• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Sonsuzluk Kulesi Ödülleri Yorumları

Raithen

Özel Üye
Başka bir şey istesen olacakmış.. : )

3D2A52C9-2E64-4E9F-9173-25ED09965BC0.jpeg

Invasion

Meşhur Üye
öyle deme rai o bile lütuf naza çekiliyor haftalarca akedemiye gelmiyor elimdeki 310 bin büyü parçasını sırf mistik cisim için gereksiz şeylerle harcamaya çalışıyorum ama bitmiyor kule sağolsun final sandıklarından büyü parçası vererek açığı kapatıyor :)

Raithen

Özel Üye
Sen mi bir adım gitsen acaba : ) şaka bir yana gelmiyorsa haklısın tabi isyanında.. takılıyorum ben sana biliyorsun.. düşüncelerimizi iletirler bir elbet ilgili yerlere.. Ama çok fazla kuş çıkmayacağı da belliydi beklentinizi küçük tutun konuştuk bunlari : )

öyle deme rai o bile lütuf naza çekiliyor haftalarca akedemiye gelmiyor elimdeki 310 bin büyü parçasını sırf mistik cisim için gereksiz şeylerle harcamaya çalışıyorum
Yanlış yapıyorsunuz İnvasion bey, Rai arkadaşınızdan isteyin bu konuda size yardımcı olabilir tam bugün yoldaşlıkta genel mesajı yazdım ustalık nasıl doğru kullanılır, sizinle paylaşsın bir sakıncası yok faydalı bilgilerle paylaşmak. Tabi ctrl+c yapmasın benim yazı hatalarımı düzeltsin. :)

Invasion

Meşhur Üye
Teşekkür ederim Tristeria Hnm. tabiki faydalanmak isterim.Ayrıca belirtmeden geçemiyecem yeni profil fotoğrafınızı çok beğendim.. :)

isbara

Çalışkan Üye
o degilde burda bazı arkadaslar kendilerine kuleden fazlaca büyülü ev ve atolye çıktığını söylediklerinden beri; kuleden ev ve atolye çıkmıyor 3 aydır ,3 hesapla oynuyorum. yapımcılara durum iletilince muslukları kestiler galiba. ayrıca artık gizemli sandıkta çıkmıyor çıksada içi boş olan mavi sandık çıkıyor. bence kuleye bi ayar çekilmeli,; şöyle olsa kule 3 bölüm,her bölümde 4 kapı var. her kapıda 1 gizemli sandık garanti verilse. her bölümüm ilk iki kapısında mavi garanti verilse ( sarı ve mor şansa bırakılsa) her bölümün 3. kapısında sarı, 4. kapısında mor gizemli sandık garanti verilse. işin içinden en azından sandık çıkma olayı şansa bırakılmasa. veya mavi sandıklarada cüce zırhı konsa... kule bu gidişle sadece büyü parçası veren bi yer olmasa...

Merhaba,

Ekran görüntüsü 08-12-2021 14.59.57.png

Burada berrak şişeler vardı nereye kaybolmuş, sessizce gelmiş çok görmüşler onları bize sessizce de gitmiş. Zaten çoğu zaman boş boş kuleden dönüyoruz şişe çıkınca bari o çıkmış seviniyorduk, yani olmamış, geri versinler , akademiye elmasla döndürenler zaten devam ederler o şişe denizdeki bir damlaydı zaten çevirmeyenler zaten çevirmezler.

DeletedUser1113

Guest
Cüce zırhı çıkardı uzun zamandır çıkmıyor katılıyorum

DeletedUser1113

Guest
Etkinlik ödüllerinden hayelet taşı ne işe yarıyor bilen varmı