• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. Doğru söylüyorsun.. kodu basittir illaki ben kod olarak değil fikir olarak söylemiştim onu.. ticaret merkezinden bir sürü geçit kazancı biriktirdim depomda belki 150 tane vardır ama kule pek geçit kazancı da vermiyor bana.. biz bunun nedenini bu şekilde bulamayız bence sadece şans : )

DeletedUser1113

Guest
sizin yazıları okuyunca saydım da 13 tanede bende cüce zırhı varmış niyeyse saklamışım anları zor gelen turnuvalarda gıdım gıdım kullanıyorum
bazen cimri oluyorum nedense
neyse yenikleri beğendim ama eserler ortak olarak hem kuşlar hem ayılarda kullanılsa bence de iyi olur sadece kuş için olması eksik olmuş
kolisavra nın yazdığına katılıyorum

DNDR-ASR

Süper Üye
sizin yazıları okuyunca saydım da 13 tanede bende cüce zırhı varmış niyeyse saklamışım anları zor gelen turnuvalarda gıdım gıdım kullanıyorum
bazen cimri oluyorum nedense
neyse yenikleri beğendim ama eserler ortak olarak hem kuşlar hem ayılarda kullanılsa bence de iyi olur sadece kuş için olması eksik olmuş
kolisavra nın yazdığına katılıyorum

6 hafta bu olur bir sonraki 6 hafta o olur yalnız gereksiz diye satılan eserlere yazık oldu

Raithen

Özel Üye
Eserler umduğumdan fazla sandıkta yer alıyordu hoşuma gitti.. hatta epik sandık yakaladım bir tane, en yüksek şans kuş eserindeydi ama şansa yapı ışınlama çıktı.. Buna rağmen %5 ten bir tane yükseltme yakaladım.. sizde durumlar nedir var mı birden fazla alan..

Invasion

Meşhur Üye
şimdi değerli yöneticilere bir sorum olacak güzel kuleye ödüller konuldu iyi oldu güzel oldu eser yada büyülü çıkma oranlarıda ortada onada amenna.Başıma an itibariyle şimdi geldi gülelim mi ağlayalım mı karar veremedim. Kulede ilk katın sonuna geldim 3 bölüm sonu eser çıkma şansı olan sandık ve inanmıyacaksınız belki 7 büyülü sandık çıktı daha ilk bölümden 10 sandık.Ne aldın diye sorarsanız bir iki sandık elmas kalanı geçit kazancı toplam 10 sandık ki 7si büyülü bunlarda eser çıkmaycaksa yada neye göre bu sistem veriyorsa çözemedim ne gereği varda konuldu diye sormadan edemiyorum. Heralde bir katta 7 büyülü sandıklada rekor kırdım diye düşünüyorum :)

Invasion

Meşhur Üye
evet kaldığımız yerden devam 3. kattayım 6 büyülü sandık daha geldi toplam13 büyülü sandık ve bölüm sonu sandıkları saymıyorum,elde var hiç bişey komedi gibi :) pardon haklarını yemeyelim bir adet büyülü atölye verdi nasıl olduysa...

Son düzenleme:

DNDR-ASR

Süper Üye
Eserler umduğumdan fazla sandıkta yer alıyordu hoşuma gitti.. hatta epik sandık yakaladım bir tane, en yüksek şans kuş eserindeydi ama şansa yapı ışınlama çıktı.. Buna rağmen %5 ten bir tane yükseltme yakaladım.. sizde durumlar nedir var mı birden fazla alan..

bu hafta henüz kuleye bakmadım, geçen hafta 1 eser geldi (ama yardımcı olduğum hesaplara daha fazla geldiği de oldu çıkıyor yani baya) şimdiye kadar gördüğüm oranda devam ederse 6 haftada sanırım çoğu kişi bir kuşu daha son seviyeye getirebilir

benim anlamadığım 1 tane daha ateş anka edinebilecek miyiz şimdiye kadar ustalıkta hiç denk gelmedim diğer kuşlar da pek ilgimi çekmiyor iyiler hoşlar ama onlara yem harcamam ama eğer mümkünse bir ateş anka kuşu daha sahip olma fikri heyecan verici (dediğim gibi oluyor mu olmuyor mu anlamadım)

