• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Genel Sorunlar

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Bu hata tüm yoldaşlıkları etkilemiyor. Tam hazırlık yapıyoruz ve giremiyoruz. Bazı yoldaşlıklar oyuna rahat girebiliyor. Olay pc den kaynaklı değil. Ayrıca mobil destekli girilebiliyor. Bu nasıl bir sistem hatası? Çözebilmiş değilim.

Merhaba FlyMind,

Döndüğünüze sevindim :). Konu ile ilgileniyoruz.

Bilgi verdiğiniz için teşekkürler,

DeletedUser1073

Guest
Merhaba FlyMind,

Döndüğünüze sevindim :). Konu ile ilgileniyoruz.

Bilgi verdiğiniz için teşekkürler,

Yoldaşlığım ve sayfa hatanız yüzünden devam etmeye çalışıyorum.
Lütfen halledin çünkü her yoldaşlık yaşamıyor bu sorunu ve yoldaşlığımın hazırlığı çöp oldu bu da haksız rekabete neden oluyor.

DeletedUser706

Guest
70512aeb91.png

Sadece bizim yoldaşlıkta yaşanan bir sorun galiba. Kendimizi özel hissettiğimiz doğrudur ama böylesi değil. Bir an önce çözülür ve diğer etkinliklerde yaşadığımız kayıplar telafi edilirse memnun oluruz.
İyi çalışmalar.

DeletedUser1145

Guest
Sayın yetkililer birisi en azından bana şunun cevabını versin acilen bu sorun bizim yoldaşlığa mahsus bişeymi gerçekten bunu çok merak ediyorum eyer durum böyleyse hayırdırr kardeşim derdiniz ne bizimle acil bir açıklama bekliyorum burdan......

DeletedUser919

Guest
70512aeb91.png

Sadece bizim yoldaşlıkta yaşanan bir sorun galiba. Kendimizi özel hissettiğimiz doğrudur ama böylesi değil. Bir an önce çözülür ve diğer etkinliklerde yaşadığımız kayıplar telafi edilirse memnun oluruz.
İyi çalışmalar.
Sayın yetkililer birisi en azından bana şunun cevabını versin acilen bu sorun bizim yoldaşlığa mahsus bişeymi gerçekten bunu çok merak ediyorum eyer durum böyleyse hayırdırr kardeşim derdiniz ne bizimle acil bir açıklama bekliyorum burdan......
Merhaba cebir & yastar & FlyMind,

Sorun tarafımızdan bilinmektedir ve çözümü için çalışılmaktadır. En kısa süre içerisinde bu konudan sizleri haberdar edeceğiz.
Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1073

Guest
OYUN DÜZELDİ.
Bu 1 günlük kaybın telafisi en güzel şekliyle 1 günlük olan imalathane ve atölye sürelerini kısaltma özelliklerinin verilmesiyle mevcut olacağına inanıyorum.
Not: Haksızlık olmaması açısından oyuna giremeyen hesaplara verilmesi gerektiğine inanıyorum.
İyi çalışmalar iyi oyunlar.

lelf

Üye
büyücü günlüğü nerede üretiliyor? büyü akademisinde yok öyle bir şey tedarik gücü yaptım olmadı, büyülenmiş bağış yaptım olmadı, büyülü imalat yaptım yine yok canlandırıcı meditasyon da olmadı.
yapabileceğim bir görev değilse neden bu görev geliyor aradım oyunun wiki bölümünde yazmıyor bonus mu bu anlamadım

büyücü günlüğü nerede üretiliyor? büyü akademisinde yok öyle bir şey tedarik gücü yaptım olmadı, büyülenmiş bağış yaptım olmadı, büyülü imalat yaptım yine yok canlandırıcı meditasyon da olmadı.
yapabileceğim bir görev değilse neden bu görev geliyor aradım oyunun wiki bölümünde yazmıyor bonus mu bu anlamadım
Parşömen imalathanesinde üretebilirsiniz.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2018-05-31 11.38.26.png
    Ekran Resmi 2018-05-31 11.38.26.png
    438,9 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:

TheMeibo

Tecrübeli Üye

Bu gibi durumlarda günlerce zaman harcamak yerine lütfen foruma yazın, yardımcı olacak insanlar olacaktır elbet. Değerli zamanınızdan olmayın.

Benim size kişisel tavsiyem ise oyuna en azından 9-10 saatte bir giriş yapabiliyorsanız o bir günlük üretim isteyen görevleri yapmayın. :) Ben şahsen o görevleri daha bir kere bile yapmadım oyun başından bu yana. Onlar yerine 16.000 erzak isteyen görevi veya 2 Gelişmiş Alet + Sikke isteyen görevi yapıyorum ihtiyacım olan şeye bağlı olarak. Çok daha sık görev yapılabiliyor bu şekilde.

Son bir not: görevlerde istenilen şeylerin görselleri her zaman bir ipucu taşıyordu sanırım. Sizin durumunuzda o görevde parşömen görseli var mesela. İleride tekrar anlamadığınız bir göreve denk geldiğinizde istenilen şeyin görselinden bir ipucu yakalayabilirsiniz muhtemelen.

DeletedUser284

Guest
Merhaba
Son güncellemeden sonra oyuna pc den de girsek kadimlere bp atamıyoruz. Bir yoldaşımızın şehri tamamen iptal. Araştırmalar dışında hiç bir fonksiyon çalışmıyor. Desteğe yazdık. Cevap bekliyoruz.

