölgedeki tamamlanmış karşılaşma sayıları yeniden görülebilir oldu.
  • Diğer şehirleri ziyaret ettikten sonra dünya haritası artık mavi renk almayacak.
  • Savaşlarda birimler ile ilgili çıkan bilgilendirme kutucuklarındaki değerler daha bir tutarlı hale getirildi.
  • Birim resmindeki bilgilendirme ikonuna tıklamak, tekrardan birim ile ilgili bilgilendirme ekranının açılmasını sağlayacak.
  • Oyunun eğitim görevlerinde bundan sonra kısa yol tuşları kullanılamayacak.
  • Keşifleri elmas ile bitirdiğinizde, başka bölgeyi daha hemen keşfedebilir olursunuz.
  • Bir geliştirmeyi iptal etmeye çalıştığınızda çıkan hata giderilmiştir.
  • Kalıntıların sağladığı üretim artışları tekrar doğru şekilde yuvarlandı.
  • Üretim yapmayan granit madenlerindeki bilgilendirme kutucuğu düzeltildi.
  • Granit toplamanız istenilen görevleri, granit toplayarak artık düzgün bir biçimde tamamlayabileceksiniz.
  • Şehirlerdeki yakınlaşma/uzaklaşma özelliği tekrardan doğru olarak çalışmaktadır.
  • Haritadaki bazı görsel hatalar düzeltildi.
  • Bazı durumlarda yoldaşlığınızdaki bir oyuncuyu tekrardan yoldaşlığınıza davet edebiliyordunuz. Bu hata düzeltildi.
  • Üretim yapmayan yapılara ait animasyonların yürütülmesi ile ilgili hata düzeltildi.
  • Birden fazla komşu ziyareti sonrası, yapı grafikleri bundan sonra kaybolmayacak.
Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

Durum
Konu yanıtlara kapalı.