Rosalinda

Aktif Üye
bu hafta henüz kuleye bakmadım, geçen hafta 1 eser geldi (ama yardımcı olduğum hesaplara daha fazla geldiği de oldu çıkıyor yani baya) şimdiye kadar gördüğüm oranda devam ederse 6 haftada sanırım çoğu kişi bir kuşu daha son seviyeye getirebilir

benim anlamadığım 1 tane daha ateş anka edinebilecek miyiz şimdiye kadar ustalıkta hiç denk gelmedim diğer kuşlar da pek ilgimi çekmiyor iyiler hoşlar ama onlara yem harcamam ama eğer mümkünse bir ateş anka kuşu daha sahip olma fikri heyecan verici (dediğim gibi oluyor mu olmuyor mu anlamadım)
envanterinde veya şehrinde bu etkinlik yapılarından varsa ustalıkta çıkmıyormuş. 2. yapısı olanlar büyük ihtimal etkinlik sırasında kazanmışlardır.

Rosalinda

Aktif Üye
bu etkinlik çoğu kişiyi memnun etmeyecek bence. benim bir çok hesabım var. birisine şimdiye kadar 4 tane çıktı ama diğerlerine 1 tane bile çıkmadı. tamamen şansa bağlı ve eserler tamamlanacak mı belli bile değil. Eserleri ustalıkta vermeliler bence tabi alabileceğimiz şekilde, ay ayısı etkinliğindeki gibi 2 eser ile başka bir eseri almak gibi değil.

DNDR-ASR

Süper Üye
envanterinde veya şehrinde bu etkinlik yapılarından varsa ustalıkta çıkmıyormuş

Bunu öğrenmek istiyordum o zaman benim için de anlamı yok

Ama anka kuşu olmayanlar için önemli bir fırsat bu uygulama süresince kuleyi boş geçmesinler tamamlanmasa bile hiç yoktan iyidir

Son düzenleme:

DNDR-ASR

Süper Üye
bu etkinlik çoğu kişiyi memnun etmeyecek bence. benim bir çok hesabım var. birisine şimdiye kadar 4 tane çıktı ama diğerlerine 1 tane bile çıkmadı. tamamen şansa bağlı ve eserler tamamlanacak mı belli bile değil. Eserleri ustalıkta vermeliler bence tabi alabileceğimiz şekilde, ay ayısı etkinliğindeki gibi 2 eser ile başka bir eseri almak gibi değil.

Ustalıktan eser vermek için 20 katalizör falan isterler herhalde aşağısı kurtarmaz o da çoğu kişinin işine gelmez açıkçası ateş anka hadi birde boz ayı hariç bence değmez de

Eser verip eser alma mantıklıydı kısa bir süre ve kısıtlı şekilde oldu

herhangi bir eseri başka bir eser ile değiştirebileceğimiz tekliflerin ustalığa eklenmesi güzel olurdu

Rünler de ziyan oluyor böyle biten kadimlerin rünlerini bir şekilde kırıp kullanabilmeliyiz ya da böyle 3e 1 ustalık takasları da olabilir bir şekilde o rünler kullanılabilise keşke

Invasion

Meşhur Üye
Arkadaşlar ben daha öncede yetkikilere maruzatımı bildirmiştim.En son ateş anka kuşu etkinliğinin üzerinden ne kadar geçti ? sorarım sizlere.
Elinde bu yapıdan olanların kule ve turnuva başarısı ortada, katkısını kimse inkar edemez.Sayısaldan büyük ikramiye çıkma şansı kadar olan kuş eseri değil,etkinliğini istedik çalışıp gece gündüz demeden üretip, görevlerini yapıp hak ederek almak istedik.Etkinliği güzelce yapılır parça eksiği olan kule yada macerada tamamlar .Yukarılardaki mesajım okuduysanız ne demek istediğim yada ne istediğimiz yeterince aşikardır.