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Merhaba
Son güncellemeden sonra oyuna pc den de girsek kadimlere bp atamıyoruz. Bir yoldaşımızın şehri tamamen iptal. Araştırmalar dışında hiç bir fonksiyon çalışmıyor. Desteğe yazdık. Cevap bekliyoruz.

Merhaba,

Her oyuncuda oluyor mu bu? Ve de sadece başkalarının kadimlerine mi yardım edemiyorsunuz yoksa kendi kadimlerinize de BP yatıramıyor musunuz? Ben test amaçlı kendi kadimime BP yatırmayı denedim şimdi, sorunsuz bir şekilde yatırıldı BP. Lâkin oyunda daha önceden oluşan sorunları düşündüğümde, sorunlar bir kaç kişiden ya da bir yoldaşlıktan başlayıp herkese yayılıyor. Bu sorunu da yakın zamanda elbet herkes yaşayacaktır.

DeletedUser284

Guest
Durum şu. Yoldaşlık maceralrında Flymind!ın yoldaşlığında yaşanan hatanın benzeri oluştu. Kendi kadimime bp atarken genel bir sorun oluştu penceresini görüp oyundan atılıdım. 5 kez denedikten sonra düzeldi ve bpleri atabildim:) Şu an normal ama birliğimdeki bir yoldaşım 3 gündür şehrinde ne üretim yapabiliyor ne de başka bir şey! Tıkanıp kaldı. Sadece araştırmasına bp atabiliyormuş. Desteğe yazdı haber bekliyor.
Fikrimce ara yüzde bir sıkıntı var. Umarım daha da yaygınlaşmaz....

Merhaba.
Bu mesajlarda 3-4 gün bir sıkıntı var, her oyuna giriş yaparken kimse yeni mesaj yazmazsa da +100 gösteriyor .
1. ekran görüntüsünde oyuna girdim mesajları açtım
2. ekran görüntüsünde oyunu yeniledim ve hiç yeni mesaj olmadığına rağmen +100 mesaj var olarak gösteriliyor.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2018-06-02 15.02.56.png
    Ekran Resmi 2018-06-02 15.02.56.png
    535,6 KB · Görüntüleme: 54
  • Ekran Resmi 2018-06-02 15.04.08.png
    Ekran Resmi 2018-06-02 15.04.08.png
    564,9 KB · Görüntüleme: 85

DeletedUser919

Guest
Merhaba.
Bu mesajlarda 3-4 gün bir sıkıntı var, her oyuna giriş yaparken kimse yeni mesaj yazmazsa da +100 gösteriyor .
1. ekran görüntüsünde oyuna girdim mesajları açtım
2. ekran görüntüsünde oyunu yeniledim ve hiç yeni mesaj olmadığına rağmen +100 mesaj var olarak gösteriliyor.
Merhaba tristeria,

Sorun yaşadığınız için üzgünüz.
Sorununuz ile ilgili işlemleri başlatabilmemiz için aynı şekilde ticket açabilir misiniz?

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

DeletedUser919

Guest
Merhaba Oxygen,

Bu genel bir sorun, tek bende değil, ama işe yarayacaksa açabilirim.
Evet işe mutlaka yarayacaktır çünkü bireysel ya da genel bir sorun olmasının bir önemi yok, bir kişi bir sorun bile yaşıyorsa bizim için çok önemlidir ve hemen çalışmalara başlayabilmemiz için mutlaka ticket açmak gerekiyor.

Saygılarımızla,

lelf

Üye
aslında üç sorundan söz etmek istiyorum
1 oyun esnasında ticaret yaptığımız bir ürün satıldıktan sonra ancak ekran yenilemesi yapınca veya 5-10 dakika geçince kasanızda görülüyor
2 oyun esnasında haritaya döndüğünüzde, haritadan şehre gittiğinizde ve tam yaratıklarla savaşa başladığınızda ekran donuyor yenilediğiniz de kendinizi şehirde buluyorsunuz savaşa devam edilsin mi diye soruyor.
3 klan konuşma bölümünde son cümleyi yazdığınız da cevap yazan yokken bile bir süre sonra konuşma var diye kırmızı uyarı veriyor.
Ciddiye alınır yada alınmaz ben bunlar la karşılaştım en çok da oyunun donma sorunu canımı sıktı. fsp tipi bir grafik oyunu olsa bunu anlayacağım ...

DeletedUser919

Guest
aslında üç sorundan söz etmek istiyorum
1 oyun esnasında ticaret yaptığımız bir ürün satıldıktan sonra ancak ekran yenilemesi yapınca veya 5-10 dakika geçince kasanızda görülüyor
2 oyun esnasında haritaya döndüğünüzde, haritadan şehre gittiğinizde ve tam yaratıklarla savaşa başladığınızda ekran donuyor yenilediğiniz de kendinizi şehirde buluyorsunuz savaşa devam edilsin mi diye soruyor.
3 klan konuşma bölümünde son cümleyi yazdığınız da cevap yazan yokken bile bir süre sonra konuşma var diye kırmızı uyarı veriyor.
Ciddiye alınır yada alınmaz ben bunlar la karşılaştım en çok da oyunun donma sorunu canımı sıktı. fsp tipi bir grafik oyunu olsa bunu anlayacağım ...
Merhaba lelf,

Öncelikle yaşadığınız sorunlar bizler için çok önemlidir tabi ki ciddiye alıyoruz ve çözüm bulmak için çalışıyoruz.
Yaşadığınız sorunları daha detaylı inceleyebilmemiz için, varsa ekran görüntüleri ile birlikte ticket açabilir misiniz?

Saygılarımızla,

Durum
Konu yanıtlara kapalı.