Rosalinda

Aktif Üye
herhangi bir eseri başka bir eser ile değiştirebileceğimiz tekliflerin ustalığa eklenmesi güzel olurdu
bu mantıklı ama geçen sefer 2 taneye 1 tane veriyordu 1 etkinlikte zaten en fazla 10 çok şanslıysak 11 tane eser alabiliyoruz. o da 5 eser oluyor. yarım kalan yapıda çok işe yaramıyor. aslında bu eserler her yapı için farklı olacağına hepsi için aynı olsa herkes elinde olan eseri kullanırdı.

Raithen

Özel Üye
Benim eser 2 oldu bu hafta.. iki haftada birer tane alabildim.. her hafta bir tane gelirse bile gayet iyi olur diye düşünüyorum ben.. @Invasion daha erken bence karaları yakmak için.. iki haftada 4 tane alan arkadaş olmuş yukarıda.. gerçi o da memnun değil : )) 6. Hafta sonunu bekleyelim derim..

DNDR-ASR

Süper Üye
bu mantıklı ama geçen sefer 2 taneye 1 tane veriyordu 1 etkinlikte zaten en fazla 10 çok şanslıysak 11 tane eser alabiliyoruz. o da 5 eser oluyor. yarım kalan yapıda çok işe yaramıyor. aslında bu eserler her yapı için farklı olacağına hepsi için aynı olsa herkes elinde olan eseri kullanırdı.

tek tip eser işi olmaz ben de onu düşündüm ama olacak bir şey değil

ama

sadece belirli bir eseri değil herhangi bir eseri değiştirebileceğimiz teklifler olursa 2e 1 hatta 3e 1 de olsa fark etmez satmaktan iyidir

etkinliğini istedik çalışıp gece gündüz demeden üretip, görevlerini yapıp hak ederek almak istedik.Etkinliği güzelce yapılır

Ateş anka benzeri ödülü olan bir etkinliğe kimse hayır demez zaten hadi inşallah :)

Rosalinda

Aktif Üye
Benim eser 2 oldu bu hafta.. iki haftada birer tane alabildim.. her hafta bir tane gelirse bile gayet iyi olur diye düşünüyorum ben.. @Invasion daha erken bence karaları yakmak için.. iki haftada 4 tane alan arkadaş olmuş yukarıda.. gerçi o da memnun değil : )) 6. Hafta sonunu bekleyelim derim..
benim bu hesaba 4 tane çıktıda sonraki haftanın garantisi yok :) beta da zaten eski haline döndü kule, çok nazlı yapımcılar oynayanların isteklerini geç yerine getiriyorlar.

Virtus

Özel Üye
Rünler de ziyan oluyor böyle biten kadimlerin rünlerini bir şekilde kırıp kullanabilmeliyiz ya da böyle 3e 1 ustalık takasları da olabilir bir şekilde o rünler kullanılabilise keşke

@Kubrick bu fikrin temelini iyi doldurursan buradan güzel, yaratıcı bir öneri çıkabilir. Bizde seve seve iletiriz. Bunu bir düşünmelisin.

Invasion

Meşhur Üye
@Invasion daha erken bence karaları yakmak için..
Arkadaşlar benmi anlatamadım derdimi yada kimse beni anlamak istemiyormu ? 2 kule bitmiş en az 20 sandık açmışım 0 eser diyorum diğer taraftan şans deniyor. Benim şansla ne işim var bu oyuna online olarak zaman veriyorum emek veriyorum karşılığınıda almak istemem doğal değilmi? şans oyunu oynasam rulet poker yada okey oyunu oynardım.